Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab, illetve abortusz után kb 1 héttel volt kevés vérzésetek vagy barnás maszat? fórum

Missed ab, illetve abortusz után kb 1 héttel volt kevés vérzésetek vagy barnás maszat? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 3. 10:12

Helloka,szeretnem kerdezni,hogy mikor kell hogy megkapjam a havit, abortusz utan?En is at estem am az abortuszon,szinten vereztem,csak hogy en ittam valamilyen csoppeket amit a doki irt fel.

Udv

2009. aug. 27. 15:37

na Csajok:)

voltam kontrollon dokibácsinál:) szerencsére minden rendben,nem talált semmit..a vizsgálat sem fájt... úgyhogy újra kezdhetek rendes életet élni... már amennyire érzelmileg lehet...:)

2009. aug. 6. 21:28

Örülök,hogy megnyugodtál.

És addig valóban nincs gond míg nincs láz,gőrcs és alvadékos vérzés.(sajnos annó így jártam 1 hétre-újra kapartak).

2009. aug. 6. 11:09

Köszi lányok:) most írtam egy netes dokinak,és már tőle is megkaptam a választ:) így megnyugodtam:) de nektek is köszi:)

Pussz: Vikus

9. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 2. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 6. 10:12
ez teljesen normális..áll vissza a szervezeted..
8. 9e7527505c (válaszként erre: 2. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 6. 07:42

Nekem két éve volt spontán vetélésem,és nekem is volt utána egy kis vérzés.

Nekem azt mondta a doki h ez előfordulhat, amíg nincs benne alvadék,és nincs alhasi fájdalom nincs baj.

7. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 6. - 901c5389fe)
2009. aug. 6. 07:23
köszi:) am nekem 3.héten kell mennem kontrollra...így kevesebbet kell várnom:)
2009. aug. 5. 23:17

ennyire részletesen nem tudom, de tavaly decemberen volt nekem is spontán vetélésem és be kellett fejezni sajnos.. de nagyon görcsöltem napokig s mikor megjött utánas a havim....


de ki kell hogy tisztuljál rendesen, de a 4hetes kontrollon ugyis megmondják mi ujság...

2009. aug. 5. 22:43
jah,am arra is gondoltam,hogy az új nyálkahártya próbál felépülni,csak mivel frissen lett megkaparva,ezért hamarabb szétesik,és távozik.. vagy részlegesen épül fel így az elején,és ezért távozik így..
2009. aug. 5. 22:42
remélem igazad van:)
2009. aug. 5. 22:40
szia.. biztosan tisztul a szervezeted.. ne ijedj meg.. nem lesz semmi gond..:-))
2009. aug. 5. 22:36
azért kérdezem,mert nekem hétfőn 1 hete volt a missed ab. befejező műtétem... akkor semmi vérzés nem volt,csak az első nap...de utána semmi... hétvégén viszont először kis barnás maszat,másnap kevés élénk piros vérzés távozott... azóta is előfordul h néha maszatol... de nem komplett vérzés,és nem is alvadék távozik... így nem vagyok megijedve,csak érdeklődöm... van aki azt mondta,azért van,mert most tisztul a méhem... remélem tényleg:) hisz gyulladásról biztos szó nincs,hisz alhasi fájdalmam nincs, a folyás sem bűzös... ráadásul naponta többször tisztálkodom ott lent,külön törölközővel(amit csak odalent használok).... és tusolok,hisz az ülőfürdő tilos:) tudom,mivel ezt tanulom,részben tudnom kellene...de bármi meglepő...erről nem ír a szakirodalom... a dokit pedig nem akarom feleslegesen zargatni,hisz úgy érzem nincs gond... csak gondoltam jobb érdeklődni... nos?:)
2009. aug. 5. 22:31
Missed ab, illetve abortusz után kb 1 héttel volt kevés vérzésetek vagy barnás maszat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook