Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Missee fogamzásgátló fórum

Missee fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


2021. márc. 30. 19:40

Sziasztok!

Nekem a Missee az első fogamzásgátlóm. Most kezdtem meg a harmadik levelet. Mielőtt fogamzásgátlót kezdtem el szedni borzalmas PMS-em volt ami azt jelenti, hogy peteéréskor borzasztó alhasi görcsök, menstruáció előtti 1-1,5 héten már jelentkeztek az egyéb tünetek mint hányinger, puffadás, mellfeszülés és mellfájdalom. Az első levélnél ezek a tüntetek megszűntek, viszont "peteérési fájdalmam" ugyan úgy volt. A második levél aktív tablettáinak végén, az első tablettamentes napon valamint a másodikon pecsételő vérzésem volt (betegtájékoztató azt írta hogy az első néhány hónapban előfordul). Az első levélnél, valamint a második levélnél is a rendes megvonásos vérzés a 3. napon jelentkezett nálam. Egyedüli mellékhatás a mellfájdalom nálam, nagyon érzékeny, de egy kis formabeli változást valamint növekedést is tapasztaltam.

Remélem ez egész hasznos kis beszámoló azoknak akik ugyan ezt a fogitabit szedi!

2021. febr. 8. 15:09
Van 2 levéllel eladó, nekem nem vált be, ha valakit érdekel.
2020. ápr. 16. 18:23

Sziasztok!

Ma írta fel az orvosom, mi a vélemény? Van azóta valami?

2019. aug. 1. 12:41
Én szedem, kb másfél éve váltottam Yangee-ről. Semmi problémám vele. Semmi mellékhatást nem érzek. :)
2019. aug. 1. 11:01
Ma fogom elkezdeni. Van valakinek tapasztalata a gyógyszerrel kapcsolatban? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook