Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináljak vele? fórum

Mit csináljak vele? (beszélgetős fórum)

1 2
50. elszabadult hold (válaszként erre: 49. - Buktane32)
2010. aug. 24. 12:12
Szia, mi újság? Remélem nincs harakiri :)
2010. aug. 23. 14:17
Sziasztok.Voltam bent az önkormányzatnál és biztató szavakat halottam.Nem kel elválnunk ahhoz,hogy kérjem a gyerektartást és a gyermekelhelyezést.Bíróságra kel mennem le adni a kérelmemet.Képzeljétek azt mondta,hogy én menjek ki a házból,hogy csak az övé legyen.Ebből nem eszik.A másik meg ma úgy ment el dolgozni meg ma egész nap lehangolt és szomorú volt.Nem hatott meg.Ő kezdte én befejezem.
48. syria (válaszként erre: 46. - Buktane32)
2010. aug. 21. 09:11
Helyes, helyes, tipródjon csak.
2010. aug. 21. 03:37
Utána jártam az interneten pár dolognak,ha menni akar menjen a gatyája rá mén az biztos le mentettem neki,hogy legyen tisztába a dolgokkal.
2010. aug. 20. 22:31
Sziasztok.Ma este 9 kor elment kocsival,hogy a szabadba aludjon és elgondolkodjon,hogy mit is akar valójában.
45. elszabadult hold (válaszként erre: 43. - Buktane32)
2010. aug. 20. 14:14
Azért te csak menj be az önkormányzathoz, ehhez ragaszkodj - ha meg a szabad ég alatt akar aludni, azt is szabad. Csak próbálkozik mihez mit szólsz, esetleg sajnálatot akar kelteni maga iránt. Ne dőlj be. Ha határozott vagy és "lazára veszed" az jobban cseszteti a csőrét, hidd el.
44. syria (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2010. aug. 20. 13:49

Pedig nagy igazság van abban, hogy alkalom szüli a tolvajt.

Próbálna meg egyetlen férfi is hűtlenkedni, ha minden nőnél aranyszabály lenne: NŐS EMBERREL NEM!

2010. aug. 20. 12:11
Sziasztok még nem meséltem el,hogy tegnap mit mondott a drága.Azt mondta,hogy nem kell be mennem az önkormányzathoz mert szóljak neki és elmegy,de hova este mén kocsival a pusztába aludni de reggel jön.Ennek mi értelme nem tudom.Mit akar ezzel.Tik értitek?
42. elszabadult hold (válaszként erre: 41. - Buktane32)
2010. aug. 20. 11:45
Így van ez: mikor már valósággá válik és kiteszik a szűrét, már nem olyan érdekes a dolog. Pedig ilyenkor ezt kell tenni: úgy tenni, mintha nem bántana annyira a dolog és azt mondani: szevasz, mehetsz, nekiadlak" - vagy valami ilyesmi. Akkor elgondolkodik, rosszul esik neki, hogy ilyen könnyen elengedik, és akkor már a másik sem olyan érdekes, elbizonytalanodik. Pedig ezt akarta, nem? Mehet. Téged meg most egyelőre "áthidaló" megoldásnak tekint. Amíg ott nem rendeződik úgy a dolog, hogy mehessen. Ja... Hát ezt oldják meg ott szépen ketten, ha ennyire akarják egymást. Tarts ki! Ügyes legyél! Majd mi itt írunk neked ;)
2010. aug. 20. 11:10
Sziasztok.Kiraktam hátsó szomszéd felől visszajött.Hétfőn megyek az önkormányzathoz.Remélem sikerrel járok.
40. Carpediem* (válaszként erre: 39. - Buktane32)
2010. aug. 19. 20:21

Na mi történt??

Siker?

Szorítunk nagyon:):):)

2010. aug. 19. 13:55
Sziasztok.Ma háromra kint lesz a a ruhája a kapu előtt a kulcs a kapuba azon be nem jön.Elegem lett így jobb lesz nekem és a gyerekeknek.Aztán kaparhat.
2010. aug. 19. 07:40
vasald be rajta a gyerektartást, amilyen sokat csak lehet! szemét egy alak
37. andi6020 (válaszként erre: 36. - Kevian)
2010. aug. 19. 07:34
Szentnek én sem nevezném, de ribinek sem. :-)
36. kevian (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2010. aug. 19. 07:30

Igen, különbözőek vagyunk, s ez így van jól. :)

Én is úgy gondolom, hogy aki menni akar menjen. S nem is gondolom, hogy a 3. fél a gaz csábító/bár gondolom ez azért előfordul/. Viszont sosem jutna eszembe egy olyan pasival ágyba bújni, akinek felesége/élettársa vagy akár csak barátnője is van. Persze kivétel, ha nem tudnék róla. Így őt sem kiáltanám ki szentnek..sőt.

Bár most ezt ide leírtam, de mivel férjem van, egyáltalán nem kezdenék senkivel. :DD

Fura egyébként, hogy a mai modern világban, már nem tartják olyan nagy bűnnek a megcsalást. Pedig nálam a hazugsággal vetekszik.

35. andi6020 (válaszként erre: 33. - Kevian)
2010. aug. 19. 07:14

Nem egyezik a véleményünk, persze ez egyáltalán nem baj. Én úgy gondolom, nem a harmadik a hibás, hisz felém a férjem tartozik hűséggel, és ha szeret, akkor kellhet akármilyen nőnek, nem fog elmenni.

Ez a pasi amúgy is egy gerinctelen féreg. Az még (talán)elmegy, hogy félrepolkázik, de ahogy a gyerekekről, meg a feleségéről nyilatkozik.........

34. syria (válaszként erre: 27. - Buktane32)
2010. aug. 19. 07:05

El valami egészen elképesztő!

Szörnyű, hogy egy ilyen alakra ment el 13 éved.

A gyerektartásról le ne mondj! Az a minimum, hogy fizessen az aljasságáért. A válásnál te leszel előnyben, mert bizonyítani tudod a hűtlenségét.

Borítékolom, hogy idővel kaparni fogja a küszöböt, hogy visszafogadd. Az ilyen megérdemli a sorsát, csak az a baj, hogy a gyerekek isszák meg a levét.

33. kevian (válaszként erre: 32. - Andi6020)
2010. aug. 19. 06:54
Mert olyan pasi kell neki, aki nem szabad.
32. andi6020 (válaszként erre: 31. - Kevian)
2010. aug. 19. 06:54
miért ribi?
31. kevian
2010. aug. 19. 06:50

Úgy látom a tegnapi kérdésed "sajnos" megoldódott. Mert gondolom, ha vaciláltál, még vannak érzéseid iránta.

Biztosan nem gondolta komolyan, hogy nem fizet a gyerekek után. A vita heve mondatta vele...

De azért mekkora gerinctelen f...kalapok ezek a pasik. Amíg nem tud összeköltözni a ribivel, addig mossálfőzzétakarítsál rá...

30. andi6020 (válaszként erre: 27. - Buktane32)
2010. aug. 19. 06:36

Olyan nincs, hogy nem fizet. Fel kell jelenteni! Szépen levonják a fizetéséből. Ha esetleg nincs neki, akkor(igaz utánjárással) kapsz az államtól pénzt, amit szépen "ráterhelnek" a drágalátos apukára. Aztán, ha lesz jövedelme, vissza kell majd neki fizetni. Barátnőmnél is ez a helyzet sajna......


Ekkora egy retek, öntelt palit! Komolyan mondom, nem térek magamhoz. Az, hogy téged elhagy (már bocsi), az egy dolog, de hogy előre közli, visszajönne, ha nem jön neki össze a nővel, és főleg ahogy a GYEREKEKRŐL nyilatkozik, hát az vérlázító!!!

29. andi6020 (válaszként erre: 21. - Buktane32)
2010. aug. 19. 06:25

Azt a *urva hétszentségit neki! Hol él ez az ember??

Fenekestül felfordult a világ. Nooormális? Mi a *aszt képzel magáról, már bocsánat. Még gyerektartást sem akar fizetni? No nem úgy van az!!


Ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy változhat egy ember ekkorát, vagy úgy élünk egymás mellett, jelen példában 13(!) évet, hogy nem is ismerjük a másikat? Elgondolkodtató! :-((

2010. aug. 19. 06:06

Huhhh, azt a mindenit.

Dobd ki ma mindenét, a gyerek tehát nem számítanak neki.

Ez gyönyörű,:(((((

Mentsd meg te???

aha, persze, meg még mit nem.

gyerektartást sztem követeld.

A mai világba nehéz egyedül de ha már nem tud parancsolni a ...-nak, akkor fizessen rensesen, ne hagyd, mert akkor még ráadásul élni is fog mint Marci hevesen, na nem ezt ne hagyd, fizessen mert nem csak a tieid ha nem ő is felelősséggel tartozik értük, ha nem akar akkor bíróság, mit képzel ez ???!!!!!!!!!!!!!!

27. buktane32 (válaszként erre: 25. - Carpediem*)
2010. aug. 19. 05:51
Gyerekről azt mondta,hogy én akartam meg kaptam.Azt is szeretné,ha nem kérném a gyerektartást.Ha egyszer innen elmén nem jön vissza még egyszer az biztos.Tegnap szépen csúnyán mondtam neki hogy menjen esze ágába nem volt.Még nekem adott esélyt,hogy mentsük meg.De ezt is addig amíg van megoldás ahova tudjanak menni.Nagyott csalódtam benne az biztos.
26. buktane32 (válaszként erre: 22. - 3e98087e57)
2010. aug. 19. 05:47
Szia.Valóban nagyon rossz érzés,de ő ezt nem érzi.Szívesen vissza adnám neki,de úgy vagyok vele,hogy nem megyek az ő szintjére.El gondolta,hogy elmegy innen majd jön és olyan egyszerű.Még az is megfordult a fejébe,hogy majd én elnézem és nem kérem a gyerektartást a két gyerekre.Ilyen egyszerű.
25. Carpediem* (válaszként erre: 24. - Buktane32)
2010. aug. 19. 05:46

Teljesen igazad van.

Gondolom, ha az a nő nem jön majd be sokáig, igen visszavágyakozna, de hidd el akkor kell, és tudj majd nemet mondani.

A gyerekekről mi az elképzelése?

Örülök, hogy van megoldás a lakás kérdésre.

Azzal minden rendben, hogy elmondta a tényeket, de ezek után vegye kalapját, kabátját, cuccát, és húzzon el........

bocsi ha kemény vagyok, de undorítónak tartom az ilyen pasikat................

24. buktane32 (válaszként erre: 23. - Carpediem*)
2010. aug. 19. 05:41
Szia.Ki rakni ki tudom de a zárat nem tudom ki cserélni.Sajnos közös a lakás.De arra is van megoldás.Azért döntöttem így mert nem tudok így élni vele tovább.Két gyermek és én megyünk ebbe tönkre.Ebből lett elegem adtam neki esélyt kb három hete nem élt vele,de még megbánja.
23. Carpediem* (válaszként erre: 21. - Buktane32)
2010. aug. 19. 05:33

Szia!

Közös a lakás??

Dobd ki a jó ....-ba.

Mekkora nagyképű, bunkó.

Ha ma elmegy valamerre akkor szépen tedd az ajtó elé a cuccát, ha másképp nem megy.

azt a mindenit, 13 év. nem semmi.

Még zárat is cserélhetnél a mai nap folyamán, ha van rá keret....

Nem sajnállak, mert úgy is jobb lesz neked, mindenféleképpen, ha jön másik pasi, ha nem, de inkább egyedül, mint egy ilyennel.

22. 3e98087e57 (válaszként erre: 21. - Buktane32)
2010. aug. 19. 05:32
Nagyon sajnálom...Elhiszem most mit érzel,szörnyű lehet...de hidd el jobb hogy megtudtad,és jól döntöttél.Menjen csak majd jönne még vissza...Hihetetlen..milyen egyszerűen ők ezt el tudják gondolni magukban...De legalább megmondta.Légy erős..nem könnyű..
2010. aug. 19. 05:26
Sziasztok.Tegnap le ültem vele beszélgetni,lehetett is vele.Megtudtam,hogy a másik nő kell neki,és ha módja lenne rá elmenne.Oda még nem mehet,és úgy gondolta itt meg várja a megfelelő időt.Erre én be durrantam és az összes ruháját össze raktam egy zsákba és megkértem,hogy menjen.Persze ő egyből adott egy esélyt,hogy ne folytassam tovább.Hát még az amit mondott majdnem leültem.Hogy ha nem jönne be a nővel a dolog akkor majd én szépen vissza fogadom.Na erről álmodhat.Mi lesz a továbbiakban nem tudom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook