Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed abortion - megtörténhet újra? fórum

Missed abortion - megtörténhet újra? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 15. 16:57
Sziasztok! Nekem most augusztusban volt missed ab-om ráadásul az esküvőm után 3 nappal, szép kezdés...12 hetesen halt meg a babám, valószínűleg genetikai rendellenessége volt, de ez csak találgatás. Mindenesetre novemberben már nem jött meg, és most 9 hetes terhes vagyok, hozzáteszem rettenetesen félek még mindig, hogy nehogy baj történjen, de igyekszem pozitívan hozzáállni. Szóval nem kell évekig várni a próbálkozással!
10. 3b41f6053f (válaszként erre: 7. - Izmike)
2009. márc. 17. 10:35

Szia!


Sajnos sok nő(köztük én is)átélte azt amit te.

A lelki sebek nehezebben gyógyulnak a testi fájdalomnál.


Nekem a 2. babám halt meg:( akire 1 évet vártunk ennyi idő alatt sikerült)7 hetesen nem volt szívverése)


Utána rögtön akartam babát,de megint jó 1 évet kellett várni rá.Ma már 3 éves nagyfiú:)


És 1 hónapja született a kislányom ,rá csak fél évet vártunk:)



A nővéremnek is volt egy vetélése,neki utána rögtön sikerült


Fel a fejjel!

9. miniszter (válaszként erre: 3. - Izmike)
2009. márc. 17. 10:28
Izmike, ment Neked egy privi!
2009. márc. 12. 18:52

Nekem 2 lányom van és két megszakított volt. Az első 20 hetesen, az kegyetlen, a második csupán 6 napja történt, akkor 11 hetes voltam. akkor inkább ez utóbbi a humánusabb, de az elhalt, ellenben a kegyetlen20 hetessel, amikor megszülni kellett, mert beteg volt. Remélem lehet még baba, és nem lesz újra rossz vége. De még jó pár hónapot várunk.

Szóval első sikeres, második megszakítva, harmadik sikeres, negyedik frissen vérzik még. De hogy mitől?

Talán segítettem, de pozitívan kell hozzáállni. :-)

7. izmike (válaszként erre: 6. - Mimmo33)
2009. márc. 12. 16:11
Nekem is nagyon nehéz volt még így is, hogy "csupán" 7-8 hetes voltam, de kegyetlenül bántak velem a kórházban egy kalap alá vettek a többi abortuszossal és iszonyú megalázó volt, pedig én nem tehettem arról, hogy oda kerültem. Remélem nekem is ilyen szép vége lesz majd a terhességemnek, még kb 3-4 hónapot várunk s újra próbáljuk, már alig várom :)
2009. márc. 12. 15:50

Tudom, hogy nehéz.Nekem is van ismerősöm akinek a 24.héten kellett megszakítania a terhességét.Aztán eltelt majdnem egy év, állandóan agyalt, gyötrődött.Végül annyira kikészült, hogy tudta, ha nem változtat a gondolatain soha többet nem fog sikerülni.Elkezdett magával foglalkozni, diéta, torna, stb., amivel "elterelte" a figyelmét.

És láss csodát!2 hete született makk egészségesen a kislánya!

Igaz, azt mondta, hogy ez a 9 hónap élete legnehezebb 9 hónapja volt.Csak akkor nyugodott meg 100%-osan amikor megszületett a baba, és látta, hogy minden rendben van vele.

5. izmike (válaszként erre: 4. - Mimmo33)
2009. márc. 12. 15:44
Nem derült ki, elküldték cytológiára, de semmi kóros elváltozás nem volt. Nagyon szépen köszönöm a gyors hozzászólást, és a pozitív "véleményt".
4. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Izmike)
2009. márc. 12. 15:36

Kiderült, hogy mi történt?

Ha nem életképességel össze egyeztethetetlen probélma okozta, hanem """"csak egyszerűen"""" elment a baba, akkor szerintem próbálja meg pozitívan gondolkodni! Ilyen gondolatokkal nehéz lesz újra megpróbálni!


Sok sikert!!

Sikerülni fog!!

(Missed ab.-on átesett nők sokkal könnyebben esnek ismét teherbe)

2009. márc. 12. 15:30
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy ki tudna nekem segíteni abban, hogy 1- évvel ezelőtt volt missed abortio-m ami miatt sajnos el kellett vetetnem a babám. Most szeretnénk újra megpróbálni, de félek, hogy újra megtörténik. Ha valaki többet tudna erről a jelenségről kérem segítsen. Előre is köszönöm. sabigabi
2009. márc. 12. 15:29

megkésett vetélés...

Miért szeretnél írni, olvasni, beszélni róla?!

2009. márc. 12. 15:26
Missed abortion

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook