Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csináljak, ha igazságtalannak érzem a tanár döntését? fórum

Mit csináljak, ha igazságtalannak érzem a tanár döntését? (beszélgetős fórum)


1 2
3. 0c89f979f8 (válaszként erre: 1. - Kék)
2007. máj. 12. 11:13
SAjnos ez a tanár nem való gyerekek közé. Ezek szerint neki inkább presztízskérdés a tanítás és a hatalmát fitogtatja vele. Beszélj a problámádról az osztályfőnöknek. Nem mondom, hogy ő mindenható és megváltoztathatja kollégája hozzáállását, de legalább kicsit elgondolkodtatja!
2. Hobitka (válaszként erre: 1. - Kék)
2007. ápr. 26. 19:47

Ezek szerint mégsem tévedhetetlen a drága tanárúr-nő!

Drága szüleim annak idején, ha panaszkodtam egy tanárra, rögtön félbeszakítottak, hogy:-Persze, mindig a tanár a hülye!

Én ezt a hibát soha nem fogom elkövetni az én gyerekeimnél! Mert igen is lehet a gyereknek is igaza és nekünk kell beszélni a tanárral, mert a gyereket úgysem hallgatja meg.

1. Kék
2007. ápr. 26. 19:42
Ha nem teszem szóvá,hogy rossz döntést hozott akkor valószínűleg soha nem jön rá,ha viszont helyreigazítást kérek ,akkor a gyerekre pikkel majd.A történet csak annyi,hogy rosszul adta össze a dolgozat pontjait ezzel,módosítani kellett a jegyet felfelé.Én jeleztem,de azóta nem szívleli a gyereket.Azt mondja ő nem szokott tévedniés ezért őt nem kell ellenőrizgetni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook