Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csinálsz, ha lejár a gyesed és gyermeked ovis lesz? fórum

Mit csinálsz, ha lejár a gyesed és gyermeked ovis lesz? (beszélgetős fórum)


1 2
7. emike (válaszként erre: 4. - DODICA)
2006. okt. 12. 14:01
hát neked sem lesz könnyű.több helyen azt mondják nem hátrány a gyerek,de ez szerintem nem igaz.nálunk az a gond,hogy két éve költöztünk ide(dunakeszire),és a mamik nagyon messze vannak.kereskedelemben dolgoztam,de ott késő estig bent kell lenni,nem beszélve a 2 műszakról.az meg egy vagyonba kerülne,ha más hozná el dorkát oviból amíg én nem vagyok otthon.
2006. okt. 12. 12:56
En ujabb babat varok. Terv szerint 2 ev GYED utan visszamegyek dolgozni. Szerencsere lelkesen es tart karokkal varnak a munkahelyemen.
2006. okt. 12. 09:31
Én nagyon örülök neki, hogy a munkahelyem visszavett 1 évvel ezelőtt. Most lesz 14 éve (beleértve a 2 év GYED-et), hogy itt dolgozom. Nagyon szerencsésnek tartom magam. Sajnos a kolléganőmet 4 év GYES után már nem tudták visszavenni.
2006. okt. 12. 09:10
Hát ez számomra is kérdés. :( Ki a fene fog alkalmazni egy 3 gyerekes anyát?? Ráadásul januárban fogja tölteni a 3 évét, a suli meg szeptembertől kezdődik. :(
2006. okt. 12. 09:04
Hál'istennek nekem ez még odébb lesz, reményeim szerint még van addig 5-6 évem.Én nem szeretnék visszamenni dolgozni oda, ahol eddig voltam, szivem szerint vmi üzletet szeetnék nyitni majd.
2006. okt. 12. 08:55
AZ én kislányom,pár nap múlva lesz ovis,úgyhogy már egy ideje foglalkoztat a téma.Igaz előre nem jutottam.Sok reményt nem fűzök ahhoz,hogy el tudjak helyezkedni.Pedig nagyon jó lenne.Mi a véleményetek?
2006. okt. 12. 08:53
Mit csinálsz,ha lejár a gyesed és gyermeked ovis lesz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook