Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit éreznek a túlsúllyal szenvedők?Lelki folyamatok.... fórum

Mit éreznek a túlsúllyal szenvedők?Lelki folyamatok.... (beszélgetős fórum)

13. 2d5a00656a (válaszként erre: 8. - 79a1b3ecd1)
2009. aug. 27. 19:05

De az islehet hogy ezek a"rossz mondatok "érik el a változás megkezdéséhez a kellő erőt!

Lehet hogy tényleg csak megy az önsajnálat ,de utána a cselekedjek már valamit ellene dafke beindulhat.Ha az emberek nem keények és nem szólnak be ,lehet hogy elhiszi az ember hogy jó az úgy,nem?!

12. ce00df587e (válaszként erre: 10. - 79a1b3ecd1)
2009. aug. 27. 19:05
nálad a duci az kiloba mit jelent?
11. ce00df587e (válaszként erre: 8. - 79a1b3ecd1)
2009. aug. 27. 19:04
én is próbálom magam elfogadni csak a tudat hogy egy évvel ezelött 10 kiloval kevesebb voltam az elszomorít.mert ha nekem a lelkembe béke van akkor én sajnos hízok
2009. aug. 27. 19:03
Bizony ez ördögi kör!Csak mi segithetünk magunkon..de basszus olyan nehéz...főleg igy ducin..bár ez saját tapasztalat, e egyre inkább kezdek rájönni, hogy ki a fene segitsen magomon, ha még én is lusta vagyok és ráhagyom az egészet???!
2009. aug. 27. 19:02
Vannak nők akiken viszonylag brutál túlsúly is jól mutat/főleg a magasabbak/és vannak akiken 3-4 kiló is kövérnek hat...Ez a szemékyiség és alkat kombinációja..
8. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 2. - 2d5a00656a)
2009. aug. 27. 19:01

Teljesen igazad van, csak mikor az ember már egy kcsit is maga alatt van és kap egy rossz mondatot, az még inkább megviseli!

De igen, valóban saját magunkat kell elfogadnunk..én ezt még értem el, de nagyon szeretném, most is éppen azon az úton járok!

7. ce00df587e (válaszként erre: 1. - 79a1b3ecd1)
2009. aug. 27. 18:59
nekem még nem szoltak be,de én kövérnek érzem magam.de kitudja lehet hogy csak be beszélem magamnak probálom valahogy takarni mert mindig csak a hasamra jönnek fel a kilók.mondjuk a páromnak megfelelek multkor még azt is mondta hogy milyen aranyos az úszógumim
6. 2d5a00656a (válaszként erre: 3. - Moncsina)
2009. aug. 27. 18:59
Szerintem pedig ahhoz hogy IGAZÁN és mindent betartva lehessen diétázni pont az kell hogy már belülről dolgozzon az a bizonyos nem bírom elviselni magam dolog!
2009. aug. 27. 18:57
Szerintem amíg nem fogy le az ember,addig soha nem is lesz rendben a lelke és nem lesz önfeledten boldog.Persze vannak boldog pillanatok,de olyan szinte sosem amikor ne érezné közben azt az ember,hogy ezt vagy azt el kell takarni,vagy pl régen ha étteremben ünnepeltünk,mindig feszengtem,hogy na most mindenki azt nézi,hogy zabál a dagi...
2009. aug. 27. 18:57

Rám ez pont jellemző.

Még az utcára is utállok kimenni, mert nem érzem jól magam.

3. Moncsina (válaszként erre: 1. - 79a1b3ecd1)
2009. aug. 27. 18:57

Szia Szivárvány:-)


Én is így tudom, ha a lélek nincs rendben, akkor nem vagyunk boldogok. Sőt, állítólag ha a lelked nincs rendben fogyni sem tudsz. Csak akkor kérdés, hogy tudod helyretenni a lelkedet mikor elégedetlen vagy magaddal, a súlyoddal? Ördögi kör:-)

2009. aug. 27. 18:57

Jó ötlet:)

Bár szerintem vannak szintek,ahogy az ember magára gondol.Az első az amikor csak kicsit nem tetszel magadnak,de azért elfogadod,aztán később a végén sok fokozat után a szemenköpöm magam szitu.Nem hiszem hogy a külvilág nézete a döntő!A lényeg TE mennyire viseled el a túlsúlyod ,és a látványt,szerintem...

2009. aug. 27. 18:53

Sziasztok!!!


Úgy gondoltam, hogy nyitok egy új fórumot..amolyan mindent belét!!!Mert sok diétás, tanácsokkal segitő, mozgásos fórumot olvastam már..de mi van az emberrel?Mit érez mikor nem érzi jol magát a bőrébe..mikor bántják, beszólnak...Azt hiszem ez is fontos téma,mert ha a lélek nincsen rendben, akkor nem vagyunk teljesen boldogok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook