Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit érdemes Bécsben vásárolni? Mit éri meg ott megvenni? fórum

Mit érdemes Bécsben vásárolni? Mit éri meg ott megvenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
20. Klimpírozi (válaszként erre: 19. - Pintyőke72)
2008. okt. 25. 23:26
kárpótol a vaníliás-mákos gőzgombóc egy kockásterítősben:))
19. pintyőke72 (válaszként erre: 15. - Klimpírozi)
2008. okt. 25. 22:29

igazad van.Mi néha csak gondolunk egyet,kimegyünk bámészkodni. Esetleg egy jót kajálni, vagy jó kávét inni a Starbucksban.

Advent gyönyörű. Valamelyik évben szarrá áztunk, úgy szakadt az eső, de a jó kis forralt bor felmelegített.

2008. okt. 25. 21:10
Karácsony előtt nagyon sok mindent meg tudsz ott menni, mi is december elején megyünk, és ezen felül a feldíszített adventi Bécs gyönyörű, már csak ezért is megéri kimenni!!! :)
2008. okt. 25. 16:02

Ruhákat veszek ott, az egész családnak.

Játékboltokban is színesebb a kínálat, a gagyi mellett mindig találok értelmes, kreatív játékokat is.

No meg natúrkozmetikumokat, magamnak.

Ékszert még nem vettem, bár a Wille Frey üzletet meglátogattam már: sajnálok ennyi pénz kiadni egy ékszerért.

2008. okt. 25. 15:54
shopping city,metroba menjetek
2008. okt. 25. 11:58
már egy jó kávé élményéért is érdemes Bécsig menni, de kérdezd Ancikát, Moncsi.. majd részletesen elmeséli neked, miért érdemes pár órát utazni...a legjobb Sacher, a vaníliaszószos almásrétes, a csodás rántott borjú, a tányérról lelógós, az éhesnek való mind itt van..Csodás a karácsonyi vásárban egy forró grog, vagy egy puncs.. s nem olyan gagyi mint nálunk, érdemes menni a világmárkákat úton-útfélen kínáló szépséges üzletek miatt, az olcsóbb, minőségi élelmiszerek miatt, a nyugodt, harmonikus emberek látványa miatt, mit írjak még????Csak!!!
14. Klimpírozi (válaszként erre: 11. - Régiember)
2008. okt. 25. 11:51
hozzá egy Armani ing, s milyen igazad van:))
13. e71af41436 (válaszként erre: 7. - Betty's)
2008. okt. 25. 11:22
más az,ha naponta kijársz és ott vásárolsz,vagy ha évente mész egyszer :)
12. pymary
2008. okt. 25. 11:19
sziasztok!Tavaly voltam a karácsonyi vásásrban. Őszintén? nem ájultam el. A vásárban főleg kézzel készített karácsonyfa díszeket, és puncsot árulnak. Minden drága. Meghát ajándékba én nem karácsonyfadíszt vennék. A hangulat, meg a város díszei, világítás nagyon szép. Iszonyatosan nagy a tömeg. Főleg Magyarok. Még egyszer nem mennék ki a vásár miatt.
11. régiember (válaszként erre: 10. - Icus)
2008. okt. 25. 10:48

leveheted, nem kötelező..


csak érzékeltetni szerettem volna a minőséget, és a flancmentes egyszerűséget, ami sosem megy ki a divatból, még sportos és elegáns egyben

10. Icus (válaszként erre: 8. - Régiember)
2008. okt. 25. 07:35
Én nem akarok egy farmert 50 évig hordani:(
9. Icus
2008. okt. 25. 07:34
Szia MoncsI! A karácsonyi vásárra mennél ki te is? Nekem úgy néz ki lesz lehetőségem kimenni, kiváncsi lennék én is, hogy mit érdemes kinn venni. Vagy csak nézelődök egy jót!:)
2008. okt. 24. 22:14

Versace farmert. Itthon ugyanis nincs boltjuk. Ezt a farmert egyszer veszed meg és el is temethetnek benne 50 év múlva annyira jó minőségű, klasszikus színű és fazonú.

Nem vagyok egy piperkőc, de ez megéri!

7. Betty's (válaszként erre: 6. - Szanád)
2008. okt. 24. 22:07

Szia!

Nem értek Veled egyet,hogy "semmit". Én kinn dolgozom már lassan 7. éve,de mosóport,öblitőt,wc papirt,kávét,egy-két sajtfélét,olajat,papirzsepit,akciós (nem rohadt) gyümölcsöt,dobozos sört,vörösbort és még sorolhatnám,mindig kinn veszek.Ausztriában ezek a dolgok még mindig olcsóbbak és természetesen az akciókban naprakésznek kell lenni,de ott vannak a szórólapok az üzletekben :-))

2008. okt. 13. 20:58

nagyon semmit sem érdemes vásárolni.....

max milka csokit....

2008. okt. 13. 19:46
decemberbe szeretnénk menni de még sohasem voltam igy nem tudom mit éri meg megvásárolni végül is karácsonyi ajándékokra gondoltam nem tudom az ezüst milyen árban lehet a nagyobbik fiamnak azt szeretnék venni egy ezüst láncot aki tud segitsen
4. moncsi32 (válaszként erre: 3. - A445f073a9)
2008. okt. 13. 19:43
köszi
2008. okt. 13. 19:23
Bécsi szeletet.:D
2008. okt. 13. 19:10

Szia! ha szereted a termeszetes vagy bio termekeket,akkor nezz be a Grune Erde boltba a Maria Hilfe schtrasse elejenel. A termeszetes kozmetikumok isteniek(akar karacsonyra is)..probaltam a babatestapolot,es az olivas sampon-tusturdot.De vettem kemiai anyagoktol mentes rovarolot,ami szinten bevalt.Van meg naluk butor is stb. Maria Hilfen van egy nagy tobb szintes uzlet,ahol sok markat megtalalsz..es mindig vannak leertekelesek.

En is megyek vasarolni decemberben.hihi

2008. okt. 13. 18:56
Segitsetek mit érdemes bécsben vásárolni?mit éri meg ott megvenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook