Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után újra belevágunk fórum

Missed ab után újra belevágunk (beszélgetős fórum)


2019. jan. 22. 17:56
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok és bátorítottatok! Próbálok nem rágörcsölni 😊😙
6. 98e28fd60a (válaszként erre: 5. - Kisj)
2019. jan. 19. 21:20
Hogy érted, hogy szerinted? A missed ab. az egy műtét neve..
5. kisj (válaszként erre: 1. - Navina)
2019. jan. 19. 16:47

Szerintem az én életemben jó pár "missed ab" volt.

Bár akkor még nem volt internet.

Sőt, kapaszkodjatok meg, de drogériákban kapható terhességi teszt se!

Így aztán, mivel boldog tudatlanságban éltem, nem hergeltem rá magam feleslegesen a témára.

Anno a babavárást kb. a 3. hónap után vettük (majdnem) biztosra.

2019. jan. 18. 23:20
Szívből sajnálom ami veled történt! Nagyon nehéz ez! Én kétszer is átéltem, de azóta már két kisfiú édesanyja vagyok. A legjobbakat kívánom neked!
2019. jan. 18. 22:01
tavaly májusban elhalt a magzatom a 14. héten. Missed abbal fejeződött be. Mi is 2 hónapot akartunk várni, de még nem sikerült. Van egy 11 éves fiam, imádnánk a tesót. Eddig sajnos úgy alakultak a dolgok, hogy nem akartunk második gyermeket, de minden rendeződött, mikor újra elhatározásra jutottunk. Hát nem sikerült. Nem félek! Semmit sosem bánok meg fajta vagyok. Hajrá! Minden rendben lesz! Hiszek benne, hogy jónak kell következnie. Egyébként amikor ez velem megtörtént, a háziorvos azt mondta nem érti, aznap én vagyok a második nála, pedig ritka az ilyen a 12. hét után. Kaptam utrogestant mert pecsételtem az elején, de mikor 11 hetesen láttam kalimpálni a kis kezecskéivel már magaménak tudtam. de fel a fejjel, csak előre, nem tántoríthat el semmi. Puszillak! sok sikert nektek is!
2. 98e28fd60a (válaszként erre: 1. - Navina)
2019. jan. 18. 20:57
Nekem, 2013 januárban volt, azon az éven, novemberben terhes lettem.
2019. jan. 18. 19:44
Sziasztok! Október végén volt a befejező műtét, mivel sajnos a babának 8 hetesen nem volt szívhangja. 2 ciklus után újra próbálkoztunk, sajnos első hónapban sikertelenül, de nem adom fel! Aki esetleg ugyanígy járt és próbálkozik újra vagy fél, hogy merjen e belevágni, az jöjjön, beszélgessünk, támogassuk egymást! 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook