Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit érdemes megnézni Szombathelyen? fórum

Mit érdemes megnézni Szombathelyen? (tudásbázis kérdés)


10. Basset
2012. jan. 23. 22:54

Igaz! :)

Szombathely legcsodálatosabb része a csónakázótó. Oda mindenképp érdemes kimenni.

Nekem nagyon tetszett a Fő tér, igazi "csámborgós, pihizős, kiülős"-hely.

Tetszett a "régi fő tér", ami ott van az új mellett. Ott van egy OTP is, ahol ásatási leletek vannak a padló alatt, klassz! Arrafelé kell menni az Iseum és a Zsinagóga felé és valahol arra van a Történelmi park, amit én nem találtam. Még arrébb a színház, képekről szép, nekünk lábbusszal messze volt. Mint ahogy a nagy játszótér, a Kalandpark is.

Érdemes enni óriáshamburgert.

Ha bővebben érdekelnek az élmények, képek, itt találod:

[link]

2012. jan. 11. 07:01

Kár, hogy ebből a fórumból nem derül ki, hogy mit is érdemes megnézni Szombathelyen.

Basset, ha már a fórumot használtad infószerzésre, igazán megtehetnéd, hogy leírod a válaszokat azokra a kérdésekre, amiket az utazás előtt feltettél magadnak, iletve nekünk. Hátha mást is érdekel. És Jen és Globus infóit is közzétehetnéd.

Köszi :-)

2011. júl. 7. 14:54

Sikerült szállást foglalni a PÁK-ban, 2e/fő kettőnknek és 1e/fő a gyerekeknek. :)

Már egy csomó tervünk van, mit fogunk csinálni, séta, arborétum, vár, érdekességek, szépségek, Sárvár, Ják, Kőszeg... :D

Tömegközelekedéssel megyünk, vonattal (intercityvel) 6 óra az út (de autóval is ennyi lenne, csak így sokkal olcsóbb).

Már csak 11-et kell aludni.... :)))

Köszi mindenkinek a segítséget, különösen Jennek és Globusnak! :)

7. Szilvamama (válaszként erre: 6. - Basset)
2011. júl. 6. 09:49
Ha szerettek sétálni, akár gyalog is lehet! Az állomásról mennek buszok az Ady térre, ott van a buszpályaudvar, és a közelveb a Fő tér. Arborétumok vannak Szelestén, Sárváron, Jeliben, Kámonban, Sárváron fürdő, a Nádasdy vár, Celldömölkön szintén fürdő, a Ság-hegy, Szóval van látnivaló bőven a környéken is :)
6. Basset (válaszként erre: 5. - 4b04593405)
2011. júl. 5. 15:53

Kösz mindenkinek!

Az olcsó, az mit jelent? Mi koliban tervezünk lakni, ott 2500 Ft/fő/nap. Remélem, lesz hely...

A csónakázó tó mennyire van messze a fő tértől? Vagy visz ki oda valami tömegközlekedés?

2011. júl. 5. 14:25
Mi húsvét előtt voltunk és az Amphora Hotelben laktunk. Nagyon kedves a személyzet és csak jót tudok róla mondani. Nem is mondanám túl drága helynek sem. Mellette a Görög étterem is árban is és minőségben is jó. A csónakázó tavat érdemes megnézni persze a főteret stb. Szerintem érdemes a neten utánanézni a dolgoknak.
2011. júl. 5. 14:17
Írtam privit! Üdv
2011. júl. 5. 11:40

Vonattal mennénk, érdekelne, hogyan lehet ott tömegközelekedni, mi éri meg, van-e esetleg túristabérlet, vagy ilyesmi, ami jobban megérné, mint minden felszálláskor jegyet venni.

Termsézetesen ezeknek uténa nézünk a neten is, de jobb személyes tapasztalatokat hallani... :)

2011. júl. 5. 11:35

Sziasztok!


Tulajdonképpen MINDEN érdekel Szombathellyel és a környékével kapcsolatban: mit érdemes vagy KÖTELEZŐ megnézni, hol érdemes lakni (olcsó szállás), enni, kirándulni. A környék is érdekel, Sárvár, Ják... - Minden, ami 3 napba belefér, túra, séta, pihi...

Köszi :)))

2011. júl. 5. 11:33
Mit érdemes megnézni Szombathelyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook