Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Missed abortusz után 4héttel fáj a petefészkem, ez normális? fórum

Missed abortusz után 4héttel fáj a petefészkem, ez normális? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 24. 11:33

Köszönöm szépen a gyors válaszokat.Ma már sajnos nem tudok visszamenni az orvoshoz, maximum majd hétfőn, addig meg aggódhatok..

Arra is gondoltam hogy megfázhatott a derekam.Nem tudom.

Annyira riogattak a kórházba hogy most nagyon meg vagyok ijedve, nem e kaptam el valami fertőzést.Vigyázok amennyire tudok, zuhanyzok stb nehogy, de ki tudja...

5. Lencsy (válaszként erre: 1. - Bba4279fac)
2012. febr. 24. 11:25
Elhiszem, hogy nem kellemes és félsz , de tessék vissza menni az orvoshoz ! :) Mondhatunk itt neked sok dolgot és lehet hogy ezzel együtt sok hülyeséget is . Fiatal vagy , az egészséged nem játék ..
4. b1266b8c26 (válaszként erre: 1. - Bba4279fac)
2012. febr. 24. 11:24

Szia!


Előfordulhat, hogy attól. Lehet újból elkezdenek dolgozni a hormonok. Nekem is volt 2,5 éve missed ab-m. Nekem azóta rendszeresen van, hogy apró szurkálásokat érzek a hasam aljában. Előtte nem volt. Kérdeztem róla több orvost is. De igazából azt mondták, hogy az semmi.


Amúgy orvoshoz mindenképpen vissza kell menni. A 6 hetes kontroll kötelező, amikor megnézik, hogy minden rendben van-e.

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Bba4279fac)
2012. febr. 24. 11:23

Szia!

Gyulladás is lehet, de nekem az ovulációkor mindig ilyen érzésem van. Például most is második napja.

Akár a missed ab után állhatott be hormonális változás is, amiért így működsz, de ha nem múlik, akkor neked nem ez van.

Mindenesetre, ha a hétvége elmúltával is fenn áll ez a dolog, akkor keresd fel az orvosodat.

2012. febr. 24. 11:20
Ja még annyit hogy a derekam is fáj, és van amikor a bal combhajlatom, meg zsibbad a bal lábam, lehet ez is amiatt van.
2012. febr. 24. 11:18
Pár napja elkezdett fájni de nem görcsöl hanem hasogat bele a fájdalom, és olyan mintha égne az egész hasam alja.Vagy egy hete pici barnás folyásom is volt de nagyon kicsi, azt sem tudom mire vélni.Azt hittem azért fáj mert meg fog jönni, de még semmi és nagyon félek aggódok, mennem kellene orvoshoz, vagy ez nem olyan nagy baj?Kamilla teát iszogatok, amitől nem fáj annyira de az sem hat tökéletesen.Vagy felfázhattam esetleg azért fáj?Hátha tudna valaki segíteni.Nagyon félek az orvosoktól azóta ezért nem mentem még el , nem akarok visszakerülni a kórházba.Köszönöm előre is a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook