Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinálsz és Miért? fórum

Mit csinálsz és Miért? (beszélgetős fórum)

1 2
36. ENTJ
2012. febr. 24. 22:35

[link]


Most zenét hallgatok, azért, h megnyugodjak...senki nincs aki a témához kapcsolódna ma velem... (???)

35. ENTJ
2012. febr. 24. 22:20
<object width="315" height="243"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/uN1L3pL-YQs?version=3&hl=hu_HU"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/uN1L3pL-YQs?version=3&hl=hu_HU" type="application/x-shockwave-flash" width="315" height="243" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
34. ENTJ
2012. febr. 24. 22:16

Kellemes estét...gyerekek akkorát szívtam ma...olyan színjáték átélője lettem, amit a legfertelmesebb ellenségemnek se kívánok! Ráadásul kimondottat ittam előre a medve bőrére, ünnepeltem és egy félórára boldog is lehettem... azt jött a pofára esés...

Ami akkorát zenget, hogy még a villanyóra is kibas.zodott a lakásomban: megjegyzem mindig akkor, mikor tombol bennem a feszül düh, a tehetetlen fájdalom, a harag... nem magamért az emberi aljasság végett...kirobbantom az elektromosságot, bárhol járok, tartózkodom olyankor, ez már nem először történt meg, mármint a villanyok szétpukkanása, vagy a biztosíték lecsapódása.

2011. aug. 14. 20:32
Én most tisztulok...tisztul a testem...majd bele döglök.....
32. csigubigu (válaszként erre: 31. - ENTJ)
2011. aug. 12. 19:38
Kicsit feltölthetnél energiával :))
31. ENTJ
2011. aug. 12. 10:50

Én mit jelentek magamnak az utamon...mit tanulhatok meg önmagamtól...az elme a testem működéséért felelős, a TUDATOM a szellemiségemet fejleszti...

FEJLŐDNI, nem csak nekem mindenkinek...és ez az egész működik egy egységben és külön-külön is....

VILÁGLÁTÁS: Az életben sok-minden illúzió...nem kézzel fogható. ÖNMAGUNK IS!

Valósnak, létezőnek tekintem azt a személyt, akit a tükörbe megpillantok...ám az csak egy kép!

VISZONT TISZTA ENERGIA...HEURÉKA! Minden ebből épül fel...minden! Jó magam is...

30. csigubigu (válaszként erre: 29. - ENTJ)
2011. aug. 11. 21:33
Na ettől nem félek, az útnak soha nincs vége, csak gyűröm a kilométereket :))
29. ENTJ
2011. aug. 11. 18:18

Mit csinálsz és Miért...

Félsz, h kifogy az út a lábad alól????


Te mitől félsz? - Békés harcos - Peaceful Warrior

[link]

28. ENTJ
2011. aug. 2. 13:34

Folyt...


Fotók gondolatok / pictures,thoughts

[link]


Ágnes Vanilla - Óh szív Nyugodj

[link]


ghost

[link]


Perzsia hercege: Az idő homokja

[link]


Official Agora Trailer English HD

[link]


♥ STRAIGHT TO...NUMBER ONE.....Touch and Go ♥

[link]


....hagyom a vágyaimban kiteljesedni. Vizuális képzeletem érzékeny és kifinomult.

27. ENTJ
2011. aug. 2. 13:10

Folyt...


Nem vitázok, amihez nem értek....a valláshoz főleg...az Isteni tudatról is csak az ige jut eszembe....az IGE....mondá az Úr, hogy legyen és lőn....a létezés, a létezésben a történés, a történésben a mozgás illetve a cselekvés.


Ennyit az atyáról, meg a fiúról, meg valami szent lélekről....ha körbenézek a mennyország üres, kong - bong, a szent lelkek a pokolban mulatnak.


Az Úr kegyes és nem kér számon, mert nem bűnös, hanem csak egy ember vagyok, az Ő képmására....

Így történhetik meg, hogy megbocsájtok magamnak és mások ellen vétkezőnek.

26. ENTJ
2011. aug. 2. 12:03

Saját gondolataim köszönnek vissza a világhálóról...Hm


Morfogenetikus mező.....Vágyok megtudni erről az energiáról mindent!


Báránykáim, közlöm....


A pásztor tudatosan a báránykák felett,: Szlogen!


Vedd birtokba a világot, legyen belőle pénzed, hatalmad, oszd meg a birkák intelligens tudását, misztifikáld, azt uralkodhatsz felettük.


A hit vakká tesz. Több vagy, mint rothadó test, forma, alak....


Én meg ezt üzenem az oroszlánoknak:

A LÉTEZÉSED TÚLMUTAT AZ ANYAGOD VILÁGÁN!

25. ENTJ
2011. aug. 2. 11:32

Milyen játékos vagy?

Dühít e a Sakk - Matt....átengeded magadon az élményt, történetet, vagy motivál?

Nem tartom érdemesnek, energiát pazarolni dühödre!


Ha, Te nem értesz meg engem, Én játszhatok veled.

Ha megértesz, akkor játszhatsz velem.

Merem irányítani félelem nélkül az életem.


A gondolat független a tértől és időtől, így gondolom.


Mitológia...igen, más, mint a mese...mennyiben?

Ébren, éberen tartsa a tudatod, kellő tudásfejlődés a világban félelem nélkül!

Minden láthatót egy láthatatlan energia irányít!


Tudás, műveltség, információ....ha nincs türelmed végig hallgatni, szegény vagy önmagadhoz is.


Villás Béla: A magyarság szerepe, a MAG ura és az ALVISURA= igaz szó.

24. ENTJ
2011. aug. 2. 11:19

ALVISURA:


Elmém hatalma....

Nem irányíthat egymagában az ösztönöm, az elmém....de hagyom a vágyaimban kiteljesedni. Vizuális képzeletem érzékeny és kifinomult.


Elmémnek...a testem felett van hatalma, de intelligens tudatom felülírhatja 3 perc alatt.


Szabad akaratom energiái a tudatomra, villámként jelenik meg bennem,

Illetve, bevillan, kiválthatja egy szó, egy leírt gondolat, egy mondat.


A "KELL" helyett az "ÉRDEMES" szót, kifejezést használd. Titkos útra vezet.

23. ENTJ (válaszként erre: 22. - 79af9b9dcb)
2011. aug. 2. 10:17

Mi ez a patologikus megnyilvánulás egy topikban...

Sicc innen bagózni...Talmud szagod van!

22. 79af9b9dcb (válaszként erre: 19. - ENTJ)
2011. aug. 2. 02:32
Csak találtam párat a másik zsebembe.De a gyújtóm az elveszett.
21. ENTJ
2011. aug. 2. 01:24
Húúúú ez kemény! De tetszik! [link]
20. ENTJ
2011. aug. 2. 01:13

Gyűjtöm az eddigi elhallgatott információkat...pont azért mert még ismeretlen gondolatok...mi van ha ez lehet az igaz... Nemeshegyi Péter

PÁRTUS HERCEG VOLT-E JÉZUS KRISZTUS?

Persze ahhoz, hogy a magyarokat és ősi vallásukat Jézussal összekapcsolja, Badinynak

egészen új elméletet kellett felállítania a kereszténységre vonatkozólag. Ennek az elméletnek

az alapja egy dualisztikus világnézet. Ennek alátámasztására Badiny az ókori dualista tanokat

idézi, de dualizmusa egészen más, mint Zarathusztra, Mani vagy a gnosztikusok metafizikai

dualizmusa. Az ókori dualisták a szellemet és az anyagot állították egymással szembe, Badiny

viszont népfajokat állít szembe egymással: a gonosz szemitákat, elsősorban a zsidókat, és a jó

turáni népeket, elsősorban a pártusokat és természetesen a magyarokat. A gnosztikus anyag–

szellem dualizmus filozófiailag túlhaladott álláspont, de aránylag veszélytelen. A Badiny-féle

faji dualizmus viszont veszélyes, mert embercsoportok közötti előítéletekre, gyűlöletre,

erőszakra, megvetésre ösztönöz. Ha valaki így osztja szét a fajokat, és ugyanakkor azt is hiszi,

hogy az Isten Fia emberré lett, akkor nyilván annak kimutatására fog törekedni, hogy ez a

Jézus a jónak tartott emberfaj tagjává lett....

19. ENTJ
2011. aug. 2. 01:09
Állítólag elfogyott a cigid, mire is akarsz rágyújtani... ha meg lesz az öngyújtód, vagy éjjel nappaliba voltál, ilyen korai éjszakában...
2011. aug. 2. 01:02
Ideges vagyok!És hogy miért?Mert nem találom az öngyújtómat és így nem tudok rágyújtani.
17. ENTJ
2011. aug. 2. 00:52

Szép álmokat, csókos éjszakát...ma sem sokat tudták a választ... a mit csinálsz és miért kérdésre....


[link]

[link]

[link]

16. ENTJ
2011. aug. 1. 15:06

Most jobbra elmegyek > mindent a maga idejében....azéééé! :-))))


További kellemes időtöltést.


[link]

[link]

[link]

15. ENTJ (válaszként erre: 14. - Survivor3)
2011. aug. 1. 10:53
hoppácska...szia, nehéz talán nálad a kérdés...:))))
2011. aug. 1. 10:44
ajaj
13. ENTJ
2011. aug. 1. 00:41

Mindenkinek kellemes és nyugodt éjszakát, csókos álmokat.:)))


[link]

[link]

[link]

12. ENTJ (válaszként erre: 10. - Csigubigu)
2011. júl. 31. 23:13
Döntésképtelenség...sokat és sok időt hagytad magad irányítani. kényelmes volt? Minden elmúlik egyszer és ha neked kell dönteni mert a színtér megváltozott körülötted az emlékeidben úgy él a rutin, h naaa ez az amit nem kellene csinálnom...de igen, neked kell...és tudod miért, mert JÓL V ROSSZUL DÖNTESZ A DÖNTÉS A TIED LEGYEN! Akkor vagy arccal a jövő felé és nem fordítva.
11. ENTJ (válaszként erre: 10. - Csigubigu)
2011. júl. 31. 23:09

Adni kívánok a szellememből, önzetlenül, kéretlenül!


Időm van, és mást most nem igényel tőlem a virtuális világban evezők közössége... még új és friss tojás vagyok itt.:)))

10. csigubigu (válaszként erre: 9. - ENTJ)
2011. júl. 31. 22:36

Szia! Igen, a lényegre tapintottál :)) Döntésképtelen vagyok :)) Halálra fárasztom magam mire megszülöm a megoldást egy-egy dologban, de érdekes, ez csak a magánéletemre jellemző. A munkámban általában azonnal és helyesen cselekszem.

Nehéz eset vagyok...

Te mit csinálsz és miért??

9. ENTJ
2011. júl. 31. 22:28

Szia...üdv, Ergo...

Akkor a probléma a DÖNTÉS?


csókom és ölelésem:-))))

2011. júl. 31. 22:14
Gondolkodom.......mert csak úgy tudom megoldani az elöttem álló akadályokat ha ezerszer átgondolva hozok döntéseket....
7. ENTJ
2011. júl. 31. 19:31
Lépjünk tovább: Mit csinálsz és miért? :-)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook