Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit evett a macskád? fórum

Mit evett a macskád? (beszélgetős fórum)


1 2
38. f8db0709b8 (válaszként erre: 37. - Vkatka)
2019. okt. 27. 15:59
Sima megöli...laktózmentes ok.
37. vkatka (válaszként erre: 36. - F8db0709b8)
2019. okt. 27. 15:56
Van amelyik bírja. Az enyém is szereti a tejet, de csak laktózmenteset kap mert megy a hasa a sima tejtől.
36. f8db0709b8 (válaszként erre: 34. - Törpilla)
2019. okt. 27. 15:32

Tej?

Még él a macska?

35. vkatka
2019. okt. 27. 15:31

Én elkényeztettem a kicsikémet 😀

Az úgy volt hogy vettem neki purina one szárazat mert akciós volt. Hát, mint kacsa a nokedlit. Azóta hiába adom a Whiskast, még a tasakosban is válogat. Meg mindig hagy egy picit a tál alján.

2019. okt. 10. 12:18
Konzervet szoktam adni tejet néha párizsit. Nálunk mindenki dagi mi is ők is mert 2 macskánk van és két kutyánk.
33. andi6020 (válaszként erre: 30. - Vemylya)
2019. okt. 7. 20:29
És minden ami egészségtelen, az kizárólag a mellébe kerül? Uhhh. Még jó, hogy a combot szeretem.
32. Guruljka (válaszként erre: 30. - Vemylya)
2019. okt. 7. 18:56
De akkor az egész csirke, mindene egészségtelen. Nem csak pont a mellehúsa.
2019. okt. 7. 18:34

Ne bántsatok, de leirom. Felénk óriási viharok voltak és megfázott a Picike mert bőrig ázott az esőben hiába száritottam, mégjobban válogat. biztosan olvasta Vemyla tanácsát, már hetek óta nem eszi a csirkemellet sem, csak száraz viskast.Kényeztetésül vettem neki 20 dkg pulykaherét,- amit mgfőztem, és 20 dkg tarját mert pár nappal ezelőtt kilopta a táskámból amit ebédre szántam.

Izlett neki, megnyugodtam én is.

2019. okt. 1. 21:08

Az általad felsorolt vackokat a csirkemellen kívül tuti nem adnám a macskámnak.Irja valakinek Selena.

Erről jut eszembe szívsebészünk,aki bizonyos okok miatt visszavonult ,az egyik előadásában mondta,hogy a csirkemell a legegészségtelenebb,mert a nagyüzemű baromfitartásnál,ami mint hulladék lejön bél ,toll stb a feldolgozás során megfőzik és visszaetetik az állatokkal,tehát emberi táplálkozásra nem ajánlotta.

2019. okt. 1. 20:54

Moments konzervet.

(18éves tricolor házicica)


Sajnos csak ezt eszi meg.🙄

2019. okt. 1. 20:51
Az enyém is hasonló,mint Selena 78-é
2019. okt. 1. 20:48
Sikerboxnak írom..ezek szerint az érdeklődés Őt is ide hajtotta elolvasni...Sok mindenre nincs szükség az ember életében,macskát sem kell tartani az természetes,hogy olyan környezetben,ahol egerészni is tud megteszi azt is,de nem mindenhol talál egeret se..sőt még az énekes madarak amikor fiókát nevelnek ,némelyik azokat is megritkítja sajnos..ez az ösztönében van...de vannak válogatósak is.Nekem mikor hozzám bújik és dorombolásával viszonozza a simogatást,mindkettőnkre jó hatással van Gyerek koromban olyan helyen laktam,ahol nem lehetett se cicát,se kutyát tartani,most lehet,azóta mindig van cica a háznál...nem is én mentem vásárolni,mindig raktak be a kertembe kérés nélkül az olyan gazdik,akik nem ivartalanították a cicájukat ,és a szaporulatot úgy osztották szét,hogy berakták más kertjébe,...és azzal nekik le volt a gond róla.
26. timycat (válaszként erre: 25. - Selena78)
2019. szept. 5. 13:55
Nálunk is ez van, vizet a kádcsapból szeretnek inni. Plusz nem tudok nagy kiszerelésű (max. 2 kg) száraztápot venni, mert ha régóta van bontva akkor az már nem kell, vagyis 1 cicám van aki bármit megehet és meg is eszik, ő viszont lassan kipukkad olyan dagi a többiek által meghagyott kaják miatt.
25. selena78 (válaszként erre: 16. - Channa*)
2019. szept. 5. 13:00

Na, nekem volt egy olyan ciccem, aki csak a frissen felbontott konzervet ette meg. Így egyre kisebb kiszerelésű kajákat vásároltunk.


Neki viszont variálni kellett az ízeket, mert hamar ráunt. És csak azt a vizet itta meg, amit frissen töltöttem neki. Ült a vizes tálja előtt, és nyávogott.


Viszont egerészett. Kinti-benti cica volt, és nagy vadász. És megette az egeret!


Mindig a frász tört ki, ha egeret fogott, mert mifelénk sűrűn egérírtanak, de nem lehetett elvenni tőle.

24. Guruljka (válaszként erre: 20. - Papája)
2019. szept. 5. 12:52

Nálam sincs rágcsáló, de házikoszt maradék se sok.

Kapnak száraz tápot is, és a főtt kutyakajából is.

Mármint télen, mert egyelőre a kutyák is száraz koszton vannak.

23. selena78 (válaszként erre: 19. - 0adc8842b1)
2019. szept. 5. 12:49

Nem fér el a többi között? Ha feleslegesnek érzed, kerüld el. Mivel ostobább annál, hogy "mikor utalják?"


Engem például érdekel.

2019. szept. 3. 23:17
vemíyya azért van szükség,mert aki tanácstalan..esetleg talál olyat,amit kipróbálhat a sajátjánál,a válogatósnál.
2019. szept. 3. 23:12
vemylya Az én macskám egy vadon élő volt ,nem tudom ki lehetett a gazdája,mert ivartalanított. Kb két évig a kertem végében láttam,vittem neki,ha volt olyan,ami macskának való..akkor épp nem volt macskánk,mert a 16 éves elpusztult de mindig volt sok, a szaporulattal.ez nagyon válogat semilyen macskának árult dobozost nem eszik meg...egyedül a kimondott eledelesnél árult Gurmetet,annak sem minden fajtáját,egeret,verebet nem fogok neki ,tejet egyáltalán nem kap, vizet iszik.Szárazból csak a Royal Canint eszi.Wisast se...azt a Süni megeszi .A cica különben fekete....már annyira háziasodott,hogy bejön a lakásba is, a reggeli, és esti simogatásra,de vacsora után kimegy...éjjelre.
2019. szept. 1. 20:53

Ezek a macskák itt mind elkényeztetett szobacicusok.

Az én macskáim igazi falusi "munkamacskák"

Macska kötelességük, a kártékony rágcsálók irtása.

Házikoszton élnek, meg amit vadásznak.

19. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2019. szept. 1. 14:39
Ez a fórum egy "Macskajaj" lehet, és ostoba fórummal fűszerezve. Szükség van erre a kérdésre, tényleg???!!!
2019. szept. 1. 13:17
Húst.
17. Sirga
2019. szept. 1. 09:28
Macskakonzerv, száraztáp, a hosszú szőrűnek szőroldó paszta - imádja!
2019. szept. 1. 07:47

Nekünk egy ezüst perzsánk volt. 17 évesen pusztult el.

Ahogy elérte a felnőtt kort 3 kg volt és sosem volt súlyosabb.

Nagyon válogatós volt.

Mindig volt a táljában száraz macskatáp és csak a whiskast ette meg, abból is csak a csirkést, naponta egyszer kapott szintén whiskast konzervet, de nem sokat, mert szinte csak az aszpikot ette le róla, így egy ilyen konzerv neki 3-4 napig elég volt.


Ha próbálkoztunk mással, akkor azt nem ette meg.

2019. szept. 1. 07:47
A Pick sertés párizsi a kedvence,úgyhogy ma reggel azt evett,de amúgy mindent megeszik.Még soha nem volt ennyire nem válogatós macskám😊
14. bnedora (válaszként erre: 11. - Timycat)
2019. aug. 31. 23:07
A korábbi cicáimnak (mivel sokan voltak) kutyakonzervet adtam. Ők is sokáig éltek, már amelyiket nem érte baleset, v. éppen nem nyírta ki a szomszéd.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2019. aug. 31. 22:34

Canun macskatápot.


Az általad felsorolt vackokat a csirkemellen kívül tuti nem adnám a macskámnak.

12. csakelőre (válaszként erre: 11. - Timycat)
2019. aug. 31. 22:11

Nincs kedvem még egyszer leírni ugyan ezt.


Nálunk dettó.

2019. aug. 31. 22:07

A mieink kizárólag prémium tápokat esznek ki ki a saját szükségletének megfelelőt, valamint naponta kapnak malátakrémet, vitaminpasztát és fejenként 5-6 szem macskanasit.


Valamit jól csinálunk, mert 2 cicánk is megérte a 18 évet, sőt az egyik még mindig él és jó kondiban van, egy kivételével a többi is aggastyán.

2019. aug. 31. 21:45
Húsleves maradékot. Száraz tápot és ilyen tasakos eledelt.
9. Banános Zselé (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2019. aug. 31. 21:41
igen én is hallótam hogy ők is tejérzékenyek, aszem laktózmentes tej jó nekik
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook