Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit gondolsz Kulcsár Edina és G.W.M kapcsolatáról? fórum

Mit gondolsz Kulcsár Edina és G.W.M kapcsolatáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. jan. 22. 09:33

Semmit. Mindenki azt csinál, amit akar.


Mit gondolsz arról, aki olyan emberek magánéletén csámcsog, akikkel személyesen sosem találkozott, beszélt, akiket csak hírekből" ismer? :)

35. birebora (válaszként erre: 32. - Sirga)
2022. jan. 22. 09:33

Mit mondott?:)

Mondjuk az sem normális:)

34. 37e1ff8723 (válaszként erre: 32. - Sirga)
2022. jan. 22. 09:31
Ő mindig.
33. birebora (válaszként erre: 26. - Babyapocakban)
2022. jan. 22. 09:31

Teljesen igazad van. Ha nem akarod látni hallani őket vagy bárkit, bármit (általánosságban irom) akkor is muszáj szembesülnöd mert szembejön veled. Nem tudsz elmenni mellette mert az orrod elé teszi a tv, a hirportálok, a minden. Ez a felháboritó és, hogy idáig süllyednek és "rántanak" vele. Mert ha mást nem, a főcimet elolvasod és már az is jóval több mint amennyit tudni akartál az egész cirkuszból.

És emberek ebből jól megélnek, jóval könnyebben mint a kétkezi munkás, tanár, eladó, pénztáros stb.

32. Sirga
2022. jan. 22. 09:31
Puzsér tökéletesen megfogalmazta a véleményem ...
31. Epresturmix (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 09:25
Ki mivel dolgozik, azzal kenődik. Így tartja a mondás. :)
2022. jan. 22. 09:24

Igaz, igaz...

Ám én még mindig pillogok. 😃 Elképesztő, hogy az emberek mit meg nem tesznek a pénzért.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 9b10f3d7ff)
2022. jan. 22. 09:23

Nem hallgatok ilyet.

Belehallgatom. Számomra is gusztustalan.

Ha nem érdekel, lapozz!

2022. jan. 22. 09:21
Nagy értéket képviselsz. 🤣 Ha erre vam igényed, hogy ilyeneket hallgass. Már nem csodálom a fórumot. Gratulálok az érdelkődési körödhöz.
27. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Babyapocakban)
2022. jan. 22. 09:20
Egyetértek. :)
2022. jan. 22. 09:19

Összeillenek, megélnek szépen az insta posztokból, meg abból a hullámból, amit most vetettek a médiában. Edina eddig sem minőségi celeb volt, ezután se lesz az. Viszont szerintem okos, amúgy is rottyon volt a házassága, most kitalálta, hogyan hozzon pénzt másképp a konyhára. Ez a pasi elindítja a zenei vonalon, aztán ki tudja, meddig bírják együtt. Döbbenet mondjuk a választása, de ha egy sima normál halandót választott volna, kevesebb lenne körülötte a cirkusz = kevesebb a pénz.

Én elvből sem nézem meg a dalát se, az instát se, a híroldalakat viszont olvasom és onnan raktam össze, amit gondolok. Aki nem foglalkozik vele, az is találkozik a témával, ha tévézik vagy internetezik. Kikerülhetetlen.

Olyan mint a sóbert meg a sóbertné.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2022. jan. 22. 09:17
Igen, tudom. Én meg hasonlóan gondolom.
24. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 09:16
Utolsó sorokat Balázs mondta a rádióban. 🤔
2022. jan. 22. 09:15

Én is most néztem Edina facebook oldalát, ahová posztolta, hogy rengetegen tekintik meg az instagram oldalát.

Valóban most készült az új száma és a rapper pasi előző klipjében is szerepelt.

A kérdés azonban az, hogy ezért szétrúgni egy házasságot? Ezért egy ilyen pasival összejönni?

Nem semmi.


Én is Csutit sajnálom. Eddig ő sem volt szimpi, de amint látni mindig van lejjebb.

Edina azt nyilatkozta, hogy sosem érzett még ilyen szerelmet. Ez eléggé degradáló a férjére nézve. Rá kell jönnöm, hogy ez a nő sem a legélesebb kés a fiókban.

22. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Babyapocakban)
2022. jan. 22. 09:15
Jajj azt hittem te írtad ki. :)
2022. jan. 22. 09:15

Azt úgy hívják romungro. De nem hiszem, hogy ez a gwm vagy ki, hagyománytisztelő lenne. :)

A posztolgatásokból él gyakorlatilag, szóval nem lesz változás. :)

Vagy azt gondoltad, hogy egész nap süt-főz Edina a tűzhely mellett? Annyira gondolom nem ostoba, hogy ne ismerte volna meg a nézeteit.

20. 37e1ff8723 (válaszként erre: 7. - Birebora)
2022. jan. 22. 09:13
Én is láttam egyszer, Fészbukon. 🤭 Náluk nagyobb emberek magánélete sem érdekel.
2022. jan. 22. 09:11
Nekem ma esett le az egész lényege: marketing. Olvasom, hogy Edina dalban mondja el, hogy mi történt. Ezt jól kitalálták, hogy először reklámot csináltak az énekes pasinak, most meg jó bizniszt Edina dalának. Meg a napok óta tartó médiahacacáré, gondolom az is jó pénzt hoz, likeokat, követéseket, riportokat, az emberek buknak az ilyenre. Bár szerintem mindenki közel került a csömörhöz, mert bárhová néztem az elmúlt napokban, mindenhol ott voltak. Nekem már elég belőlük. Ha nem a reklámról szólt volna, akkor szépen csendben elválnak. Lassan már Csutit sajnálom az egészben, pedig ő se egy szép lélek, de jelen helyzetben relatíve...
18. birebora (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 09:10

És erre valaki vevő?

Hát KE meg is érdemli.

2022. jan. 22. 09:06

Így igaz, de videók alapján teljesen más értékrendet képvisel mint a pasi.

Edina inkább magyar, fehérember módjára viselkedik. Ha érted mire akarok kilyukadni...😊

Itt nem az egész napos posztolgatásból fog állni az élet.

16. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 09:05
Nem védem, de nem ők az egyedüliek a világban, akik úgy döntöttek, hogy szétválnak úgy, hogy van gyerekük. Ezt a barmolást soha nem értettem.
2022. jan. 22. 09:03
Ezért sem hallgatok magyarokat. 😞
14. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 09:03
Edina félig roma. Ha bevallja, ha nem, látni rajta. :)
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2022. jan. 22. 08:57

Edina számomra szimpatikus volt, ízlések és pofonok. Itt vágta el nálam magát.

Két családot is szétbarmolt. Éljen!😊

12. birebora (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2022. jan. 22. 08:57
Van itt szinvonal és mindig mondom: van az a pénz.
2022. jan. 22. 08:56

Én a gyerekeket sajnálom. Főleg Edina gyerekeit.

A srác nem magyar származású, teljesen más kultúrát képvisel mint Edina és Csuti.

Szerintem lesz még ebből sírás.

2022. jan. 22. 08:55

Mit gondolok? Kulcsár Edinát totál meghülyítette az az élet, amit kialakított magának. Fingani sem tud úgy, hogy az ne kerülne ki az instára.

G.W.M nem tudom ki.

De Edinának most biztos jó lesz, Győzike csak tudja:

"Gáspár Győző nagy örömmel gratulált Kulcsár Edinának a válásához. "Nincs is jobb a cigány kolbásznál"


Ha Kucseráék szétmennének, na azt sokkal jobban sajnálnám.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2022. jan. 22. 08:53
Egy zenész.
2022. jan. 22. 08:53
Medox miatt követtem anno, de rájöttem, hogy egy hisztis, kiállhatatlan, buta liba úgyhogy kikövettem. Nem tudom ki az a gwm (illetve már de) de nem az én zenei műfajom amit ő kreál. Tiktokról követem az eseményeket. Klassz videók vannak. 😀
2022. jan. 22. 08:52
Semmit. Érdekel ez egyáltalán valakit? Kulcsár Edinát már láttam a tv-ben, nem nagy szám, de a gwm? Ő ki?:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook