Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinálnál hasonló helyzetben? fórum

Mit csinálnál hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 2. 21:45

Kedves hozzászóló szivből gratulálok és bátoritalak tégedet igen is sikerülni fog a szóbeli vizsgád,

biztosan ügyes vagy és menni fog ne add fel a reményt, mert az hal meg utoljára. Sok szerencsét

kiván neked. Ágnes

14. nedi
2010. jún. 2. 21:40

Szia mindenki.

Nagyon kedvesek vagytok.Köszönöm a bátorítást,nagyon jól eset.Holnap találkozom személyesen is vele,remélem minden rendben lesz.

13. mamcili (válaszként erre: 4. - Nedi)
2010. jún. 2. 09:15

Látod mire Én írtam már meg is oldodott!

Aztán mesélj, hogy sikerült!! :)

12. mamcili (válaszként erre: 1. - Nedi)
2010. jún. 2. 09:14

Kedves nedi!

Szerintem a legjob,b ha Te már megnyugodva személyesen keresed fel az iskolában a töri tanárod, de kérd az igazgató és az osztályfőnök jelenlétét!

Mond el hogy nagyon feszült időszak ez mindenki számára, még nekik tanároknak is, és te semmi rosszat nem akartál, csak megnézni, hogy min kell javítanod, és esetlegesen feltenni neki a kérdéseidet, hogy min kéne javítanod, mert tovább szeretnél tanulni.

És igen menj el szóbelire, hidd el hogy belőle is csak a feszültség beszélt. ha még a szóbeli előtt tisztázzátok a helyzetet, biztos, hogy megértő lesz. És valószínű ő fog tőled bocsánatot kérni, vagy legalábbis a hangneméből vissza fog venni.

11. 3cbd320f88 (válaszként erre: 4. - Nedi)
2010. jún. 2. 08:29
Ez jó hír...lehet neki is rossz napja volt és másik tanuló már tett ilyet azért volt morcos...menni fog csak ügyesen...
2010. jún. 2. 08:24
Olyan büszke lehetsz magadra,hogy felnőtt ként tanulsz. Le a kalappal előtted:O) Csak előre sok sikert:O)
2010. jún. 2. 08:23
Szurkolunk mi is.
2010. jún. 2. 08:22
Pontosan ezért "számolok adott esetekben" magamban 5..
7. syria (válaszként erre: 4. - Nedi)
2010. jún. 2. 08:06

Ezt örömmel olvasom! Az a legjobb, amikor az ilyen félreértések hamar tisztázódnak.

Csak nyugalom, és sikerülni fog!

6. nedi
2010. jún. 2. 07:30

Most olvastam a válaszaitokat nagyon köszönöm.

És azért így talán egyszerűbb is lesz.

2010. jún. 2. 07:29
Ne add fel!
4. nedi
2010. jún. 2. 07:28

Sziasztok.

Köszönöm a lehetőséget,de azt hiszem megoldódott.

Épp most hívott fel a töri tanár és tisztáztuk a félreértést.Úgyhogy megnyugodtam és ismét teljes erőbedobással készülhetek a szóbelire.

2010. jún. 2. 07:27
Basztikuli! Felnött ember vagy! Még egy gyerekkel szemben sem engedhetné meg magának azt a hangnemet, nem hogy egy felnöttel?!?!?! Tanulj, készülj (mindenekelött nyugodj meg!!!), és menj el érettségizni. Mutasd meg annak a frigid boszorkánynak, hogy több van benned annál, mintsem egy ilyen ordenáré viselkedést eltürj! Menni fog, hiszen, ahogy írtad, elég jól sikerült átlagban az érettségid, mindamellett, hogy írtad, van baj is nem kevés...Kitartást, én nagyon szurkolok!!!!
2010. jún. 2. 07:24
igenis csináld meg most a szóbelit, ne viccelj megdolgoztál érte a töritanár meg lehiggad addig nyugi. én tavaly érettségiztem, kéz és lábtörést!
1. nedi
2010. jún. 2. 07:13

Sziasztok.

A következő a problémám.Felnőtt fejjel nekivágtam az érettséginek.Most ott tartok,hogy az írásbelin túl vagyok,de még előttem a szóbeli.Tegnap be lehetett menni az iskolába megtekinteni a dolgozatokat és a pontokat.Amúgy nincs rossz átlagom,a lezárások szerint 4-es lesz az év végi bizim.Gondoltam,ha már ennyire jól sikerült megpróbálnék tovább tanulni.Mivel fontos lenne a történelem jegy,arra tanultam a legtöbbet.Sajnos mint kiderült ez sikerült a legrosszabbul,annyira kiborított,hogy hiába próbáltam átnézni egyszerűen nem sikerült felfogni,ráadásul elég sírhatnékom is támadt(elég sok gondunk volt mostanában nálunk,úgy éreztem ez volt az utolsó csepp),ezért éltem a sokat emlegetett lehetőséggel és kértem az érettségim lemásolását.Gondoltam otthon,ha egy kicsit megnyugszom áttanulmányozom az internetről letöltött javítókulccsal és a következő töri konzultáción felteszem az összeírt kérdéseim,mit és hogyan kellett volna csinálnom.Csakhogy miközben arra vártam,hogy lemásolják a férjemhez(egyszerre mentünk érettségire) bejött a töri tanát,mert 2 pontot elszámolt neki.A férjem kérte nem nézné e át az én dolgozatom is,mert tovább szeretnénk tanulni,de az enyém ugye ép a másolóban volt.Erre nagyon kiborult a tanárnő,mire és szégyenszemre elsírtam magam ő meg teli torokból elkezdett velem üvölteni.Hogy mit képzelek én,miért nem neki szólok,és én biztos le akarom őt ellenőriztetni,stb..Utána kirobogott,majd még egyszer vissza és közölte,ismét kiabálva vigyem csak nyugodtan valami bizottság elé,mert én biztos azt akarom és elrohant.Elsőre nem is értettem miről üvöltözik,rám egy jó kis sírógörcs jött (valószínűleg a sok probléma ekkor tört ki belőlem),ami szinte megszakítás nélkül egész délelőtt kitartott.Mondanom sem kell mindenki megdöbbent.Az igazgató helyettesnő is bent volt,nagyon kedves volt és mondta,hogy majd beszél vele,hogy félreértett valamit.Megjegyzem nem csak én másoltattam le,volt aki az összeset.Egész idő alatt azt mondták,hogy erre van lehetőség és hogy nem probléma csak ki kell fizetnie,aki kéri.Most elég tanácstalan vagyok,beszéltem az osztályfőnökkel is,nagyon rendes volt ő is,azt mondta beszél vele és majd beszélünk.De nem tudom,hogy egy ilyen után érdemes e szóbelire mennem vagy próbáljam meg másik iskolában ősszel.Azt sem tudom ilyenre van e lehetőségem.Szívesen fogadom a jó tanácsokat.Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook