Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit egyek szoptatás alatt? fórum

Mit egyek szoptatás alatt? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 14. 01:02

Szia!


Szerintem is lehet mindent enni persze mértékkel és figyeld a kicsit ő úgy is jelzi ami neki nem jó...

Minden baba más, én mindent ehettem hálistennek egyedül a narancslétől fájt a pocija úgyhogy azt akkor hanyagoltam.

5. Mandula71 (válaszként erre: 3. - Mrsa4)
2009. szept. 13. 20:49

a védőnődnek igaza van, bármit lehet enni. Arra kell figyelni, hogy az általad "tilos".nak olvasott termékekből lehetőleg a délelőtti órákban egyél és először csak keveset, utána pedig figyeld a babád reakcióját.

Az én kisfiam nem volt hasfájós és az úgynevezett puffasztó ételekt is nyugodt szívvel ehettem, nem volt tőle semmi baja, Egyedül a tejről kellett lemondanom, illetve napi 1 bögrényire korlátoznom, mert kiütéses lett tőle az arca.

2009. szept. 13. 20:48

Én nem hiszem, hogy lennének "tilos" dolgok. Legfeljebb ha megeszed, akkor fájhat a picid hasa, de nem biztos. Az egyik ismerősöm lencsét evett lencsével, és mind a ketten nagyon szerették:-)


Inkább a sok folyadékra figyelj oda, bár nekem erre se kellett, mert állandóan szomjas voltam.

2009. szept. 13. 20:44

Elsősorban arra vagyok kiváncsi, hogy mi az, ami kifejezetten ajánlott???


Minek (milyen élelmiszernek) milyen hatása van az anyatejre?

Mit egyáltalán nem szabad? (kelkáposzta, káposzta, bab, lencse, borsó, hagyma, fokhagyma, citrusfélék, eper, cseresznye, tej...)


A védőnő úgy kezdte, hogy bármit meg lehet enni, aztán mindenhol csak a tilos dolgokról olvasok...


Már nem tudom mit egyek főtt ételt, mindig van egy hozzávaló, ami tilos... :( Tanácstalan vagyok.

2009. szept. 13. 20:44

Azt amit megkívánsz, de figyelj oda, hogy a puffasztós ételektől hasfájós lehet a picúrod. Nekem a tej és tejtermékek sem jöttek be, mert ettől volt hasfájós. Igyekeztem visszafogni a nasi vágyamat is, mert kilók sem kellettek

De szerintem ez mindenkinél egyén függő.

2009. szept. 13. 20:40
Mit egyek szoptatás alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook