Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab :( Beszéljünk róla fórum

Missed ab :( Beszéljünk róla (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. rinike (válaszként erre: 87. - Moncsi85)
2009. ápr. 2. 19:01

moncsi85! Gyere a


Baba a pocakban vetélés/missed ab után!


nevű fórumba, ott mindig van valaki, aki beszélget veled bánatodban! Nagyon sajnálom, hogy neked is át kell élned ezt. :-(

2009. ápr. 2. 13:40

Sziasztok!

Én ma voltam orvosnál, és megállapították, hogy nem él a babám. Igaz még csak 6 hetes voltam, de hétfőn, az első uh-n még minden rendben volt. Tegnap a tanácsadáson a dokinak mondtam, hogy van egy kis rózsaszín folyásom, de azt válaszolta, hogy "kis maszattal nem kell foglalkozni". Pedig ezek szerint már akkor sem volt minden rendben. Reggelre pedig már barna folyásom lett. Akkor már sejtettem hogy baj van. Holnap kell mennem a beavatkozásra. Nagyon igazságtalan az élet, hogy aki szeretne annak nem jön össze, aki meg pusztítja magát, annak semmi baja sincs. Nagyon el vagyok keseredve. Remélem később minden rendben lesz és teljes lehet a család egy picurkával!

86. Hadita
2009. febr. 18. 13:42

Sziasztok,

Nekem is most volt a műtétem... én is úgy tudom hogy két külön dokinak kell ugyanazt a diagnózist felállítania. Nekem még két külön uh-gépen is végezték, így nem merült fel bennem a gyanú...

De a te történeteden egyszerűen annyira ledöbbentem, hogy azóta sem térek magamhoz!!!

85. 486341e386 (válaszként erre: 84. - Kriszta-68)
2008. aug. 14. 08:53

én is pont ezen megyek keresztül..nos.ha a kezelőorvosod diagnosztizálta a missed abortis-t,és mielőtt műtétre kerülne sor,előírás szerint még egy orvosnak meg kell néznie uh-on,vagyis két különböző orvosnak kell felállítania ugyanazt a diagnózist,hogy művi úton befejezhessék a terhességet.

Az UH-készülékek között is vannak különbségek,és az orvosok között is.Jól tetted,hogy átmentél máshová,lehet,hogy ott a gép volt jobb minőségű,vagy az orvos hozzáértése,és szakképzettsége.Örülj,hogy így alakult!!

2008. aug. 14. 08:45

Sziasztok!


A segítségetekre lenne szükségem!


Ha Ti saját magatok is átestetek rajta, vagy a környezetetekben tudtok olyan Nőkről, Anyákról, akiknél a terhesség korai szakaszában elhalt embriót diagnosztizáltak, kérlek írjatok vagy hívjatok fel!

Azt szeretném tudni, hogy a tervezett műtét előtt közvetlen végeztek-e nálatok/náluk kontroll UH-t.

Én ugyanis úgy jártam, hogy két UH elhalt babát igazolt, és nem további vizsgálatra, hanem mindjárt műtétre írtak ki.

Hálistennek nekem a babám megmaradt, ugyanis elmentem egy másik kórházba és csináltattam mégegy UH-t, ami egyértelműen élő babát mutatott. . . Azt szeretném tudni, hogy mennyire gyakori eset kis hazánkban ez a "kis tévedés". . .

Mégegyszer várom üzenteteket ill. hívásotokat. . .


E-Mail: kriszta-68@freemail. hu

Tel. : 0670-411-32-68


Köszönöm a segítségeteket:


Kriszta

83. melrosp (válaszként erre: 82. - 25c0404375)
2007. nov. 6. 21:56

szia Mese!

Nem semmi ami veled történt, de le a kalappal előtted, hogy így talpraálltál, és ami a régi exedet illeti talán jobb is így hogy még időben kiderült....

az a léyneg hogy most van melletted valaki, és szeret, ennél fontosabb nincs,és babó jönni fog ha ugy gondolod.

ha van kedved gyere át a terhesség jelei topikba, ott a csajok nagyon arik és kedvesek.

puszi neked

82. 25c0404375 (válaszként erre: 79. - Melrosp)
2007. nov. 6. 09:55

Szió!

Hű ezer éve nem jártam itt.Nekem október 5-én volt,tegnap jött meg először.Mondjuk azóta sok minden változott.A párom elhagyott(mégsem kell neki család),időben jött rá mondhatom...Most van egy cukormáz barátom,aki mellett gyógyulgatok,és többet adott nekem ez alatt a két hét alatt mint az exem amig együtt voltunk.Szóval boldog vagyok.Most a baby project tolódik egy kicsit,de tervben van.Szép napot neked.Puszi

81. melrosp (válaszként erre: 80. - Lei)
2007. nov. 2. 10:38

szia Lei!

Bocsi hogy mostanában nem nagyon néztem meg ez a forumot, átmentünk a terhesség jelei forumra, gyere át oda te is sok ari csajszi van ott, és mindenkinek segítünk, van sok jó ötletünk a babásodásra.

várunk oda....

80. Lei (válaszként erre: 79. - Melrosp)
2007. okt. 18. 17:54

Sziasztok!

Nekem szeptember 25-én volt a műtétem. azóta teljesen jól vagyok, sőt nagyon is jól érzem maga. ÉS emiatt kicsit aggódok, mi van, ha pár hónap múlva jön ki rajtam esetleg ez az egész? Nem szeretnék összeomlani lelkileg....mert most mintha kicsattannék az energiától.

Nagyon várom már, hogy megjöjjön, nekem a dokim azt mondta, hogy várjam meg a havit, és utána már próbálkozhatunk is megint. Elvileg 4-6 hetet mondanak, hogy ennyi idő mire a műtét után általában megjön a menstruáció. Én most tartok a 3. hétnél, szóval még pár hét....

Ovu tesztet én is akarok venni DM-ben, mert a PG tényleg elég zavaros.


Remélem nem ment át mindenki más fórumokra.


Ciaó: Lei

2007. okt. 14. 13:15

Mese!

Téged mikor volt?Neked mit mondott a dokid mennyit kell várni az uj babára?

Remélem mikuláskor boldogok leszünk, kívánom neked is.

78. melrosp (válaszként erre: 77. - 25c0404375)
2007. okt. 14. 13:14

Szia! Még nincs, és jó lett volna ha ez össze jön, de a doki azt mondta ne keseregjek el, 2 hhónap pihi és mehete a mandula?

Neked van már bébid?

77. 25c0404375 (válaszként erre: 74. - Melrosp)
2007. okt. 12. 07:56

Szia!

Veled érzek,én is így jártam.Mi is pihenünk,aztán szexre fel.:)Neked van már babád?

76. 120c31c524 (válaszként erre: 74. - Melrosp)
2007. okt. 11. 11:16

Szia melrosp!


Persze,hogy leírom.


Napi 3x kell inni.

mindeggyikből egy csapott evőkanál levelet kell leforrázni,10 percig lefedve állni hagyni.

Átszűröd és ízesitheted cukorral vagy mézzel,és citromlével.

A málnalevelet mensi első napjától péig kell inni,a palástfűvet pé után a köv mensiig.


De tényleg gyere át a terhesség jelei oldalra,várunk!

75. kisböbe (válaszként erre: 74. - Melrosp)
2007. okt. 11. 11:12

Szia!

Gyere át vmelyik babás topikba!

Tudom hogy sajna téged sem érint,engem se,de ott nagyon aranyosak a lányok!

Meg ide amúgy sem nagyon néz be senki!

Böbe

2007. okt. 11. 11:08

Sziasztok Lányok!

Are és mindenki

olvasgattalak benneteket , én is nem rég vesztettel el egy babót. Most még pihi van, várok még egy hónapot és utána jöhet a baba projekt, mit szoltok?A málnateát én is kopróbálom, és a palástfüvet.Hogyan kell elkészíteni leírnád nekem Are?

köszike

2007. okt. 10. 07:58
Szép jó reggelt mindenkinek.:)
2007. okt. 9. 17:20
Szia Mese!
71. 25c0404375 (válaszként erre: 50. - Kisböbe)
2007. okt. 9. 17:11
Ha nem vagy tea párti,nem muszáj innod.Bár szerintem tényleg segít.Engem Are meggyőzött.Ja és lehet hatása,mert látod,máris babás.:)))
2007. okt. 9. 13:59
Sziasztok.Itt vagyok.Van nálam 3 évad Szex és New york,azt nézem két napja.:))))Kicsit kikapcsol.Oké Are,átnézek oda is.
2007. okt. 9. 09:04
Mese,téged is várunk szeretettel a terhesség jelei topicban!
2007. okt. 8. 20:08

Szia Mese!

Hogy vagy?


Szép estét!

2007. okt. 8. 15:13

mind1ik,ha babát szeretnél mindenképp gyere be a terhesség jelei topikba,nagyon édesek a lányok.

és sokan csak tervezik,gyere át!

Szeretettel várunk!

2007. okt. 8. 15:12

Látom elég sok babás topik van,de én ezt éreztem a megfelelőnek. De hol vannak innen a sorstársak?

Ahogy látom már sokan a terhes részen. Jó nekik!

Szted melyik való még nekem?

Látom te elég sokba irogatsz,csak azért kérdezem.

2007. okt. 8. 15:07

Szerintem ne hallgass rá,a gyógyteával nem ártasz semmit!

Én mindenképp javaslom!

64. kisböbe (válaszként erre: 63. - 120c31c524)
2007. okt. 8. 15:06
És mit szólsz a barátnőmhöz?
2007. okt. 8. 15:05
én halak vagyok,de abszolut nem hiszek az ilyesmiben.
2007. okt. 8. 15:04

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,még dolgozom! Csak ebédelni szaladtam le! :-(

De lehet hogy nem kellett volna.Összefutottam 1 barátnőmmel aki így járt mint mi.És jól lehurrogott,hogy minek akarok én inni mindenféle teát......

Tudod ikrek tulajdonság,hogy egyik pill-ban jónak találok vmit,a másikban nem.

De én voltam a hülye,minek dumáltam már megint?!

Te hiszel a horoszkópos dolgokban?

Én csak felszínesen,de ez fontos lett volna nekem.Mármint a gyerek.

Te milyen jegyű vagy amúgy?

2007. okt. 8. 14:56

pontosan 05.29 de így is jó!

bevásároltál?

60. kisböbe (válaszként erre: 59. - 120c31c524)
2007. okt. 8. 14:55

Jaj,eszembe jutott ebéd közbe hogy akkor te júniusban fogsz szülni. Ez nagyon jó!

Mert én is akkor szerettem volna,mert én is akkor születtem és sztem ez egy nagyon jó jegy!

Irigyellek! :-)

2007. okt. 8. 12:13

Oksa!

Te is!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook