Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinál egy adminisztrátor és milyen végzettség kell ehhez?Irodai munkát jelen? fórum

Mit csinál egy adminisztrátor és milyen végzettség kell ehhez?Irodai munkát jelen? (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 20. 12:02
Én adminisztrátorként dolgozom. Plusz enyém a raktározás is. Mindent én csinálok amihez a titkárnőnek nincs humora:) Nálunk német nyelvtudás kellett. Ez egy kicsi cég ahol én dolgozok. Nem tudom a nagyoknál hogy van.
2009. júl. 20. 07:52
Köszönöm szépen,mostmár világosabban látok:D
2009. júl. 19. 21:29

Az adminisztrátor a főleg azokat a munkákat végzi, amikhez "fenék" kell. Tehát a munkaidőd teljes egészét egy helyben ülve végzed. Vagy számítógép előtt ülve, vagy irathalmazok közt kézzel körmölve.

A titkárnő is neked fogja adni a gépelnivalót, az nem az ő dolga elsősorban.


Általában érettségit kérnek ehhez a beosztáshoz, de a munka jellege határozza meg, lehet általános végzettséggel is ellátni.

Gépírás-tudást, és mint mindenhez (még a takarítőnői álláshoz is) ANGOL nyelvtudást.

2009. júl. 19. 20:36

cége válogatja, hogy hol mit csinál...

adminisztrátor = ügyintéző.

ebbe sokminden belefér, de irodai meló.

2009. júl. 19. 20:29

Elnézést, elolvastam:) Nem asszisztenst kérdeztél!


Igen Preszter Gabinak igaza van.


Az adminisztrátor a cég papíros alapú ügyleteit végzi. Ingen főleg szakma! Adminisztrátor a bérszámfejtő is pl.:)))

2009. júl. 19. 20:23
Főleg a szakma!Kávét max.magadnak főzöl,telefon az ügyfelekkel,vendéget meg jórészt otthon fogadsz.Jómagam immer 28-29 éve dolgozom irodában,de inkább a munka volt a jellemző.Lehet,hogy manapság ez fordítva van,és lehet hogy ezt jobban fizetik?
2009. júl. 19. 20:23

Mindent, amire a főnöke utasítja:-D

(én ezt hallottam mindig a főnökömtől)

2009. júl. 19. 19:50
Általában levelezés, telefonálás, vendégek fogadása, kávéfőzés, stb. Mint a titkárnő, csak itt a szakma is bejön a képbe.
2009. júl. 19. 19:46
Mit csinál egy adminisztrátor és milyen végzettség kell ehhez?Irodai munkát jelen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook