Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit csinálok rosszul? fórum

Mit csinálok rosszul? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 130454e42d (válaszként erre: 7. - D7ba7bf7ff)
2012. márc. 18. 14:09
Szerinted mi nem jó azok közül amiket eszik és miért?
7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Zsu05)
2012. márc. 18. 14:08
Hát, ha ilyeneket eszel, nem is fogsz lefogyni...
2012. márc. 18. 11:11

Nincsmit! Nem tudom milyen munkád van, de azt tudom, hogy a munkaidőbe kell, hogy legyen szünet. Tudom, sok munkáltató tesz az alkalmazott szükségleteire. Akkor próbálj legalább pár falatot bekapni, ha pl. kimész a mosdóba... Sajnos nincs más ötletem.

A bogyókban nem hiszek, csak a pénzünk kell nekik... :((

2012. márc. 18. 10:50
Az anyagcserém az tényleg rossz, ezt már én is észre vettem. Elkezdtem szedni a szűztea kapszulát, de alig van hatása, napi 2 kapszulát eszem, többet már nem merek bevenni.
4. Zsu05 (válaszként erre: 2. - Porcica)
2012. márc. 18. 10:47
Köszönöm a választ Porcica, csak az a baj, hogy a munkám nem enegedi meg, hogy többszőr elmenjek étkezni. Reggel munka előtt reggelizek és délután 4-5 óra körül amikor haza érek akkor tudok enni és ez már az ebéd és a vacsora egyben.
2012. márc. 18. 10:45
A cikk címét rosszul írtam. Helyesen így szólt volna: Mit csinálok rosszul?
2012. márc. 18. 10:45
A napi többszöri étkezés az, ami beindítja az anyagcserét (mert talán nálad is belassult). Inkább próbálj napi 5x étkezni keveseket. De az biztos, hogy nem jó, ha csak 1-2x eszel naponta. Ezen a hibán már én is túl vagyok... számtalan kudarccal a hátam mögött...
2012. márc. 18. 10:42
2 hete elkezdtem a fehérje diétát, mert ezt találtam a legjobbnak. Sok mindent lehet enni és nem éhezem. Kb. 5-6 nap alatt lement 2 kiló, de attól kezdve semmi, pedig nem bűnözöm semmit. Pár napig azt hittem, hogy talán a szervezetem (olvastam erről már sok cikket) megijedt, hogy nem kap táplálékot és csak tartalékol, gondoltam majd pár nap után újból beindul a fogyás, de nem így történt. 2-dik hetet fejezem be, de nem indult be újra a fogyás. Szerintetek mi lehet a gond? Mit teszek rosszul? Vagy csak türelmetlen vagyok, és előbb utóbb újból beindul? Maga az étel is kevés, amit beviszek, tehát szerintem az nem lehet gond, hogy túl sokat eszem. Példa: reggeli 2-3 db virsli és 2 db tojás, valamikor az ebéd egybe van a vacsorával, ami 1 szelet hús valamilyen zöldség körettel, de ha külön van, akkor az ebéd és a vacsora is hasonló. Szénhidrátot nem ettem ebben a két hétben. Ha valaki hasonló cipőben járt, akkor szívesen venném, ha megosztaná velem a tapasztalatait. Köszönöm
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook