Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondolsz a dohányzókról? fórum

Mit gondolsz a dohányzókról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
335. 9e8664b644 (válaszként erre: 334. - 240309c047)
2010. okt. 24. 14:50
Dohányos vagy, és mi szeretünk!!! :)
2010. okt. 24. 14:47

Én nem tudom,hogy a dohányzók csapatába tartozom-e vagy nem,mert 17 éves korom óta ugy dohányzom,hogy akkor még alkalom szerüen,de kb 10 éve minden nap, napi 2-3 szálat szívok el a kávéval, de ha nem szívhatok, akkor viszont megbolondulok. Reggel felkelek és azon vagyok,hogy minél hamarabb elszívjak egy cigit.

Azt viszont utálom,hogy a párom cigizik (ez is fura). Viszont ő 1 dobozzal elszív egy nap.

Most amikor volt a nagyvásár itt ahol lakom, ezer ember volt kint, mi is a gyerkőcökkel, és nagyon ideges voltam amikor megláttam embereket akik dohányoztak. Simán megégethettek volna másokat a tömegben.

2010. okt. 24. 14:29

Szerintem ezt nem lehet kategórizálni, hogy aki dohányzik, az nem értelmes ember. Én nagyon sok hülyével találkoztam már, akik nem dohányoznak.

Aki dohányzik, tudja ennek a negatív hatásait, beválallja. Nem kell erre választ keresni, hogy mi a jó benne. Egyszerűen aki szeret cigizni cigizik, aki nem szeret, az nem. Sok dohányosnak eljön egyszer az az idő, hogy azt mondja, mostmár nem szeretek cigizni, és lerakja.

332. globus (válaszként erre: 331. - B73e24f31f)
2010. okt. 24. 14:15

Az, hogy valami JÓ, az adu ász :)

Itt a olvashatsz több olyan életszituációt, amelyben a fórumtárs felsorol 15 problémát, amelyet szeretne megoldani, végül hozzáteszi, hogy "de olyan jó", amíg ez így van, felesleges nyavalyognia.

331. b73e24f31f (válaszként erre: 320. - Elszabadult hold)
2010. okt. 24. 14:06
Vannak olyan egyetemi professzorok is akik dohányoznak :) úgyhogy nem csak a "hülyék" teszik, éppen ezért szerintem inkább rejtély, hogy miért jó! :)
330. globus (válaszként erre: 314. - A0c1361e44)
2010. okt. 24. 14:01
A többit otthon szívod? Ennyit simán hanyagolhatnál :) Azt nem hinném, hogy kötelező kelléke legyen az átmozgató udvari körnek. Nehogy már a cigi sétáltasson, öööö... akarom mondani, a nyúl vigye a puskát!
329. b73e24f31f (válaszként erre: 328. - B73e24f31f)
2010. okt. 24. 14:00
Ja és már most leszögezem, hogy tudom, hogy te nem zavarsz másokat vele, csak a kérdésedre válaszoltam!
328. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Szasz23X)
2010. okt. 24. 13:55
Jogod van dohányozni, de ezzel mást zavarni, vagy más egészségét, komfort érzetét zavarni ahhoz már nincs jogod! Nekem nincs semmi bajom azzal, ha valaki dohányzik, az már más kérdés, hogy nem értem mi a jó benne. Talán azért nincs annyi dohányzásra kijelölt hely, mert a cigarettafüst és szag rontja ezeken a helyeken a színvonalat, vagy nem tudom....
327. c9cd845d08 (válaszként erre: 326. - Silvery)
2010. okt. 24. 13:29
a matematika törvénye alapján pedig több kellene hogy legyen...
326. silvery
2010. okt. 24. 12:43

Nekem nincs bajom velük, én is közéjük tartoztam. Alapvető dolgokat betartottam mindig, sosem volt problémám a nemdohányzókkal. Amíg kultúr keretek között dohányoznak, hát tegyék. Nekem sikerült letennem.

Egyébként hülyeségnek tartom, hogy ha nem cigiznél, akkor több pénzed lenne. Lehet én rontok el valamit, de nincs több pénzem, mint akkor amikor dohányoztam, ugyanúgy elmegy csak másra.

Lehet a cigipénz lopó manók a hibásak :)

325. bnedora (válaszként erre: 324. - 0a6ce1d48d)
2010. okt. 24. 12:15
Bocsi, de azért ez nem így van, legalábbis nem így kellene lennie.
2010. okt. 24. 11:51
Senkinek semmi köze hozzájuk.
2010. okt. 24. 11:50

Olvastam egy tanulmányról szóló cikket, amelyben azt irják, hogy az alacsonyabb iq-val rendelkező emberek hajlamosabbak a dohányzásra.

Ekkora baromságot már rég olvastam.

Nekem elég magas az iq-m 155, valamint elég tanult és olvasott is vagyok. És nem érzem kivételesnek képességeimet és dohányzok.

Tehát nem vagyok hülye, neveletlen, tanulatlan, szerencsétlen, lelki beteg, buta, stb.

És sok dohányos sem. Azt gondolom, hogy a két táborba tartozó emberek között közel azonos a felsorolt tulajdonságokkal rendelkező emberek száma.

Ezek a tulajdonságok nem ettől függnek.

322. Anita0027 (válaszként erre: 321. - C27c71e957)
2010. okt. 24. 11:37
Én a véleményedre írtam, hogy az a tied, az enyém meg más, nem pedig a védelmében, már bocs.
321. c27c71e957 (válaszként erre: 318. - Anita0027)
2010. okt. 24. 11:34
Válaszoltam röviden, hiszen ezt kérdezték. Nem azt, hogy védd meg, indokold meg, miért jó. Tedd meg a tiédet, hasonlóan.
2010. okt. 24. 11:27
Gyengeségnek tartom. Emberi butaságnak.
319. 06718ca650 (válaszként erre: 313. - Syria)
2010. okt. 24. 11:13
A hülyeség máshol kezdődik.
318. Anita0027 (válaszként erre: 317. - C27c71e957)
2010. okt. 24. 11:10
Ez a Te véleményed. Én nem így gondolom.
2010. okt. 24. 11:06
Szimplán szerencsétlen szimbiózis, kell hozzá egy rossz szokás, és egy akaratgyenge ember. Több ilyen is van.
316. Anita0027 (válaszként erre: 310. - 06718ca650)
2010. okt. 24. 10:54
Egyetértek. Mindenki máshogy számolja ki a fizetését, másra kell hogy jusson belőle.
315. Cippora
2010. okt. 24. 10:51

Nekem dohányoztak a szüleim gyerekkoromban,mégis megkaptam tőlük mindent,pedig nem voltunk gazdagok.Majd lassan az lesz,hogy minden dohányos gyereke éhezik nem?Pff...


Kamaszkoromban kezdtem dohányozni,én nagyon szerettem a cigit,imádtam rágyújtani reggel egy kávéval,kaja után,egy veszekedés,vagy vizsga után,szinte minden élményhez,történéshez járt egy szál.Nem is kicsiben csináltam,napi 1-2 doboz elment.Olyan függő voltam,hogy inkább nem ettem,de a cigi az kellett.


3 hónapja szoktam le,mert babát terveztünk.Aki nem volt kemény dohányos,az el sem tudja képzelni,milyen,mikor arra sincs erőd konkrétan,hogy lezuhanyozz,annyira szarul vagy.Aztán elmúlt,most babát várok,de akármikor rá tudnék gyújtani,nem undorodom ha megérzem valaki füstjét,mégis egyre inkább kezdem azt érezni,hogy soha többet nem fogok rágyújtani.Mégegyszer nem kell az,hogy ordítva hívjam fel a páromat,hogy hogyan hagyhatott itthon cigi nélkül???


A taplóságra térve pedig:ÉN egy normális,kultúrált ember vagyok,mindig tiszteletben tartottam a nem dohányosokat.


Amúgy meg mindenki azt csinál amit akar,az ő dolga,engem sem érdekel más élete.Most is csak azért nem szívom,mert itt van a baba a pocakomban,és nyilvánvalóan ő nem szeretne cigarettázni,azt meg nem tehetem meg vele,hogy még meg sem született,de már rosszat teszek neki.

314. a0c1361e44 (válaszként erre: 289. - Bnedora)
2010. okt. 24. 10:45

Amikor ilyet hallok, azon gondolkodok, hogy hol van ez az iroda, és micsoda társaság lehet?

Több helyen dolgoztam már, és nem 5 éve kezdtem dolgozni, hanem legalább négyszer ennyi ideje, de sosem dohányoztam az irodámban.

Nem is tudom megérteni az ilyen embereket.

Azt el kell mondanom, hogy az ilyenek nagyon primitivek. És nem csak azért, mert nincsenek tekintettel a nem dohányosokra, hanem másért is.

Nekem dohányzás közben jól esik menni egy-egy kört az udvaron. Kicsit megmozgatom magam, hiszen a munkahelyen 9 órát ülök. Naponta 2x megyek le dohányozni. Ennyi mozgás kell. El nem tudom képzelni, hogy egész nap egy füstös, büdös helységbe ücsörögjek.

Az ilyen munkahelyek a sötét középkorra emlékeztetnek. Vannak még ilyen helyek???

313. syria
2010. okt. 24. 10:10

Azt, hogy hülyék. Bocsánat minden érintettől!


Egyrészt, mert károsítják az egészségüket (és az önhibájukon kívül betegektől vesznek el erőforrásokat).

Másrészt kidobnak egy csomó pénzt ablakon (és sírnak, hogy kevés a fizetés).

Harmadrészt, mert rossz példát mutatnak a gyerekeknek.

Negyedrészt, mert kellemetlenséget okoznak a másik tábornak. GYŰLÖLÖM, amikor az utcán az előttem dohányzó füstjét kell beszívnom, a tömegközlekedési eszközökön meg szagolnom kell őket. Ha két napig szabin vagyok, úgy megyek be az irodába, hogy bűzlik, mert a kedves kollégám nem tartja be a dohányzásról szóló szabályt. Tehát a dohányzók egy jó része ALJAS is. Volt erről éppen elég riport a „tisztelt” képviselőinkről is.

Elnézést, hogy képtelen vagyok toleráns lenni velük.

Azt kellett volna agyonütni, aki kitalálta, de még előtte. Állítólag indián volt, aki a békepipát tömte dohánnyal. Jól elfajzott az ötlet.

Hirtelen ennyi.

312. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 165. - Barát1)
2010. okt. 24. 09:23

Én erre a topicra válaszoltam,kizárólagosan a dohányzással kapcsolatban..

de gondoltam,hogy akkor felfog jönni még jópár káros szenvedély..

Mit gondolok a dohányzókról:-válaszoltam..

ha az lett volna a kérdés,hogy mit gondolok a szenvedélybetegekről,elhízásról,alkoholizmusról,stb.akkor majd arra fogok..

Nem kell mindig elvinni egy topicot más irányba,mint amiről szól..

De,hogy ne hagyjalak válasz nélkül..

A Túlsúlyos emberek nem feltétlenül a sok evéstől lettek olyanok..egyéb tényezők,mint pl,hormonprobléma,pajzsmirigy alulműködés,stb..

persze,ha valaki esztelenül eszik,elhízik,nem mozog és kialakulnak nála súlyos betegségek,akkor az az ő hibája..

azzal csak magának árt,nem a környezetének..

és akkor is azt gondolom,hogy ha valaki direkt árt saját magának,direkt veszélyezteti az egészségét,akkor ott agyilag nincs rendben valami..

nekem is van káros szenvedélyem../kávé/,ha kiderülne,hogy emiatt betegség alakulna ki a szervezetemben,és abba kellene hagynom,akkor valszeg többet nem kávéznék..

Azért,jó egészséget kívánok mindenkinek!!:)

311. c9cd845d08 (válaszként erre: 304. - Talian35)
2010. okt. 24. 09:19
Bizony ám...látom más is számolgat:)))
310. 06718ca650 (válaszként erre: 304. - Talian35)
2010. okt. 24. 09:13
Mi abból nyaralunk, amit nem iszok el,amiből nem veszek drága ruhát, de mégis jó minőségűt, stb. :D
309. globus (válaszként erre: 301. - 04e95f637a)
2010. okt. 24. 09:05
Ezt orálisan fixáltnak nevezik, Freud találmánya a kifejezés, a személyiségfejlődés egyik gubanca :)
308. Talian35 (válaszként erre: 305. - Anita0027)
2010. okt. 24. 08:39
Gyerek is van kettő, meg nyaralás is :-))))) Albérlet viszont szerencsére nincs :-)))
307. Szelavi (válaszként erre: 1. - Szasz23X)
2010. okt. 24. 08:39

Én is ügyelek a környezetemre. Csak sokan nem, ebből lesz egy általánosítás.

Múltkor a megállóban nézelődtem, azt vettem észre, hogy sok dohányzó nem törődve semmivel, csak fújja a nagyvilágba a füstöt. A többi ember áll, és tűri...


Attól, hogy dohányzik valaki, nem egy erkölcsi fertő, lehet még intelligens.

Persze káros. Sok minden káros.

De sajnos szeretek cigizni :D

2010. okt. 24. 08:14
Ráadásul ha már a számolgatásoknál tartunk, akkor mondhatjuk azt is, hogy a cigarettának nagyon nagy a jövedéki adó tartalma, tehát többet adót fizetünk:)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook