Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után - nem vagy egyedül fórum

Missed ab után - nem vagy egyedül (beszélgetős fórum)


8. epervirág (válaszként erre: 1. - 3c253ca4d3)
2018. jan. 27. 14:16
Hát ez a fórum sem lett túl aktiv
7. epervirág (válaszként erre: 6. - Mano123)
2018. jan. 27. 14:15
Igen írj nyugodtan
2018. jan. 27. 07:36
Sziasztok,aktív ez a csopi?
5. Andi.Bobi (válaszként erre: 3. - 3c253ca4d3)
2017. okt. 28. 21:43
Kitartás,minden jót kívánok nektek,mielőbbi baba áldást!!
2017. okt. 28. 18:12
Sziasztok!Gondoltam én is leirom a történetem!Nekem januárba lesz 2 éve!A 12.heti ultrahangon derült ki,hogy nincs a babának szivverése egyszerüen nem tudtam elhinni.Rá 5 napra megmütöttek.Nekem van már két lányom az egyik augustusban mult 13 éves a kicsi decemberben lesz 4 éves.
2017. okt. 28. 16:46

Nagyon-nagyon sajnálom.


Nálunk első baba lett volna, 8 hetes UH-n vettek észre, hogy nem fejlődött tovább.


Csütörtökön volt a műszeres befejezés. Azóta, mintha összedőlt volna a világ körülöttem.

Nagyon szeretnénk kisbabát, de most a napok is csak vánszorognak, nemhogy 3 hónap. :(

2. Gabriella_127 (válaszként erre: 1. - 3c253ca4d3)
2017. okt. 28. 16:14

Szia. Sajnos én 2x is átéltem ezt, tavaly és most nem rég szintén.

Habár van már egy gyerekem, de szerettünk volna testvért, végül az egyik 7-8 hetesen, most pedig 9-10 hetesen. Műtétileg kellett befejezni, mert az első esetben nem volt egyszer csak szívhang, ráadásul vérezgettem, a második esetben meg kaptam valami fertőzést és azzal kötötték össze a dolgot, hogy feljuthatott és kárt okozott. Sajnos méhsüllyedésem lett, és elégtelenül zárt a méhszájam, így nincs min csodálkozzak, hogy ez történt.

Nálam ez volt sajnos. Tavaly nagyon rossz volt lelkileg, most valahogy jobban bírom mint első alkalommal.

2017. okt. 28. 15:34

Sziasztok!


Tudom számtalan fórum született már sajnos a témában, de (szerencsére) egyik sem túl aktív.


Elsősorban olyan embereket keresek, akiknek át kellett élni ezt a szörnyűséget, és úgy érzik nincs kivel megosztani az érzéseiket.


Talán együtt könnyebb átélni ezt a borzasztó helyzetet. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook