Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináljak vele? fórum

Mit csináljak vele? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. aug. 19. 00:49
Szerintem kérdezd meg hogy ha te csinálnád ezt, akkor ő mit szólna hozzá ?Gondoljon bele hogy ezzel mennyire megbánt és elszomorít téged .Kérdez rá hogy mit tervez a továbbiakban ,ha komoly a dolog a nővel akkor hogyan tovább ?Ha nem ,és csak egy kis munkahelyi flört ,akkor sürgössen hagyjon fel vele !!!Egyébbként én biztos utána néznék a kis kolléganőnek ,lehet hogy ő sem független és nem biztos hogy otthon örülnének a "baráti"levelezésnek !Kívánom hogy mielöbb rendezni tud az életed ,mert a biztos dolgok még akkor is jobbak ha fájdalmassak,mind az állandó bizonytalanság hogy mikor veszi a kalapját és lép ki az ajtón !
2010. aug. 18. 11:18
Semmit, felnőtt embernek nem lehet megtiltani semmit. Max. annyit, hogy leülsz vele beszélni.
2010. aug. 18. 09:59
Lényeg a kommunikáció. Ha az nincs meg, akkor más sem fog működni.
17. lisa65 (válaszként erre: 16. - Elszabadult hold)
2010. aug. 18. 09:53

Ne haragudj, de szerintem ez csak olaj a tüzre!

Vagy meg tudjátok beszélni, hogy mi romlott el és azt helyrehozni, vagy teljesen elromlik minden és akkor nem érdemes együtt maradni!

2010. aug. 18. 09:47
Mondjuk ez igaz. Tudni kell hideg fejjel gondolkodni - én sokáig nem voltam rá képes, pedig ez az első lépés, különben lehet, hogy többet ront az ember a helyzeten. Nekem még az is megfordult a fejemben, hogy én meg elkezdenék levelezni egy másik pasival - hátha "felébred" a társ... Mert ilyenek az emberek: maguknak sok mindent elnéznek, de a másiknak még annak a töredéke sem megengedett.
15. lisa65
2010. aug. 18. 09:33
Szerintem nem mindjárt a válás a megoldás! Mindenki hibázik az életében, de helyre lehet hozni. Üljetek le beszéljetek, hogy miért következett ez be, lehet, hogy ebben Te is hibás vagy. És bizony ha szereted akkor meg kell keresni a hibát és kijavítani, helyrehozni az életeteket. Ha már nem szereted akkor jöhet a válás. De a hibát akkor is tárd fel, hogy a következő kapcsolatodban ne kövesd el ugyan azt!
2010. aug. 18. 09:28
Ülj le vele és beszéld meg, viszont addig tényleg ne engedd felállni, amíg nem kapsz egyértelmű válaszokat. HA nem hajlandó erre sem, akkor valószínű valami nem ok.
2010. aug. 18. 09:18
Hát nem tudom... Ha az sem zavarja, hogy tudsz a levelezésről... Azt közölted már vele, hogy tudomásod van az üzenet hangvételéről? És kérdezd meg, hogy miért olyan fontos neki ezzel a nővel levelezni?
12. kevian (válaszként erre: 7. - Buktane32)
2010. aug. 18. 06:39
Igazából, ezt neked kell tudnod. Még az sem adhat szerintem "tanácsot", aki már átesett hasonlón. De ez a pasi, ahogy írod, igazán közelít ahhoz, hogy megcsaljon. Én tuti elolvasnám a leveleket, az összeset, hogy legalább tudjam, hol áll köztük jelenleg a dolog.
11. 3e98087e57 (válaszként erre: 7. - Buktane32)
2010. aug. 18. 06:38
Persze nem fogja megmondani valószínű,bár Te ismered.Ha szemébe nézel és felteszed a kérdést,ha szeret,látnod kell rajta igazat mond-e vagy sem.Persze ezt én gondolom,nem ismerem őt,azt sem mennyire tudtok őszintén beszélgetni,bár ez eddig ahogy írod nem sikerült.Valóban nehéz így tanácsot adni,és nem is akarok,de a beszélgetés az egyetlen amit most tehetsz.Lehet csak az utóbbi időben eltávolodtatok egymástól kicsit,lehet kevesebb idő jut egymásra,és jólesik neki más nő figyelme,de valójában semmi komolyat nem akar tőle.Ezt mind csak akkor tudod meg ha leültök beszélni.Fogd meg a kezét,nézz a szemébe és kérdezd ...
10. buktane32 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2010. aug. 18. 06:38
Beszélek vele ma mindenképp.Csak attól félek,hogy semmire se megyek vele,mert mindig azt mondja,hogy fel fújom a dolgot.De megint neki futok hátha sikerül.De nagyon nehéz.
2010. aug. 18. 06:32
*jav: állítsd
2010. aug. 18. 06:32
Így van. Üljetek le, állítsad kész tények elé, beszéljétek meg, aztán dönts, hogy mi az ami neked még belefér, és mi az ami nem. Ha menni akar, menni is fog, ha száz körömmel ragaszkodsz, akkor is. (Az esetek többségében persze esszük ágában sincs menni)Csak azért nem szakíthatsz, mert valaki itt a Hoxán azt javasolja. Nyilván én nem tűrném, hogy szerelmes levelezést folytasson valakivel, de ha tisztázzuk őszintén a dolgot, nálam ez megbocsájtható. De ez a Te életed, a Te döntésed, amiért neked kell vállalni a következményeket. Egy ilyen döntés olyan felelősség, amit nem "akaszthatsz" senki nyakába, bár itt sokan könnyen mondják, hogy persze, szakíts, aztán tovább állnak. Ne hallgass senkire, csak magadra.
7. buktane32 (válaszként erre: 5. - 3e98087e57)
2010. aug. 18. 06:31
Sajnos az a gond a beszélgetéssel,hogy nem tudom mit higgyek,mert egyik nap ezt mondja a másik nap meg mást.Ma megpróbálom még egyszer hátha sikerül.Levelezésről tudok egyenlőre másról nem,de azt nem mondja meg úgy sem.
6. Bocianya (válaszként erre: 3. - Buktane32)
2010. aug. 18. 06:23

jó reggelt.. most irtad a bizalmad megrendült..én nem gondolkoznék tovább csak magadat örlöd ebben a kapcsolatban...ez az én véleményem



az elözö hozzá szóló irta ülj le vele beszélgetni ha gondolod,de higgadtan, tartsd magad lássa hogy erös vagy...és tegyetek pontot a dolgok végére beszéljetek

2010. aug. 18. 06:18

Egyszerűen ülj le vele megbeszélni..Addig ne hagyd a dolgot,míg nem ad egyértelmű választ.Ne légy ideges,ne kiabálj,nem könnyű,de próbáljatok meg nyugodtan beszélgetni.Mi történhetett? Mi az ami miatt idáig jutottatok? Van-e egyáltalán bármi is köztük,vagy csak levelezés? Mi az ami hiányzik neki? Ő maga mit szeretne ? Hogyan legyen tovább?

Elhiszem hogy nem bízol benne,de muszáj mindent megbeszélnetek.

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Buktane32)
2010. aug. 18. 06:09
Erre csak Te tudhatod a választ.
2010. aug. 18. 05:59
A kérdés az hogy maradjak-e vele vagy hadd menjen mert bizalmam meg rendült.Mert nem tudom,hogy megcsalt-e már vagy sem mert nem lehet rajta el menni
2010. aug. 18. 05:53
Mi a kérdésed?
2010. aug. 18. 05:51
Elég hosszú történet,de meg próbálom röviden leírni.A párommal 13 éve vagyunk együtt,két hónapja levelezget egyik munkatársnőjével.Én nagyon nehezen viselem a mai napig.Nemrégiben elolvastam amiket írtak egymásnak.Tudom nem volt szép,de másképp nem tudtam volna meg semmit.Hát nem baráti levelek voltak hanem szerelmes.Csak az a gond,hogy nem tudok elmenni rajta mert azt mondja,hogy csak beszélgetnek.Elmenni nem akar,nem mond semmit meg hogy én nem engedem meg hogy írjon és beszélgessen másokkal.De én ezt nem bírom tovább.Hiába kérem,hogy fejezze be,nem hajlandó rá.Röviden ennyi most nem tudok többet írni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook