Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit ajánlotok ekcéma gyógyítására, ami váratlanul jelent meg a kezemen, az ujj bütykökön? fórum

Mit ajánlotok ekcéma gyógyítására, ami váratlanul jelent meg a kezemen, az ujj bütykökön? (tudásbázis kérdés)


15. grizus (válaszként erre: 2. - Alicewonderland)
2014. ápr. 7. 03:44
Nos, én 37 vagyok és évek óta tulajdonképpen nulla az ekcémám. Kamaszkorom óta fokozatosan csökkent ezért azt kell mondanom, igenis ki lehet belőle gyógyulni, sőt, tulajdonképpen pont a korral gyógyul ki belőle az ember.
2014. ápr. 4. 10:06
Ha nem szteroidos krémben gondolkodsz, akkor hillvital.hu, ekcéma kenőcs. Nem olcsó, de nagyon jó. Nekem a kislányom szenvedett sokáig tőle, és mivel nem akartam szteroiddal kezelni, ezért kerestem más megoldást.
13. gizus58 (válaszként erre: 1. - Pryvat)
2014. márc. 30. 17:25
Gyógyszertárban, gyógynövény boltban kapható a Scenia homoktövis krém, csökkenti a viszketést, és gyógyítja a sebet. Egy tubus kb.600 ft ba kerül.
12. Ficánka5 (válaszként erre: 8. - Turkkati)
2014. márc. 30. 13:19
Katikám, Te arrafelé élsz, szívleld meg amit az előzőekben leírtam. Felétek toronyiránt a berentei szeszfőzdéből kaptam anno azt a rézelejét.
11. Ficánka5 (válaszként erre: 2. - Alicewonderland)
2014. márc. 30. 13:16

Nos ez így nem igaz. Nekem is volt, a széles karíkagyűrűm alatt kezdődött, de már egész tenyeremre ráterjedt. Ami létezett kenőcs minden ki lett próbálva, még külföldről is hozattunk, semmi nem használt, mert ugye elvileg még mosakodni sem lett volna szabad, a gumikesztyű meg még jobban irritálta. 1,5 évig szenvedtem vele.


Aztán egy volt főnököm ajánlotta, hozott is nekem egy vidéki szeszfőzdéből rézelejét. Azzal bekenve 3 nap alatt leszáradt minden apró hólyagocska, lepergett és azóta sincs, és ennek már legalább 30 éve.


Ezt én már itt a Hoxán többnek is ajánlottam, senki ki nem kipróbálta...erre nem tudok mit mondani. IGEN! A vajákos módszerek is képesek használni még a 21.században is.


A szeszfőzdékben ez talán minden főzéskor képződik. Fizetni sem kellett érte. Felhasználni, meginni nem lehet, mert mérgező. De a leghatásosabb az, ami a főzde őszi indulásánál képződik. Lényeges, hogy az üstnek, vagy dobnak,- nevezzék akárhogyan,- rézből kell lennie.

Én ismét leírtam, maximális segítő szándékkal, saját tapasztalatom alapján. Innentől minden rajtatok, szenvedőkön múlik.

10. salabakter (válaszként erre: 7. - B4b1d52444)
2014. márc. 30. 12:31
Nem lehet összetéveszteni:))
9. bnedora (válaszként erre: 1. - Pryvat)
2014. márc. 30. 12:07
Először is jó lenne tudni, hogy mi okozza, és utána kezelni. Sajnos, évek óta szenvedek tőle. Egyszer elmúlik, majd visszatér. Különböző krémet használok, amiket a bőrgyógyász írt fel. Nézz bele az ekcémás naplómba, ha érdekel.
2014. márc. 30. 12:03
Elocomot használok én is.
7. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Pryvat)
2014. márc. 30. 11:54
Ott kezdődik az egész, hogy honnan tudod, hogy ekcéma? Orvos mondta?
2014. márc. 30. 11:51
ELOCOM.mindenképp próbáld ki!úgyis csak orvosi felügyelettel használhatod,így említsd meg az orvosodnak,hátha jónak találja az 5letet és felírja neked!sokan használják főleg ekcémára,az ismeretségi körömben is,nekik bevált....
2014. márc. 30. 11:38
Elocom kenőcs!Tengervíz!Lehet kapni sprayben is:))
2014. márc. 30. 11:26

Shea vaj


Flucinar kenőcs

2014. márc. 30. 11:12
Psorioderm Szenzitív Krém- [link]
2014. márc. 30. 11:03
Exxema repair kenőcs, recept nélkül kapható. Mosogatószer, illatos szappanok kerülése. És felkészülés arra, hogy ami egyszer megjelent, az vissza is fog térni. Az ekcémából soha nem lehet kigyógyulni, csak épp tünetmentes az ember:-(
2014. márc. 30. 11:00
Mit ajánlotok ekcéma gyógyítására, ami váratlanul jelent meg a kezemen, az ujj bütykökön?.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook