Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit gondoltok a KANGOO (jumps) sportról? fórum

Mit gondoltok a KANGOO (jumps) sportról? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. dec. 9. 23:29

Sziasztok!


Keresek EREDETI 38-as Kangoo Jumps cipőt 25 ezerért, nagyon maximum 30 ezerért. Alig használt érdekel maximum. Kívülről latható sérülés mentes újszerűnek látszódó. Dobozában. Karácsonyi ajándéknak szánnám édesanyámnak. Aztán ha átadom neki akkor ne látszódjon hogy agyon van gyötörve. Újszerűnek tűnjön ne legyen a doboza is agyongyűrve. Egy szóval mintha a boltból hoztam volna :). Én Heves- megyében lakom. Pest Borsod és Jász megyébe elmennék érte, messzebbről utánvétes postával tudnánk megoldani. Fontos lenne hogy eredeti legyen, mert itt az oldalon úgy olvastam, hogy a nem eredeti az kényelmetlen és könnyebben tönkremegy, valamint nem gyári lévén az alkatrésszel nem javítható. Vaterán rá is kérdeztem az egyiknél hogy eredeti-e? Letörölte a kérdésemet és nem sokkal késebb a terméket is levette az oldalról. Jó hogy nem vettem meg. Nem szeretnék csalódást okozni hogy pár használat után elromlik vagy teljesen kényelmetlenné válik a cipő és az mindkettőnknek rosszul esne( nekem és édesanyámnak) Ha valakinek van eladó akkor kérem szóljon.

33. bkatka
2011. okt. 21. 18:48

Sziasztok!

Én a Kangoo előtt semmiféle sportot nem űztem.Aztán Kaptam egy ingyenes óráról szóló hirdetést úgy voltam vele,hogy üsse kő kipróbálom.Elsőre igaz nem bírtam túl sokáig,de most már nem tudok róla leszokni.A Kangoo olyan nekem,mint valamiféle drog.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Üdv:Kati

2011. jún. 30. 07:34

Sziasztok!

Nekem eddig ez a sport vált be eddig a legjobban.

Pedig én a fitnesztől a kondizásig mindent ki próbáltam.

Sajnos porc kopásom van ezért kellett váltanom.

Ez a cipő nagyon kíméli a térdemet akár mennyit ugrálok benne nem fáj, futásra meg egyenesen kiváló.

A 10km simán lefutom benne pedig futni soha nem szerettem. Engem csak az zavar hogy nagyon sok kangoo utánzatot árulnak itt fent a neten és csodálkoznak rajta ha kikészül a lábuk tőle.

Én is vettem egyszer amíg nem tudtam hogy milyen az eredeti, 2hét után menni nem tudtam. Nagyon nézzétek meg hogy mit vesztek!

31. Molly24 (válaszként erre: 30. - Viktóóóriaa)
2010. márc. 19. 09:04
Egyetértek! Sztem is nagyon jóóó!!!! :)
2010. márc. 18. 20:24

Sziasztok!!!:)

Hát az elején attól féltem, h nem fogok tudni felállni, de sikerült!:)

Nagyon jó volt , nyilván a koreográfiát még nem tudom, ezért úgymond " bénáztam" de nagyon jó tényleg.

A lényeg , hogy nem szabad abbahagyni.... folyamatosan kell ugrálni (akárhogy) mert ha leállsz, akkor rögtön érzed , hogy fáradt vagy!

nagyon jó ajánlom mindenkinek:)

fogyni is tuti lehet tőle, csak nyilván az étkezést is meg kell változtatni, mikor, mit..

Hajrá kangoo- zzon mindenki aki teheti:)

V.

2010. márc. 18. 12:09

Szisztok!!

Én ma megyek előszőr, és nagyon izgulok, milyen lesz.

Kb .3 hónapja nem cigizem.... de attól tarok, így is nehéz lesz tüdővel.. :)

Remélem, tényleg jó lesz , mint ahogy sokan mondják..! Majd írok , hohy nekem milyen volt az "első..." :)

2010. febr. 19. 12:06

sziasztok!

én 2 hónapja járok kangoora és az a gondom h nem fogyok tőle...:(

igaz csak heti 1szer megyek mert nincs többször,de mellette még járok 1szer spinningre is. miért nem hatásos?? ti menyni idő alatt láttatok változást?

27. **manyisz** (válaszként erre: 20. - Virkina)
2010. febr. 15. 20:35

Szia! :)

Érdeklődnék ,hogy megy az edzés?? Jobban bírod már!?? Eredmény??

2010. febr. 1. 21:14
Én ma voltam az első órán, nagyon elfáradtam, de nagggyon élveztem. Óra után egyáltalán nem voltam éhes, és a napi 2 liter vizemet is magamba öntöttem minden gond nélkül. Elsősorban fogyni szeretnék a kangootol, de azt hiszem, ha feszesedne a bőröm akkor is nagyon meg lennék elégedve. Valaki fogyott tőle? mennyi idő után indul el a feszesedés vagy a fogyás? Én sajnos csak heti 1 órára tudok járni, de emellett 2 alkalommal aerobikra járok és 1 alkalommal táncra.
25. greek
2010. jan. 12. 18:37

Voltam már háromszor. Nekem nagyon bejött. Hamar felviszi a pulzusszámot, de sztem nem olyan vészes. Én szinte sajnálom amikor vége az ugrálásnak. Persze egyénfüggő, volt aki 10 p után alig kapott levegőt, más meg akár 2 órán keresztül is bírná:-)

Érdemes kipróbálni.

2009. okt. 10. 19:43

engem csak az zavar, hogy az első 20 perc után elképesztően fáj a talpam és nem múlik el csak ha már levetettem a cipőt.Sokat ront az élményen.

Valakinek volt ilyen ilyen tapasztalata? Mit csináljak?????

2009. okt. 4. 17:45
Sziasztok! Az eredeti tényleg 60 ezer Ft, amire nekem sem volt ezért én is neten vettem. 40 e Ft ért. 6 edzés után eltört a műanyag shell rúgó talpa. És mivel nem is volt eredeti a cipő sajnos nem kaptam hozzá pótalkatrészt. Azóta én is inkább a teremben bérlem a cipőt, de jó tanácsként akartam leírni, hogy én inkább kicsit gyűjtenék még, mert ehhez az edzéshez strapabíró anyagokból készült cipő kell.
22. NOA
2009. szept. 26. 16:52

6o ezerbe került.Most már nagyon szépekket lehet kapni bőr felsőrésszel zártat.

Esetleg ha használtat szeretnél üsd be a keresőbe, hogy kengoo cipő olcsón.

Néha árulnak újakat 3o.-4o ezerért.

21. virkina (válaszként erre: 8. - NOA)
2009. szept. 26. 15:40
Hol vetted a cipőt és mennyiér?én is szereetnék venni...
2009. szept. 26. 15:38

járok heti 2 alkalommal kangoozni.

Egyenlőre nekem nagyon nehéz. Mivel elég dagi vagyok, hiába 38 -a lábam ezért 40 cipőt kapok amibe kisebb betétet tesznek. egyenlőre fáj a lábam az óra első 20 perce után. Élvezem, remélem fogok fogyni, és elmúlik a lábfájás.

19. virkina (válaszként erre: 17. - Elvira79)
2009. szept. 18. 21:54

SZia!


ÉN 94 kg vagyok és 157 cm, tehát nagyon dagi, és ehhez 40 éves nő.

Rászántam magam és elkezdtem járni kangoora-na jó 2 x már voltam.

Eldöntöttem heti 3 edzés belefér a hetembe. Nagyon élveztem, de elmondani nem tudom mennyire elfáradtam. A hajamból a ruhámból lehetett csavarni vizet, és nem vagyok éhes utána, csak elégedetten fáradt.Sajnos nem nagyon bírom, végig ugrálni, így van amikor csak mozgok, de nem ugrálok, mert nem bírom.A lány aki tartja órási nagyon aranyos, és figyel rám, talán azért mert Én vagyok a legidősebb és legsúlyosabb egyéniség.

Elcsaltam a 15 éves lányom és 2 kolléganőm is akik fiatalok és aranyosak, és azóta Ők is járnak, mert többen jobb.

Szeretnék fogyni..remélem sikerül...

2009. jún. 6. 13:16
IMÁDOM: )
2009. ápr. 16. 09:42
Én több mint egy éve járok kangoozni.Nagyon szeretem. Nagyon nehéz is mert kell hozzá tüdő. Nálunk a fitnessbe elég sokan váltogatják egymást mert nem bírják.Én terheséget 64 kg-val kezdtem és 22 kg híztam.Most 60 kg vagyok.Először aerobikra jártam,utánna, elkezdtem kangoozni,azóta saját cipőt vettem, amibe nagyon szeretek futni,ha persze nem tudok elmenni edzésre.Az edzések koeográfiákból állnak ezt kell órán csinálni.Szerintem megéri én is sokat fogytam tőle,nagy akarat erő kell hozzá nem szabad abba hagyni az első két óra után, ha még nem megy.
16. NOA (válaszként erre: 15. - Tundchen)
2009. ápr. 16. 09:00
Igen az a neve ahogy hívod betét,egy szivacsos anyag, de ehhez kell a cipő mivel abba húzzuk bele.Úgy értelmezem amit irsz, hogy elég csak a betét, az olyan mintha zokniban ugrálnánk.
2009. ápr. 14. 14:14
Betétnek hívom, de arra a belső szivacs-csizmafélére gondolok... lehet, van valami "hivatalos" neve...
2009. ápr. 14. 14:13
Nálunk olyan cipők voltak, aminek a betétjét külön ki lehet venni, azt folyamatosan elvitték mosni is, gépben... Több ember csak betét részt vett magának, a lábára passzolót és kicserélte a sajátjára.
13. NOA (válaszként erre: 12. - Tundchen)
2009. ápr. 14. 13:57
Tundcen ezt nem értem.A betét szoros tartozéka a cipőnek.
2009. ápr. 10. 12:03
Ha jól tudom, a betétet is meg lehet venni külön, ha nem akar az ember annyit kiadni a cipőre...
11. NOA (válaszként erre: 9. - Vfruzsi)
2009. ápr. 10. 09:52

Első alkalommal tiszta vörös volt a fejem és nagyon nehezen regenerálódott a szervezetem.Párom megijedt mikor meglátott:)

A fiatalok sem birják, de mindenki a maga szintjén ugrál és egyszer csak belejön.Senki nem nézi a másikat hisz mindenki volt kezdő.

Viszont most már jó érzés, hogy akár két húszévest is leugrálok.-bele lehet jönni.

6o ezerért vettem a cipőt de ez legalább nem töri föl a lábam mert én csámpásítom a saját formámra:))

2009. ápr. 9. 18:49
Nekem először feltörte a cipő a lábam, de kb 2-3 alkalom után megszoktam... és azért fárasztó, mert az ember nem nagyon van ehhez a mozgásformához hozzászokva... :) De így is megéri...
9. vfruzsi (válaszként erre: 8. - NOA)
2009. ápr. 9. 18:46

Mennyiért vetted a cipőt?

Az első edzések nagyon fárasztóak voltak?:D

8. NOA
2009. ápr. 9. 12:30

Szerintem aki teheti próbálja ki.Kilenc hónapja minden órán ott vagyok.Igaz a kezdet nem volt könnyű mivel egy cipő 2 kg. és ugye azt is emelgetni kell de bele lehet jönni..főleg a fitalaloknak megy gyorsabban.Hihetetlen jó lett a kondim.

Imádom ha bömböl a zene mert ez jókedvre derit és valóban minden búját baját elfeleti az ember.Itt ki lehet ereszteni a gőzt,szerintem nem lenne annyi depis ember ha kangoozna :)


Cipőt bérlik én megvettem mivel ez az egyetlen egy mozgásforma amit sokáig szeretnék üzni és tetszik.Egy év alatt a cipő ára bejön.Izületkimélő nincs izomláz.Igaz el kell jutni egy szintre mikor megtanulja az ember, hogy pattog a cipővel és nem erőből emeli a lábát.


Hasról 14 cm zsir ment le, combomból is tünik a zsir feszesebb sokkal a fenék.A kilók nem nagyon mennek de már nem is érdekel:)

Néha otthon is pattogok hetente még háromszor négyszer valami jó zenére.

2009. ápr. 9. 09:43
Nekem nagyon tetszik ez a sport, bár még nem próbáltam, de szívesen kipróbálnám. :) akinek vannak tapasztalatai azokat én is szívesen olvasnám :D
2009. ápr. 9. 07:34
Én sokáig jártam kangoo edzésekre, de aztán elköltözött más helyre az edző lány az óráival, ahová nem szívesen mentem. Nagyon jó óra, nem egy megszokott, teljesen ki lehet alatta kapcsolni. Jó hangulata lesz az embernek és mellette nagyon-nagyon hatékony, mindenem csupa víz szokott lenni az óra végére. Nagyon jól formálja az alakot, szóval én csak ajánlani tudom.
5. vfruzsi (válaszként erre: 4. - Mama_gold)
2009. ápr. 8. 22:42
Nálunk van egy fitness terem, ahol a cipőr 400ft-ért lehet bérelni egy órára.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook