Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csináljak, ha egy kicsit szörcsög a baba? fórum

Mit csináljak, ha egy kicsit szörcsög a baba? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 12. 11:52
Nálunk is ez a helyzet, kigyógyult a megfázásból a kisfiam, de néha még mindig a száján veszi a levegőt. Semmi nem jön az orrából, a doki kétszer látta így. Szerinte vagy nyál pang a torkában (fogzik) (vagy tej)de a fűtési szezon beindulásával lehet a száraz levegőtől. Nekünk orrcseppet javasolt, amit néha cseppentsünk és párásítást.
2010. nov. 12. 10:41
Ez az én kisfiamnál is volt, de csak addig, amíg szopott.
2010. nov. 12. 09:18
Nem probaltam de hallottam, hogy anyatej az orraba, vagy pedig aloe first az orraba fujni es azt lehet a szajaba is ha faj torka vagy ilyesmi. Ezt is csak hallottam!
5. szimonic (válaszként erre: 1. - Kaente)
2010. nov. 12. 07:51
szopizik? nekem is ezt csinálta anno, azt mondta a doki, hogy valószínűleg tej pang valahol a garatban, orrában, amiatt hallani ezt a hangot.
4. azure_ (válaszként erre: 1. - Kaente)
2010. nov. 12. 07:51

Vidd el másik orvoshoz! Az kisfiam amióta megszületett kétszer volt beteg és a dokink félrekezelte, magánvonalon gyógyult meg mindkét alkalommal. Azóta más dokihoz járunk.

Nehogy lerakódjon a tüdejére!!! Jobb ha szakember látja és nem próbálkozol. Ahhoz ő még nagyon kicsi.

Szerintem azonnal másik doki. Ha valóban nincs gond akkor nincs is mit tenni, de ha mégis akkor válts dokit!

2010. nov. 12. 07:46
Én is a Sterimar Baby-t ajánlom és a minél gyakoribb orrszívást. De az orrszívásnak csak akkor van értelme ha jön is valami a nózikájából.
2010. nov. 12. 07:44

Tengeri sós oldat(pl Sterimar)

És orrszívó porszívóval minél többször szabaddá tenni a légutakat,nehogy esetleg a fülére menjen a ki nem ürült váladék.

Más teendő szerintem nincs.:-)))))

2010. nov. 12. 07:41
Egy hónapja szúrcsog a 4 hónapos babám,az orvos szerint nincs baja, nem folyik az orra sem, de nekem nem tetszik, Milyen házi praktikát tudtok, ami erre jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook