Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csináltok a gyermekkel, ha nem akar enni napok óta szinte semmit? Hozzáteszem, hogy előtte beteg volt, de engem már idegesít. fórum

Mit csináltok a gyermekkel, ha nem akar enni napok óta szinte semmit? Hozzáteszem, hogy előtte beteg volt, de engem már idegesít. (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 26. 14:14

nem csinálnék nagy ügyet belőle,vagyis úgy próbálnám kezelni,a helyzetet,hogy ő ne érezze,hogy aggódom,mert ha érzi részünkről a görcsösséget,vagy,hogy erőltetjük az evést,na az tuti étkezési zavarokhoz(anorexia)fog vezetni!

a folyadék nagyon fontos ,azt mindenképp figyelni kell,hogy meglegyen a napi mennyiség,és ha tartósan fenáll ez az állapot,hogy semmit de semmit nem eszik,akkor mindenképp orvoshoz kellene menni! egyébként ő mit mond,miért nem eszik ?

2008. nov. 26. 14:13

Hány éves?

Ha erőlteted a kaját akkor azzal csak ártasz

kínálgasd naponta többször, de ne erőltesd, ne könyörögj hogy egyen egy-két kanállal

2008. nov. 26. 14:05
adnék,neki étvágyat ellősegitő,gyógyszert!
2008. nov. 26. 09:51

Elvinném egy hatalmas sétára.

De jól feltankolnék szendvicsekkel.


:-)

2008. nov. 26. 08:36
Mit iszik teát vizet? Ha esetleg teát és teszel bele cukrot, az is telítheti, és nem éhes. Ha éhes úgyis fog enni, most ilyenje van. Nálunk is van ilyen időszak. Ne idegesíts magad.
2008. nov. 26. 08:34
negkérdezném tőle mit enne szívesen és azt készíteném el neki.
2008. nov. 26. 08:19

Én a nagyobik lányom nem-evésével sokat kínlódtam. Már ideges voltam, ha közeledett az evés ideje, mert alig evett. Az orvos viszont azt mondta, nyugodjon meg anyuka, nem fog a gyerek éhen halni, eszik annyit amennyire szüksége van. És igaza volt. Nem halt éhen, most 12 éves és inkább már azért kell rászólni, hogy ne habzsoljon annyit.

Az a lényeg, hogy elég folyadékot fogyaszon és NE NASSOLJON!

2008. nov. 26. 08:03
mennyi idős?
2008. nov. 26. 08:01
Mit csináltok a gyermekkel ha nem akar enni napok óta szinte semmit? Hozzáteszem, hogy előtte beteg volt....de engem már idegesít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook