Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után baba a pocakban, itt kezdődött minden, s most a 2. kisbabánkat várjuk fórum

Missed ab után baba a pocakban, itt kezdődött minden, s most a 2. kisbabánkat várjuk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Missed ab után baba a pocakban, itt kezdődött minden, s most a 2. kisbabánkat várjuk

1 2
2013. ápr. 3. 10:22
Sziasztok! Nagyon szép a történeted, és gratulálok a picurkához és a pocaklakóhoz is. Nálunk ugyanez volt a helyzet 2011 nyarán voltam terhes, és sajnos nekem is missed ab lett a vége, nálam üres maradt a petezsák. Szeptemberben volt a műtétem. Mi is 6 hónapot vártunk mert nem akartuk elkapkodni, és most itt alszik mellettem a gyönyörű 10 hetes kislányunk. A terhességem teljesen komplikáció mentes volt, és nagyon élveztem, de a végére kicsit elfáradtam. Én császárral szültem, mert farfekvéses volt a baba, és már kevés volt a magzatvíz, így programozott császár lett. Nst-re mentem a kórházba, és már nem engedtek haza, hanem másnap megcsászároztak. A kiírtnál 1 nappal hamarabb született meg Lilike.
2013. ápr. 3. 10:16

Remélem sokaknak reményt és erőt ad a történeted.

Az enyém is hasonló.

2010. 05.11. a m. ab dátuma

2011. 10. 03. a fiam születése ( mi szándékosan sokat vártunk, fél évet minimum akartam, mert lelkileg éreztem, hogy nem vagyok rendben.)

És nálunk is érkezik a kistesó.

Nem tudom, hogy mikor írtad a cikket, de megkérdezhetem, hogy szeptemberre vagy októberre vagy kiírva?


Jó egészséget kívánok Nektek és boldogságos babavárást!

2013. ápr. 3. 09:08
2011 augusztusában találtam rá a hoxa portálra, és a sorstársaimra, akiknek nagyon sokat köszönhetek. Azóta is vissza járok időnként a klubba, és megírom nekik életem pozitív változását, hogy erőt adjak, mindazoknak, akik most estek át ezen. Ezért is írtam ezt a cikket. 2011. nyarán elvesztettük kisbabánkat, egy hónap múlva megfogant a kislányunk, s most a szülés után 8 hónappal már itt van a pocaklakó. :)

Ugrás a teljes írásra: Missed ab után baba a pocakban, itt kezdődött minden, s most a 2. kisbabánkat várjuk
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook