Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolhatnak rólam ezek után? fórum

Mit gondolhatnak rólam ezek után? (beszélgetős fórum)


1 2
20. 828429ecdc (válaszként erre: 19. - Mia Sara)
2010. nov. 12. 14:42
Így van a bátyja csak arra kellett, hogy még véletlenül se közeledjen hozzád a jövőben.Egyébként a szenvedély nem bűn!Nekem nem volt még egyéjszakás kalandom.De neked legalább lesz tapasztalatod.
19. Mia Sara (válaszként erre: 18. - 828429ecdc)
2010. nov. 12. 14:36

Igazad van!


Azt mondják a nők mindig visznek bele valamennyi érzelmet, még a futókalandokba is, hát én is így jártam. Azalatt az egy hét alatt rengeteget gondoltam rá, alig vártam, hogy lássam erre kaptam egy hatalmas pofont! Aztán a mostani buliban megint próbálkozott és féltem tőle nagyon, hogy megint megbánt, sőt féltem magamtól is, hogy én hülye megint összejövök vele (szánalmas lett volna).

Mindamellett, hogy tetszett a bátyja, be akartam biztosítani magam már csak azért is összejöttem vele, mert így már tuti, hogy nem lesz köztem és az öccse között semmi, abszolút sikerült pontot tenni a dolog végére! Megvan a lelki békém, viszont generáltam egy új problémát magamnak.

18. 828429ecdc (válaszként erre: 17. - Mia Sara)
2010. nov. 12. 14:21
Honnan veszed, hogy senki nem értene meg?Ez a fórumozás pont arra való.Nekem legalábbis.Ismeretlenül fotó nélkül álnévvel elmondom a véleményem, történeteimmel segíteni próbálok a hasonló bajbajutottakon, vagy velük örülök.Gondolom te sem Mia Sara vagy ha igen szép neved van.Senki nem tudja ki vagy hol laksz.Na halljuk a mocskos részleteket!
17. Mia Sara (válaszként erre: 16. - 828429ecdc)
2010. nov. 12. 14:14

Te egy kemény csaj vagy! :)


Nem ítélem el magam emiatt. Tetszett összejöttem vele, kipróbáltam milyen egy kaland és kész.

Már arra is rájöttem, hogy ezután miért jöttem össze a bátyjával! Bár az kicsit megbotránkoztató, szerintem senki nem értené meg. Mindegy, csak az érdekelt mi a véleményetek arról, hogy ezek után hogy ítélnek meg! Köszi!!

16. 828429ecdc (válaszként erre: 15. - 828429ecdc)
2010. nov. 12. 13:59
bocsi folytatom.Szóval a ennyi idős vagy, akkor nem írsz ilyen hülyeségeket.Ennyi idősen már az ember tenyen rá hogy mások mit gondolnak.Megtetted és?Nem vagy egy szűzlány ezt gondolják de te magadról, mit?Zavar tehát nem lehetsz egy nagy k.. vagy mostantól az akarsz lenni és az áldásunkat kéred?Nos azt is megkapod.Én az elsővel vagyok azóta, de mindek.Bárcsak kipróbáltam volna mást is így most könnyebb lenne elszakadni tőle.És lenne nagy tapasztalatom.
2010. nov. 12. 13:55
Ha tényleg éves vagy akkor nem írnál ilye
14. Dina2 (válaszként erre: 13. - 04e95f637a)
2010. nov. 12. 13:19
feket bárány? ;)
2010. nov. 12. 13:13
Hát én sem vagyok egy bárány,de Te? :DDD
12. Dina2 (válaszként erre: 10. - Mia Sara)
2010. nov. 12. 13:13

ha velük szoktál bulizni, nem tudtad, hogy van barátnője?

egyébként tiszta sor: a pasi elmondta a haveroknak, hogy te könnyű préda vagy, ezért most valamennyi bepróbálkozik.

mit gondolnak rólad?

kinek a véleményére vagy kíváncsi?

2010. nov. 12. 13:09
Én azt mondom, nem árt több mindent megtudni a pasiról, mielőtt ilyen közeli viszonyba kerülsz vele. Megkíméled magad az ilyen helyzetektől. Nem beszélve arról hogy látod, milyen volt ez a srác is?? Meg sem érdemelt téged, csak jól érezte magát,könnyű dolga volt veled. Becsüld meg te saját magadat jobban.
10. Mia Sara (válaszként erre: 9. - Anusha)
2010. nov. 12. 12:01

Ja én nem akarok tőle kapcsolatot, már csak azért sem mert neki már van.


Csak mostanában velük szoktunk bulizni és félek, hogy ezek után vége a jó viszonynak és kerülni fognak...

2010. nov. 12. 11:53
Szia Mia, szerintem semmi sem elítélendő, mindenki úgy fedezi fel az életet, úgy alakítja a sajátját, és úgy rontja el, ahogy akarja. Az én meglátásom az, hogy ha megtörténik minden az első estén, akkor abból ritkán lesz kapcsolat. Nagyanyáink azt tanították, hogy a férfi nem tart tehenet, ha kapni a boltban zacskós tejet. Vagyis ha mindent megkap anélkül, hogy bármit tennie kéne érte, minek folytatná, megy máshoz. Más kérdés, hogy így ő sem tudja meg soha, micsoda különbség, ha nem érné be ennyivel. Ráadásul ha minden megtörténik köztünk azonnal, akkor kihagynám a kapcsolatnak sok izgalmas részét, amíg megismerjük egymást, amíg izgulok, hogy mi lesz a következő randin, a tapogatózást, hogy ő mit szeret, és mit gondol dolgokról és helyzetekről, ahogy egyre mélyülni érzem a szeretetet/szerelmet, ami születik köztünk. Ilyen előzményekkel a szex két ember testi lelki és szellemi egyesülése, nem csupán két test súrlódása, vagy hogy mondjam... teljesen más élmény. Én így gondolom :)
8. Mia Sara (válaszként erre: 6. - Sutoczkine)
2010. nov. 12. 11:51
Ezen már nem tudok változtatni, egyébként nem éltem eddig ilyen életet és ezután sem tervezem! :(
7. Mia Sara (válaszként erre: 2. - 8285925b39)
2010. nov. 12. 11:48
Ezt hogy érted?
6. sutoczkine (válaszként erre: 1. - Mia Sara)
2010. nov. 12. 11:48
Igazából se jót se rosszat. A te életed a te döntésed, én nem tudhatom, hogy neked mi a jó. Ha te úgy érzed, hogy ez akkor legyen így. Ha nem akkor változtass.
5. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Mia Sara)
2010. nov. 12. 11:48
Hát izé, rögöt elsőre lefeküdni, az én értékrendem szerint gáz, de te tudod. A fiúk gondoltaiat meg gondolom, mivel szakközépben csak fiú osztálytársam volt. Jó kibeszélnek töviről hegyire... Nem is gondolnád mennyire.
2010. nov. 12. 11:47

Fiatal vagy, és szórakozol. Ha megfelelőképpen védekezel a dolgok ellen, és neked így jó, hát legyen. Ne érdekeljen, hogy ki-mit gondol. Ez vagy Te, ezt csinálod, így érzed jól magad, és ennyi:D

Legalább élvezd:D

2010. nov. 12. 11:47
én azt, hogy egészségedre, remélem jó volt :D:D
2. 8285925b39 (válaszként erre: 1. - Mia Sara)
2010. nov. 12. 11:45
... sok fiú jár még a diszkóba? ;)))
2010. nov. 12. 11:44

Három hete buliban odajött hozzám egy fiú. Nagyon kitartóan próbálkozott, majd összejöttünk. Minden teljesen jól alakult. Felmentünk hozzá és megtörtént minden. A következő héten megint találkoztunk összejöttünk és ismét felhívott magához, majd a dolgok közepette közölte, neki van barátnője. Ekkor fogtam magam és haza mentem. Eléggé övön alulinak éreztem!


A mostani buliban újra ott volt a testvéreivel és megint próbálkozott, de ezúttal nem hagytam magam. Viszont úgy alakult, hogy összejöttem az egyik bátyjával. Hozzá is felmentem, de nem feküdtünk le (csak majdnem).


Ez elítélendő??? Arra lennék kíváncsi, hogy ti a helyükben mit gondolnátok most rólam?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook