Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak, ha egy órával a fogamzásgátló bevétele után rosszul lettem és hánytam? fórum

Mit csináljak, ha egy órával a fogamzásgátló bevétele után rosszul lettem és hánytam? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 14. 13:48
ha van maradék darabod, vegyél be egyet. ha nem akkor sem lesz semmi gond
2009. jan. 12. 20:30
vedekezz maskepp is abban a honapban!
2008. ápr. 21. 16:30
mindenképp védekezz más módon pár napig.
2008. ápr. 10. 13:04
Ha már elég régen szeded, nem lesz semmi gondod, mert már kialakult a "védekezőrendszer".Előfordul néha az is,hogy az ember lánya elfelejt bevenni egy szemet. Szerintem nem kell bevenni ha kijött a másnapi adagot, mert ugye az a "másnapi" egyszer úgyis hiányozni fog akkor a sorból.
2008. ápr. 10. 11:59
Szerintem inkávv vírus, mert a hasam is megy mellé... :( Még a háztartási keksz sem marad bennem... :((((
2008. ápr. 10. 07:13

Attól függ mióta szeded. Én is voltam így migrénkor, és azt mondta a doki semmi baj nincs ha időnként egy bogyó "kimarad".

Viszont ha tényleg a tabletta miatt van, akkor váltani kell. Én is voltam hasonló szituban. Nekem a fejem fájt tőle rettenetesen. Figyeld meg van-e összefüggés a rosszullét és a bogyó között. Ha van irass fel másikat. De másikat ne vegyél be.

2008. ápr. 10. 07:09
Szerintem is be kell venni egy másik tablettát.
2008. ápr. 10. 06:35
a fogamzásgátlónak a papírjára is fel van tüntetve hogy ilyen esetekben a következő napit kell bevenni.
2008. ápr. 10. 06:14
be kell venni egy másikat, mert természetes, hogy ez a tabletta nem maradt benned :)
2008. ápr. 10. 00:48
Már több, mint fél éve, és még nem fordult elő
2008. ápr. 10. 00:09
Szia! Miota szeded az antibabyt?Lehet hogy a rosszulléted egy sima mellékhatás, ha tobbszor elofordul akkor gyogyszer váltást fog ajánlani a doki,vagy lehet hogy nem birja a szervezeted és egyáltalán nem védekezhetsz tabival.Nekem már volt hasonlo tunet miatt tabiváltás és az uj bejott nekem,attol semmibajom sem volt.
2008. ápr. 10. 00:05
Rámjött a rosszullét és pikk-pakk kijött minden... Még a tabi is, aminek ugye nem kellett volna... Most mi legyen? Kérdésem főleg a tabi hatására (illetve annak gyengülésére) vonatkozóan merült fel bennem.
2008. ápr. 10. 00:03
Mit csináljak, ha egy órával a fogamzásgátló bevétele után rosszul lettem és hánytam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook