Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit ajánlotok tetőtéri ablakok sötétítésére? fórum

Mit ajánlotok tetőtéri ablakok sötétítésére? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 13. 10:24

Ha azt szeretnéád, hogy ne csak a fényt, hanem a meleget is verje vissza, hogy ne forrjon fel nyáron a tetőtér, akkor külső hővédő rolót kell tenni. A belső rolók sok meleget beengednek!

Jó megoldás az ablaküveg fóliázása, de az sem olcsó és állítólag olyan sugarakat is megszűr, amik kellenek a virágoknak, ezért azok tönkremennek. nem tudom, nem próbáltam.

A külső hővédő rolót nem tudtukl megfizetni, ezért a párom csinált egy léckeretet és barkácsáruházban kapható hőtükör fóliát (párszáz forint, méterre vehető) tett rá, ezt erősítjük kívülről az ablakra, nekünk bevállt.

2010. jan. 12. 14:47

A mi tetőablakunkra csak külső rolót lehet szerelni,illetve lenne belső ami fel lehet varázsolni,olyan 30-35 ezer körül.Na ennyim nincs rá,de épp most készítek házilag,minimálköltséges,és olyat csinálhatok,amilyet csak szeretnék.

Ha valakit érdekel az ötlet,megosztom szívesen.

2010. jan. 12. 14:20

Mikori az ablak?

mi most építettük be és a hozzá tartozó roló jó minőségű és több színből lehet választani. nézd meg a naplómban 175.-bejegyzésnél a képet.

2010. jan. 12. 14:20
A férjem tetőtéri ablakok forgalmazásával foglalkozik, és onnan tudom, hogy nagyon jó rolókat lehet hozzá kapni.Van kifejezetten gyerekszobába való játékos mintás, van egészen sötét kék, és van narancssárga ami a szobának ad kellemes fényt, és még sem tűz be a nap.De a színskála minden színe megtalálható.Ez most nem reklám,csak segíteni szerettem volna.
2010. jan. 12. 14:06

Reluxát semmiképpen se,nem sokat sötétít és hamar tönkremegy.

Van az a drága,tiszta fekete,lehúzhatós a nevét nem tudom,ára kb 25 ezer pénz volt vmikor.

Na az teljes sötétséget csinál,egy ismerősünknek van.

2010. jan. 12. 14:00
rolót
2010. jan. 12. 13:56
Mit ajánlotok tetőtéri ablakok sötétítésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook