Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit evett ma a másfél éves gyemeketek? fórum

Mit evett ma a másfél éves gyemeketek? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 5. 14:16
Köszönöm a válaszokat.Nálunk is a gyümölcs és a folyadék megy./Próbáltam kis ropit kínálni,az sem kellett Nekik.Valószínű tehát, hogy nem éhesek./Az aktivitásuk szerencsére változatlan, kezdek kicsit megnyugodni.
12. M0ncsa (válaszként erre: 11. - M0ncsa)
2015. júl. 4. 21:35
*elt*
11. M0ncsa (válaszként erre: 10. - Cygnus12)
2015. júl. 4. 21:34

Hu, ez tenyleg rengeteg :D


Amugy igazavan a tobbieknek, Bogomacs. A gyerekeknek vannak hullamaik, egyszer tobbet esznek, masszor kevesebbet. Az enyimek is neha napokig koplalnak, maskor meg zabalnak egyfolytaban. Ugyhogy szerintem ne aggodj, ha nekik ennyi eleg, akkor eleg. Semmikepp se eroltesd, futni utanuk a kajaval meg a leheto legrosszabb :) Majd ha ehesek lesznek, enni fognak. Szerintem is amugy befolyassal van rajuk a hoseg.

(Az en ket gyerekem pl. ma szinte egesz nap gyumolcson eltek, csak este, amikor lehult, ettek egy kis sajtot, hust. Van ilyen.)

2015. júl. 4. 20:52

Szia

Hát szerencsémre az én lányom nagyon jó evő leírom a mai adagját is:

Reggeli: Egy nagy szelet vajaskenyér párizsival, uborkával teával

10 Órai: Szopi

Ebéd: kb 30 deka tészta, besameles mártásos sonkával

Teával, és egy kis túró rudi

Uzsonna: Gyümölcs saláta (Sárgadinnye, őszibarack, sárgabarack,málna, cseresznye) hát ebből egy 3/4 pohárral evett meg. :)

Vacsi: Tejbegríz natúran, kb negyed liter tejből, de nem ette meg mind.

Napközben pedig rengeteget iszik, nem győzöm főzni a teákat, de csak kihűlve issza meg. (Nem csodálom mondjuk)

2015. júl. 3. 23:14
Köszönöm mégegyszer,nagyon jópofa ötleteket küldtél!:)
8. M0ncsa (válaszként erre: 7. - Bomogács)
2015. júl. 3. 22:18
Csinalj nekik erdekes kajakat. Neten van fenn egy csomo. Kuldok priviben linket, mert a forumrol kitorlik.
7. Bomogács (válaszként erre: 5. - IzaHold)
2015. júl. 3. 20:30
Nincs összefüggés a meleg idővel szerintem, mert mikor 2 hete hűvösebb volt is küzdöttünk velük.Inkább mintha unalmas lenne nekik az etetőszékben üldögélés,és az ételek kóstolgatása.
6. Bomogács (válaszként erre: 4. - Cygnus12)
2015. júl. 3. 20:26
Cygnus12 ,köszönöm a választ.Szeretném megkérdezni a mennyiséget is-pl mennyit evett a péksütiből/bevágott egy teljes kakaóscsigát pl vagy egy negyed túrósbatyut elmajszolt?Mennyi Őszibarack volt az adagja?Köszönöm válaszodat előre is.
5. IzaHold (válaszként erre: 1. - Bomogács)
2015. júl. 3. 18:56
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem lehet, hogy a melegtől? Mert ilyenkor mi felnőttek sem kívánjuk annyira az ételt.
2015. júl. 3. 18:36

Szia 19 hónapos lányom van

Reggeli: péksüti, teával

10 órai: Szopi (sajna nem akar leszokni róla)

Ebéd: Bolognai, tea

Uzsonna: Gyümölcs (őszibarack)

Vacsi: Egy szelet kenyér, felvágottal, csemege ubival.

2015. júl. 3. 17:19
Na, ezzel nem sokat segítettem neked :)
2015. júl. 3. 17:18
Első gyermeknél gond volt az étkezés, most a 2. mindent megeszik :) Igaz előtte 3 hétig beteg volt, most szedi vissza a lemaradást.Meleg van, sok folyadék, nasik jobban bejönnek, meg kukac, kifli, fő étkezése csúszott, nem is erőltetem már, ha éhes, enni fog :)
2015. júl. 3. 17:00
Mostanában nagy küzdelem a másfél éves ikreimmel az étkezés.Néha úgy tűnik,a levegőtől laknak jól...Az érdekelne, hogy a lányom korabeli babáknál mi volt pl a mai "menü".Kérlek azt is írjátok le, hogy pl ha az almából 1-2 harapás történt, vagy mennyi tápszert,vagy kakaót kap .Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook