Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináljak a kolléganőmmel? fórum

Mit csináljak a kolléganőmmel? (beszélgetős fórum)


1 2
30. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 29. - Marcsy006)
2007. aug. 19. 09:03
nálunk az egyik torzsvendég tegnap hozott turorudit a felszolgálo kollégámnak meg nekem, neki meg nem!nem nagy dolog,de azért szarul esett neki, h elotte adta oda a vendég!dehát a vendég is megmondta, h nem birja nézni a savanyupofáját! :D jo l esett nekunk! :D
29. marcsy006 (válaszként erre: 28. - 5a5c6c6a02)
2007. aug. 17. 12:42
Most számomra jónak mondható a helyzet,mert Ő nem szól hozzám,mivel kiderült/szerdán/,hogy két munkatársam és én kapunk/kaptunk háromezerötszáz forint ruhapénzt/jó sok mi?nem is tudom mire fogom elköltení/:)))).Az a baja,hogy Ő miért nem kapott,az nem jut eszébe,hogy Ő már régóta ott van és már rég megkapta.Ráadásul ez névre szóló,tehát nem véletlen mi kaptuk.
2007. aug. 17. 00:33

Szia!


Oh,koszonom, megy nálunk is a néma háboru :D

néha beszélget velem, néha meg nem!mostmár elfogadta,h felvettek oda, és fizetopincér vagyok,de néha azért még bosszantja a csőrét! :D majd megunja!néha csapkod,akkor egy kicsit rászolunk meg ilyenek!és akkor visszafog magabol!nálatok mi a helyzet?

udv

27. marcsy006 (válaszként erre: 26. - 5a5c6c6a02)
2007. aug. 16. 19:50

Szia!

Mi újság?Hogy boldogulsz a kolléganőddel?Nálunk i megy a "néma háború".Totál ki van akadva.

2007. aug. 7. 09:02
szia!az bejott!de most 5 napig szabin volt, holnap fogok vele dolgozni!van egy kis változas,o lesz a pultban én meg megyek fizetopincérnek,még nem tudja de lesz baja az tuti!hu,de vérig lesz sertve! jo lesz latni az arcán! :DDD
25. marcsy006 (válaszként erre: 24. - 5a5c6c6a02)
2007. aug. 5. 18:05
Szia! Bejött a "nem szólok hozzá"??
2007. júl. 28. 10:41
de minket nem tud kulon tenni!vendéglatos vagyok, és ossz-vissz 5en vagyunk! sajnos ez lehetetlen, csak annyit tudok tenni, h vagy tükröt játszom vele, magyarul ugyanazt csinalom amit o, vagy nem szolok hozza egyáltalán! :D
2007. júl. 27. 16:52
Az én munkatársam már kérte a főnőköt,hogy ha lehet tegyen külön bennünket,pedig én nem bántottam,csak EGY SZÓT SEM SZÓLTAM HOZZÁ
22. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 20. - A7a90ace89)
2007. júl. 26. 10:43
ez se rossz otlet,ezt holnap kiprobalom!
2007. júl. 25. 20:45
ne foglalkozz vele
20. a7a90ace89 (válaszként erre: 1. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 25. 20:40

Nézz át rajta, vedd levegőnek. Szól hozzád, ne halld meg.

Majd őrjöngeni fog!

19. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 18. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 25. 19:30

Az már tök jó, már csak az kellene, hogy ne lássa rajtad, hogy dühít a viselkedése.

Szerintem nincs annál idegesítőbb, mint amikor valakit szidsz, beszólogatsz neki, ő pedig mosolyogva átnéz rajtad, látszólag fel sem veszi a megjegyzéseidet. Szerintem hamarabb megúnná.

2007. júl. 25. 16:34
már én is azt cisnaltam tegnap,h nem szoltam egy árva szot se hozza estefelé,volt is baja!kérdezgette, h miert vagyok olyan csondben!mondtam, h jobb ha csondben vagyok,mert akkor ha megszolalok akkor nem a mérleg fog belőlem szolni,hanem az aszcendens skorpiom és sirva mész haza!hu,de megsértodott,de jo volt istenem4 :D
2007. júl. 25. 16:30
Nagyon megértelek,igaz én jelenleg csak takaritónőként dolgozom/a szakmámban nem tudtam elhelyezkední/,de az én munkatársam szinte úgyan így viselkedik.Az őrületbe kerget,hogy Ő mindent jobban tud,be nem áll a szája és egésznap a családi problémáit kell hallgatnom.Mikor nagyon tele van vele a hócipőm,egyszerűen nem szólók hozzá.Teljesen kiakad tőle.Hát az mindennél rosszabb neki,/én olyankor megnyugszom,mert végre békén hagy/Ő pedig csendben marad.
16. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 13. - Krysty)
2007. júl. 25. 16:10
az mar megtortent, hetfon miutan o 3 napig dolgozott,elkellett mosnom utana az osszes sörös korsot,mivelhogy az osszes tiszta kosz volt,meg ujlenyomat,siman még DNS mintat is tudtam volna venni belole!szoltam is a tobbieknek,h ilyenbe en nem adok ki italt!mindenre ad allitolag csak arra nem amibol a vendeg iszik!nagoyn kikeltem magambol és igazat adtak!
2007. júl. 25. 16:08

az bizti, már ott tartok!a tegnapi után meg főleg!

dolgoztunk mind a ketten,bejott egy torzsvendég,meghivatta magat egy italra,azt megcsinalta maganak, majd a kovetkezo italt pofatlanul velem cisnaltatta meg,ennel megalazobb dolog nincs a foldon eskuszom!mondta neki h tudja kivel szorakozzon,kinek hiszi magat ez a kis k***a!?

14. almáspite (válaszként erre: 1. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 25. 15:56
rúgd le. nem túl bölcs és okos megoldás, de gyors és azonnal hat.
13. Krysty (válaszként erre: 9. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 25. 15:36
Szerintem próbálj hibát találni a munkájában és a többi kollégátok előtt tedd is szóvá a legapróbb bakiját is, hátha attól észbe kap.
12. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 11. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 25. 15:30

Szerintem az ilyen ember ellen legjobb módszer ha már semmi nem megy, hogy bebizonyítjátok neki, hogy nem tökéletes.

Ez egy gonosz játék kicsit (szégyellem is magam a hülye ötletért), de mi lenne, ha egy kicsit összefognátok és elterelnétek a figyelmét. Mondjuk letesz valamit valahová, majd te egész máshová teszed. És amikor bizonygatja, hogy: Nem vagyok hülye, tudom, hogy itt hagytam!, akkor csak annyit mondassz, hogy azért te is tévedhetsz néha, nem? Vagy esetleg behivatnék vendégnek pár ismerősömet, akik felnyitnák a szemét, pl.: Én nem szénsavas ásv. vizet kértem, legyen sz. vigye vissza stb. Mindezt nem kitolásból, csak azért, hogy ő is elgondolkozzon, talán lehet, hogy ő is tévedhet, lehet, hogy mégsem olyan tökéletes?

Egyébként meg nagyon furcsa, hogy akiknek rólad panaszkodik, azok nem küldik el a ..csába, csak végighallgatják, hogy ócsáról téged, majd visszamondják neked?

11. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 16. 13:05
tudom!már megmondtam, volt hiszti,de leallitottak!csapkodott, meg mittomen!nem érdekel, deprsszios, meg kettyo!remelem, most akkor meg van oldva a dolog, majd szerdan kiderul akkor dolgozom! :D
2007. júl. 13. 14:42

Mond meg neki,hogy eleged van a hülyeségeiből.

Ő csak csinálja az ő munkáját és azzal foglalkozzon.

Őszintén mond meg neki,hogy mit gondolsz róla.

Ha gyomorideggel mész be dolgozni,az nem tesz jót neked.

9. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2007. júl. 13. 08:18
lehet, h az lesz a hetvegen, mert askalodni azt tud!tegnap csak bementem a beo-ert, és hallottam a tobbiektol, h ezt nem ugy csinaltam, azt nem ugy csinaltam!faxomat,eszébe se jut, h valaki mashogy csinal valamit?eskuszom nem normalis a kiccaj!
8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 12. 14:12
Szerintem meg mutasd csak ki,és mondd is el,hogy fejezze be a kioktatást,ő aúgy dolgozik ahogy ő akar ,te meg úgy ahogy neked jól esik.Pont azért ilyen mert szerintem egyszer végre meg kellene mondani neki,hogy törődjön a maga dolgával.
2007. júl. 12. 11:58

sima kollega, csak azt hiszi, ha o nincs,akkor megall az elet,ami persze nem igaz!7 eve vagzok vendeglatos, csak tudok egz pultot kezelni!mixer a vegzettsegem, tehat meg alkoholok szintjen se vagyok eltevedve!:DD

senki mas nem kot bele a dolgomba csak o!de mar tegnap majdnem pofan b***tam! ki vagyok tole!nem mutatom ki, h ideges vagyok, belevigyorgok az arcaba es kesz!

azert koszonom az otleteket!

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 11. 09:58

Sima kolléga,vagy felettes?Mert ha csak sima kolléga,akkor mindent tégy úgy ahogy te gondolsz,ha belédköt akkor pedig nyugodtan magyarázd el neki,hogy mit ,miért csinálsz úgy ahogy csinálsz és pont.Ha elvégzed a munkád és jól,nincs mibe beleköthessen.

Ha a felettesed,akkor sajnos joga van megmondani,hogy mit,hogyan vár el tőled,viszont véleményed javaslataid lehetnek,hátha belátja ,hogy úgy jobb ahogy te csinálod

2007. júl. 11. 09:19
Bemutatnál neki? Én vagyok MR TÖKÉLETES!
2007. júl. 10. 08:20
Legyél sokkkkkkkkkkkkkkkkkal különb. ez meg fogaj őrjíteni. Bérmilyen nehéz is, kedvesen, na azért nem benyalis stílusban bánj vele. Ez nem a játszmára elvárt reakció, és előbb-utóbb kizökkenti a szerepéből.
2007. júl. 10. 08:16

Ha csak kollégák vagytok, és nincs alá-fölé rendeltség, akkor sokszor egymásra vagytok utalva.

Előbb-utóbb mindenki hibázik, és akkor jól jön a kollégák segítsége. Ha elég türelmes vagy, ki tudod várni ezt a pillanatot és minden meg fog változni. Ha ez nem következik be, akkor úgy kell tenni mintha ott sem lenne, mellőzni kell a társaságát. Ez elég kellemetlen helyzet, nem irigyellek. Verekedni azért nem kell!

2007. júl. 10. 00:25
Senkiért nem éri meg bár honnan is leugrani.Szerintem az ilyen embert figyelmen kivül kell hagyni.Ha ez nem megy akkor úgy kell csinálni mintha mindenbe egyet értenél vele és szerintem megfog lepődni, hogy mi ez a fordulat. Próbáld meg magad mellé állíta és ha ez sikerül akkor beszélges elvele,mondd meg neki, hogy helytelenül viselkedik egy baráttól jobban elviseli az ember a kritikát mint egy sima munkatárstól.Sajnos az ilyen emberekkel nagyon nehéz elbeszélgetni és főleg együtt dolgozni,azért javasolom neked, hogy próbálj valamilyen csellhez folyamodni.
2007. júl. 9. 13:06
Mit csinaljak vele, azt hiszi, h o Miss Tokeletes!Mindennek ugy kell lennie ahogy o akarja!Mar mindenki beszelt vele és semmi!Kezd az oruletbe kergetni!Otletem sincs!Segitsetek, mert mar ott vagoyk,h lerugom!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook