Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit érez, egyáltalán mit akar tőlem? fórum

Mit érez, egyáltalán mit akar tőlem? (beszélgetős fórum)


1 2
35. syria (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2015. máj. 31. 15:15
:D
34. zzmm
2015. máj. 19. 03:48

Semmit se akar.

De te még ezzel foglalkozol 2 év után?

Barátság extrákkal.. ahhoz barátnak kéne lenni! Ismerni őt, a gondolatait, az érzéseit és szeretni.

Azt mondja utál.

Na ezek után többet nem keresném, lesz@rnám ha néz, nem beszélnék vele többet és nem érdekelne mit gondol rólam.

Van neked önérzeted?

32 N

33. 62e0387ff2 (válaszként erre: 31. - Tamtamano)
2015. máj. 18. 19:21
Hát ez tetszett. :) És egyáltalán NEM. :D
32. kriszta773 (válaszként erre: 30. - Szancsii)
2015. máj. 18. 17:31
valószínűleg szégyelli, hogy béna volt, és ugye te vagy a cikisége tárgya. bizonyára nem érez szerelmet, ha akkor se akart kapcsolatot veled, és nem érdekelte, hogy számára te több vagy. hagy a csudába, kezeld úgy, mint bárki mást és ne foglalkozz vele
31. tamtamano (válaszként erre: 29. - C40efa00cc)
2015. máj. 18. 11:06
Miért később igen? Mármint később beszámíthatóak? :D
2015. máj. 18. 11:03

Ő volt az, aki ezt az egészet felhozta. Azt mondta nem akar senkivel sem kapcsolatot, csak kalandokat. 2-3 héttel később meg befejezte ezt a kapcsolatot.

A barátait ismerem, nem mondott olyat, hogy megvoltam neki.

Már próbáltam vele beszélni nem egyszer, hogy most akkor mi van, de mindig kitért a válasz alól, vagy csak elviccelte a dolgot. Én elmondtam neki, hogy nekem többet jelent mint barát, de annyi volt a válasz, hogy ezt csak én érzem így. Ez volt tavaly nyár végén. Mostanság ha találkozunk köszönünk egymásnak és ennyi. Ez láthatólag zavarja.

Pl. tegnap randim volt egy sráccal, és egyszer csak megszólalt hogy "Ott a parton ül két srác és percek óta feltűnően minket néznek, olyan mintha te lennél náluk a téma!" Iszonyat kínos volt számomra. A srác is megjegyezte, hogy mennyire féltékenyen néz rám és, hogy szerinte ez a fiú többet érez, csak még magának is fél bevallani.

Nyáron amúgy együtt fogunk dolgozni, így elkerülni nem tudom őt, ezért is tettem fel a kérdést, mert nem tudom hogyan álljak hozzá.

2015. máj. 18. 10:20
Nagyon fiatal a srác. Ebben a korban még nem beszámíthatóak. A viselkedése is olyan.
28. Zamila (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2015. máj. 18. 10:13
Nálunk azért volt ritka a "randi" mert én 100 km-re dolgoztam a városunktól,és nem jártam haza csak 2-3 hetente,mert vagy dolgoztam hétvégén,vagy ott mentem el szórakozni,a kolléganőkkel,ha egyik program sem volt,akkor mentem haza.Ő is élte az életét,ugye egy volt a baráti társaság,tehát tudtam,hogyan telnek a napjai,hétvégéi amikor én pont nem vagyok otthon.Nem rám várt,és én sem igyekeztem haza azért,hogy vele legyek,nem is tartottuk a kapcsolatot a találkozásainkon kívül,sosem tudtam a telefonszámát,és ő sem az enyémet.Sztem egyikünk sem volt szerelmes,tényleg jó barátok voltunk,és a szikra már kb 14-15 éves korom óta megvolt köztünk.Jó volt köztünk az összhang úgy mondanám.Nem tudnám megnevezni mi volt ez,de úgy kikopott az életemből,mert egyre ritkábban jártam haza,és lett egy komolyabb kapcsolatom.Nem volt ezen sem vitánk,sem feszültség köztünk,nem volt számonkérés,és semmi sem.Ha meglát az utcán(ez kb 2 évente 1x) akkor már messziről integet,de kb. ennyi :)
27. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Zamila)
2015. máj. 18. 09:05

Ez azért működhetett olyan sokáig, ahogy írod, mert ahogy alább is írtam, ha nem vallod be (vagy a pasi nem vallja be), hogy szerelmes vagy, és barátságnak hívod, de neki csak 3 hetente van ideje rád, akkor nem kell megsértődni, mert ugye, barik vagytok, meg nem kell szembesülni azzal, hogy igazából rosszul esik valakinek. Meg ott az érem másik oldala, amikor vannak nők, akik f.sz irígységben szenvednek és képtelenek elengedni az exeket.


Nem rólad beszélek, csak vannak ilyenek, akik valamikor majdnem jártak, aztán nem lett belőle semmi, de a nő mindig megtartja a telószámot, hogy szülinap, karácsony, stb. jelen maradjon az illető életében és küldözgeti az sms-eket. Van, hogy tisztes távolból, van, hogy kósza dugással. Lényeg, hogy kivetette a hálót és nem tud leszakadni. Lehet, hogy már van más pasija is, de akkor is. Az ilyenek szoktak megsértődni arra, ha valaki más (utánuk), jár az ex pasijukkal. De amíg ők jártak vele, az barátság extrákkal ugye, más meg el a kezekkel:)))

26. gribedli*** (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2015. máj. 18. 08:57
Ja, az lesz az!:)
25. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2015. máj. 18. 08:56

Szerintem volt ilyen, csak nem így hívták. Ma barátság extrákkal-nak hívni ezt az egészet annyi mint jó arcot vágni a rossz játékhoz, palástolni valamilyen megbántottságot, csalódást. Minderre azért van szükség mert ma nem divat kimutatni az érzelmeket, szóval ha azt mondja, hogy barátság extrákkal, akkor kevésbé tűnik úgy, hogy ez ilyen "tetszett, de jól átbacta a fejem"


Aztán lehet ez a férfi oldaláról is. Nemcsak a nők csalódhatnak. De lényeg, hogy az "átbacást" helyettesítjük a "barátság" szóval és akkor mindjárt milyen sikk és modern! Kircsi, nem?:D

24. bibity (válaszként erre: 1. - Szancsii)
2015. máj. 18. 08:48
Ki mondta először, hogy nem akar komoly kapcsolatot? Ő, vagy te? Lehet, hogy ő mégis komolyat akart volna. Az is lehet, hogy a haverjainak azt mondta, megvoltál neki. Ki tudja, ehhez jobban kéne ismerned.
2015. máj. 18. 08:17
Nekem még senki se nyalta csak úgy ki :((( ... öreglány vagok már én is!
2015. máj. 18. 08:15
Nincs farka, vagy impotens, vagy csak szimplán idióta. Pizskálódni akar. Messze ívben kerüld el!
2015. máj. 18. 07:25

Nem tudom.

Nekem nem akarta elmondani.

20. Sirga (válaszként erre: 16. - 4740439ec6)
2015. máj. 18. 07:23
Ja-ja. Valahol a "tetszik, meghúzom a haját"-szinten. :P Húzd meg - ereszd meg, ő se tudja, mit akar. Felejtsd el, ebből jó nemigen sülhet ki!
2015. máj. 18. 05:09

Semmit.

37L

2015. máj. 17. 23:35
Szerintem nezd levegonek, ne foglalkozz vele. (vagy legalabbis csinalj ugy, mintha...) ha erdekled, akkor ugyis ez bantani fogja es odamegy beszelni veled.
17. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2015. máj. 17. 23:03
Én 39 vagyok, de az "én időmben" megesett a "barátság extrákkal" persze az egyik mindig ráb.szott, aztán nyalogathatta a sebeit.
2015. máj. 17. 22:43
Ezt a viselkedést pontosan általános iskola 2.osztályában éltem át.Csak én nem nyalattam ki magam és nem is szoptam le senkit.Ergo,a szintetek 8 életév körül beragadt.Szörnyen szánalmas a mai fiatalok élete.
15. tulipán9 (válaszként erre: 1. - Szancsii)
2015. máj. 17. 21:41
Pedig valamiért csalódott benned. Lehet mégis arra várt, hogy történjen több is. Szerintem hanyagold egy kicsit vagy komolyan kérdezd meg tőle négyszemközt, hogy miért ilyen. Magadat ne okold semmiképpen!
14. Zamila (válaszként erre: 12. - Mothertiger)
2015. máj. 17. 21:15
Hááát barátság extrákkal,úgy mondanám.Nagyon-nagyon erős vonzódás volt,de mint kapcsolat nem működött volna.
13. NomNom (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2015. máj. 17. 21:15

Én sem ismertem ezt a szót, míg fel nem kapták a filmek...

Mit akarsz egy 19 éves fiútól? És ha 2 éve tart ez, 20 évesen pláne mit akartál egy 17 évestől?? Az majdnem liliomtiprás... ok ez tudom, hogy túlzás, de egy ilyen tejfelesszájú kölökhöz hozzá nem tudtam volna nyúlni 20 évesen. :O

A barátság extrákkal meg egy baromság, maximum ha halálosan kiélt vagy és rohadtul unatkozol, el tudom képzelni, meg ha egyéjszakás kalandod van, azt is megértem... de összejárni valakivel... annak előbb-utóbb mindig sz*r vége van...

12. mothertiger (válaszként erre: 11. - Zamila)
2015. máj. 17. 21:08
Nem vitatom, de akkor ez köztetek nem több volt, mint barátság? :)
11. Zamila (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2015. máj. 17. 21:00
De voltak :D Én 41 vagyok,és nekem is volt egy ilyen "barátom" amikor 19 voltam. Kb másfél-két évig tartott.A szex isteni volt mindkettőnknek,és nagyon jókat tudtunk beszélgetni is,hisz kicsi korunk óta ismertük egymást,egy baráti társaságba jártunk,kb 3 hetente futottunk össze,ha éppen volt valakink,akkor ez a "kapcsolat" szünetelt,ha senki nem volt,akkor működött.
10. 4975ebdc2f (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2015. máj. 17. 20:55
EJ :))))
9. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Szancsii)
2015. máj. 17. 20:42
Buta lány vagy, Elizabet....
2015. máj. 17. 20:30

Felvetődött bennem néhány gondolat.

Én most 37 éves vagyok, megéltem ezt-azt. De az "én időmben", régen nem volt ilyen, hogy "barátság extrákkal". Valakivel vagy barátok voltunk, vagy szerelmesek (és "jártunk" egymással).

Ilyen nem volt, hogy egyikünk se akart komoly kapcsolatot, csak dugjunk, vagy egyik kinyalja/leszopja a másikat, azt csá.

Más dolog, hogy azóta baromi sokat változott a világ, és vele együtt a mostani fiatalság.

De régen nem voltak ilyen furcsa egyezségek fiú és lány között, hogy barátság extrákkal. Ha egy fiú nem szeret, vagy nem akar komoly kapcsolatot, annak miért kell megengedni, hogy kinyaljon? Oké, tudom, vannak ilyen egyéjszakás kalandok, meg blabla...de akkor az ilyen nem marad haver.

Vagy csak megtartottad, hogy legyen kivel...? :(


Ez a fiú lelkileg még csak egy gyerek. Nem akar ő az égvilágon semmit. Vagy ha igen, ő maga se tudja, hogy mit.

Felejtsd el. De előtte mondd meg neki, hogy ő meg felejtsen el téged. Le se állnék ilyen kis nyúlnyállal a te helyedben. Legközelebb meg szerintem gondold meg, kinek engeded, hogy kinyaljon...

2015. máj. 17. 20:25

Nagyon szívesen segítenék, de lövésem sincs, hogy mit érez.

48F

6. viva70 (válaszként erre: 1. - Szancsii)
2015. máj. 17. 20:18
Éretlen még a srác.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook