Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináljak, ha a párom szülei bejárkálnak a házba, amikor senki nincs otthon? fórum

Mit csináljak, ha a párom szülei bejárkálnak a házba, amikor senki nincs otthon? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
9. 2f7e180b49 (válaszként erre: 1. - Delfin40)
2015. szept. 22. 08:52
nekem átjár mosni mosogatni pakolni kiszedi a kukából azt az ágynemű huzatot ami le van hányva és nincs hozzá gusztusom és fogja kimossa,ezek nem normálisak, mi ma megyünk új zárat venni
2015. szept. 22. 08:47

az én fórum témám is lehetne ezzel a címmel csak a sztorim más olvassátok el..

[link]

7. Delfin40 (válaszként erre: 3. - A360345bdd)
2015. szept. 22. 08:40
Én hazacuccoltam :) Van nekem otthonom....... A szüleimnek kulcsa is van ide, de soha nem jönnének amikor nem vagyok itthon. Csak azért van kulcsuk mert két éve hozták a fát és nem tudott senki bejönni, én dolgoztam, Ők meg nem tudtak bejutni. Vészhelyzetre van kulcsuk a házamhoz. Soha nem élnek vissza vele.
6. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Delfin40)
2015. szept. 22. 08:39
Szerintem eltúlzod. Nem vadidegenek járnak ki-be a házatokban, és ahogy írtad, inkább segítenek, rendet tesznek, mosogatnak, nem zavarnak, nincsenek láb alatt. De ha ez téged zavar, beszéld meg a párod szüleivel, hiszen szinte egy család lettetek.
2015. szept. 22. 08:38

Egyke ez a férfi?

ott szokott lenni az a túlzott rendezgekedés felnőtt korban is a gyerek irányába a szülőktől.

És te magad nem tudnál beszélni velük?

Mondjuk részemről azzal, hogy gazol, örülj neki :) Az ilyen melóért nem vagyok oda.

De megkérheted, hogy pl te szeretnéd a mosogatást megcsinálni.

LEhet lehetne velük egyezkedni.

Nálunk nem jár be egyik szülő sem, kulcsuk sincs, de pl gyerekre vigyázni hagytuk már őket az otthonunkban, s megbízok bennük. (mondjuk nem volt gyarkan)

Anyósodék elvisznek valamit, vagy másfelé pakolnak valamit? Mert hogy valamit nem oda raknak az lehet, s idegesítő is tud lenni, pont ezért legyen, had kertészkedjenek, de mondd meg a többit megoldod.

Zárat is lehet cserélni...

4. Delfin40 (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2015. szept. 22. 08:38

Akkor se....... Ha ez az én otthonom elvileg, akkor had rendezzem már én a kertem,


De ezt a párom nem fogja fel. szerinte ez így normális. Engem meg zavar, hogy bejárnak a házba és pakolásznak itt-ott, elmosogatnak, kertet gyomlálnak.

2015. szept. 22. 08:37

rakott krumplit :)


én is voltam ilyen szituban! Totál kiakadtak, hogy én mit képzelek magamról, majd pont én fogom megmondani, hogy ők mit tehetnek és mit nem...


2 hónapig bírtam!

2015. szept. 22. 08:34
Ha elkezdtétek a közös életeteket,akkor ezt kettőtöknek kell lerendezni a szülőkkel.Hívjátok át őket EGYÜTT és EGYÜTT mondjátok el,hogy nagyon fasza,hogy megcsinálnak ezt-azt,de inkább akkor tegyék,ha otthon vagytok.
2015. szept. 22. 08:30

Elvált nő vagyok, gyerekekkel. Megállok a saját lábamon, van otthonom, szerintem a körülményekhez képest jól élek a gyerekeimmel.


Egy éve ismerkedtem meg a párommal. Nem volt könnyű, Ő ingázik a világban, sokszor hetekig nincs itthon. De ezt leküzdjük.


Ami zavar, nagyon zavar. Kész lett a háza, együtt költöztünk be, együtt csinosítgatjuk. Ez szép és jó, csak a szüleinek a mai napig kulcsuk van a mi úgynevezett otthonunkhoz és rendszeresen bejárnak hozzánk. Főleg amikor nem vagyunk otthon. Kertet gazolnak, műhelyt pakolnak át, stb.

És ez zavar..... Milyen dolog az, hogy bemennek a házba és ott járkálnak, ahol mi a mindennapjainkat éljük.


Hálás vagyok a szüleinek, elfogadtak a gyerekeimmel együtt, de elkezdődött egy új közös élet. Elvileg, mert gyakorlatilag nem. Tegnap hazamentem és látom, hogy az udvaron rendezkedett megint apósom, a konyhában el volt mosogatva. Sírtam kínomban. A párom csak mondogatja, hogy majd leállítja Őket.

Én meg ma reggel fogtam magam és hazacuccoltam a saját házamba. A gyerekeket elvittem iskolába és hazapakoltam minden ruhánkat.

Tudom szemétség a párommal szembe, de nem bírom már.

Hétvégén anyukám szülinapját ünnepeltük, kevés volt az evőeszköz, hazamentem hogy onnan vigyek. Ott találtam apósomat, ahogy a kertben bóklászol, a ház nyitva, gondolom azt is végigjárta.

Milyen dolog az, hogy tudta, hogy nem vagyunk otthon és bemegy az otthonunkba.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook