Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit főzzek a 13 hós babámnak aki válogatós? fórum

Mit főzzek a 13 hós babámnak aki válogatós? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 22. 09:54
Tökfőzelék, spenót, paradicsomos húsgombóc, paradicsomos leves, zöldségleves, zöldborsó főzelék husival vagy tojással, milánói vagy makaróni, lightos pörike..ilyenek:)
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - F6afe63a24)
2012. szept. 21. 19:40

Az én gyerekem sem nagyon maradt meg egy helyben, rohangáltam utána (tudom, hogy tilos). Majd 2 évesen bekerült bölcsődébe. Első nap nem ette meg az ebédet, hanem játszott. Utána közölte, hogy éhes. Majd akkor holnap eszel. - mondták.

Utána rájött, hogy ebédidőben kell enni, és akkor, amikor a többiek is esznek.

Azt csak Te tudod kitapasztalni, hogy mit hajlandó megenni. A főzelékek többsége azért nem édes!

2012. szept. 21. 16:16
Rossz evőnek is mondtható, nem tud megmaradni egy helyben nem érdekli az evés.Ha tudtok valami receptet ami a ti gyereketeknél bevált irjátok meg.
2012. szept. 21. 16:15
Az apja is válogatós, úgyhogy ez örökletes nála.Nem tok mit csinálni vele.Nem szereti az édes izt.gyümölcsöket se nagyon eszi.
2. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - F6afe63a24)
2012. szept. 21. 16:12

Első körben, le kellene szoktatni a válogatásról, mert meg fogsz vele bolondulni!

De az is lehet, hogy nem válogatós, hanem rossz evő és annak oka van.


Egyébként csak akkor tudunk tanácsot adni, ha megírod mi az amit nem eszik meg.

2012. szept. 21. 15:58
Ha tudtok egyszerű és gyors receptet irjátok meg!Köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook