Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit adjak nászajándékba? fórum

Mit adjak nászajándékba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2006. aug. 24. 22:23

Én pénzvirágot láttam már nászajándéknak, az 10ezresekből volt csinálva, nagyon mutatósan.

Persze attól is függ mennyire szoros a kapcsolat, mennyire látod mire van igazán szükségük.Én mindenesetre inkább megkérdezem ilyen esetben, hogy mit is szeretnének.

3. Hoxa
2006. aug. 24. 22:11

Ha pénzt adnál, akkor szerintem ne csak borítékban.


Mi egy láda aprópénzt adtunk kollégámnak legutóbb, a másiknak egy nagy lufit töltöttünk meg összegyűrt 200 forintosokkal, konfettivel, kis lufikkal (specko lufitöltős cég csinálta meg a kérésünkre)


De hallottam olyanról is, hogy egy cserépnyi földbe 2 pálcika között kifeszített madzagon nadrággá hajtogatott tízezresek fityegtek mini csipeszekkel, mint a szárított kötélen! :))

2006. aug. 24. 10:07
Előbb szerintem kérdezzétek meg, hogy boríték vagy ajándék. Ha együtt éltek valamennyit, biztos sok mindenük van, és lehet, hogy a pénz lenne a legideálisabb. Ha ajándék, akkor pl. kristálypohár, stampedlis, boros, pezsgős stb. pohárkészlet, Római tál, Wok, konyhai robotgép, jénai készlet, de nem árt a család többi tagjával is konzultálni, hogy ne ugyanazt vegyétek.
2006. aug. 24. 10:01

25 éves unokatestvérem nősül nemsokára, és nem tudom, mit lenne a legjobb ajándék.

Remélem tudtok ötletekkel szolgálni, írjátok le, ti mit ajándékoztatok, amikor hasonló helyzetbe kerültetek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook