Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit ajánlotok lánybúcsúra? fórum

Mit ajánlotok lánybúcsúra? (tudásbázis kérdés)

5. pumukli1985 (válaszként erre: 1. - PassionGirl23)
2012. aug. 24. 20:13

Hellóka!

Az én lánybúcsúm egy szimpla kocsmában kezdődött,ott kellett a fogadalmamat felolvasni,itt alapoztuk meg az estét,elkezdődött a játék,kérdésekkel és ha jól válaszoltam kaptam egy kis ajeszt,ha rosszul akkor innom kellet...(a legvégén mindent megkaptam ezért)...nagyon sok kérdéssel készültek a csajok...a páromról és rólam szólók voltak (páromat faggatták ki nagyon mindenről)...aztán taxi...irány a szvinger klub...ehhez azt tenném hozzá,hogy oda olyan 6-7óra felé érkeztünk és este 10ig maradhattunk amig ott be nem indult az élet...szóval előtte megérdeklődték h mennyibe fájna ha "műszak" előtt mi ott piálnánk,ennénk,fürdenénk szórakoznánk...iszonyat jó volt,nagyon hangulatos.Még vetkőzős pasi is volt...egyik barátnőm munkatársa volt,nem egy nagyon kigyúrt ezzel foglalkozó srác úgyh így kicsit közvetlenebb volt utána mindenki mindenkivel.(ha jól tudom nem volt egy olcsó mulatság ez a szvinger dolog,de rohadt jó volt)...közben szexivitiztünk is,meg az ajeszos játék ott fejeződött be.

10kor távoztunk,mert már érkeztek a vendégek,amire mi már nem voltunk kivik.

Ezután egy olyan kocsma szerűségbe mentünk ahol karaoke volt...ott roptuk hajnalig.

Én végig nyuszifülben voltam egész este,meg egy szalag volt rajtam h elkelt,meg egy kötény h született feleség...

A szvinger és a karaoke hely között nekem is kellett aláírást,jókívánságokat gyűjtenem,meg a szórakozóhelyen is.


ÉÉéééssss a legjobb az volt az egészben,h én nagyon szerettem volna lánybúcsút,a legjobb barinőmet kértem meg ennek a leszervezésével,és ahogy közeledett ő úgy mutatta mintha leszarná az egészet,nincs rá ideje stb...nagyon mérges is voltam rá,majdnemhogy meg is mondtam neki h akkor a tanúm se legyen...és nagyon átvágta ő is a fejem mert ők ezt már rég óta szervezték,csak meglepit akartak nekem....meg is lepődtem rendesen.Nagyon boldog voltam,h végül is a nemtörődomség mögött a nagy szervezkedés állt.


Bocs h ilyen hosszú lett,de hátha sikerült egy kis 5letet adnom...

2012. aug. 24. 17:26

Itt is szét tudsz nézni:


[link]

2012. aug. 24. 17:21

Mi a menyasszonnyal autókat állítattunk meg és úgy kértük az aláírásokat + 1 puszit :)

Szerintem nagyon jó buli... Majd én is szeretnék pasi nélkül, mert nekem sem tetszene, ha egy nő kéjelegne a páromnak a búcsúztatóján :)

2012. aug. 24. 17:12
Én nem voltam sok lánybúcsún, de néhány dolog eszembe jutott. Menyasszonyt Game Over-es pólóba öltöztettük, kapott valami nyomi fátylat meg tülszoknyát, azt kellett viselnie egész este. Kérdéseket tettünk fel neki, teljesen mindegy milyen választ adott, cumisüvegből kellett innia a koktélját. Répát kellet eladnia, aláírásokat gyűjtenie pasiktól a testére, héliumos lufit szívni úgy énekelni, hastáncolni, a többi nem jut eszembe. A végén meg limuzinnal elvittük egy szórakozóhelyre. Chip fiút hallottam még, hogy szoktak hívni, ezt mi azért kihagytuk. :)
2012. aug. 24. 17:04
Sziasztok! Bnőmnek szeretnék lánybúcsút, de sajnos sok nőnemű ismerősei nincsenek! Valami emlékezetes dolgot szeretnék! Anyagilag nem probléma! Légyszíves ötleteket adjatok! Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook