Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit csináljak a citromfával, ha már ilyen korán elkezdett bimbózni? fórum

Mit csináljak a citromfával, ha már ilyen korán elkezdett bimbózni? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 14. 15:37

Segítséget szeretnék kérni, a citromfám eldobta a bimbókat:((

Mit csináltam rosszul?

5. Briell14 (válaszként erre: 4. - Rózsafüzér)
2014. febr. 17. 12:39
Mennyire van hűvös helyen? Ha nincs túl hideg, akkor hagyd ott. Az enyém tegnap került ki az erkélyre, mert a lépcsőházban túl "meleg" volt rá. Most nagyon jól érzi magát ott kint. :)
4. rózsafüzér (válaszként erre: 3. - F6390e6b9b)
2014. jan. 26. 16:34
Köszönöm szépen a segítséget ,akkor várok mi történik,addig nem bolygatom!Köszi!
2014. jan. 26. 16:27
Szia!Figyeld ha kinyílnak a virágok akkor otthagyhatod,ha egyet is ledob óvatosan,minimális mozgatással vidd a melegebb helységbe.
2014. jan. 26. 16:25
Világos helyen van úgy ahogy kell teleltetni de ma észrevettem hogy tele van bimbóval!Mit csináljak!Hagyjam a hűvös helyen vagy hozzam vissza alakásba?Tavasszal nyáron szokott virágozni nem ilyenkor!Szerintetek mi lenne a jó?Köszi!
2014. jan. 26. 16:23
Tanácsot szeretnék kérni!Van egy citromfám amit ilyenkor teleltetni szoktam és csak tavasszal hozom vissza a szobába!Jelenleg hűvös világosz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook