Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miskolctapolcai fürdőbe érdemes elmenni (lehet -e egyáltalán) egy 10, 5 hónapos babával? fórum

Miskolctapolcai fürdőbe érdemes elmenni (lehet -e egyáltalán) egy 10, 5 hónapos babával? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 31. 16:05

Mi voltunk néhány éve, talán 5, de akkor mi fáztunk bent. Hideg volt a viz számunkra. Azóta persze változhatott, de mi már a felújítottban voltunk.

Én nem javaslom nektek, mert tényleg nagy a fertőzésveszély, még pelusban is. Hiszen ő még bekapja a vizes kezét... Csak olyan helyre javaslom vinni, ahol gyakran cserélik a medence vizét, és még nem jártak bent felnőttek a vizben. Tehát pl egy wellnes szállodában, és nyitáskor már ott lenni..

6. benvik (válaszként erre: 4. - Heni24)
2010. okt. 31. 10:46
El lehet menni, még szerintem élvezné is, de rengetegen vannak általában, így elég nagy az esélye, hogy összeszed valamit. Bent szerintem nincs gyermekmedence, legalábbis pár éve tuti nem volt.
5. pmjudit (válaszként erre: 4. - Heni24)
2010. okt. 31. 10:42
Én olyanba sem vittem egyiket sem, legalábbis ilyen kicsi korukban.
4. Heni24 (válaszként erre: 3. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 10:41
Én a gyerekmedencére gondoltam, nem a termálra.
2010. okt. 31. 10:39
Ekkora babának semmi szüksége a közös fürdőre.
2010. okt. 31. 10:39
Sziasztok! November végén utazunk arra a környékre, és sok jót hallottam már a barlangfürdőről. Kérdésem az, hogy ekkora babával lehet -e, illetve hogy merjek -e elmenni?? Kisfiam imádja a vizet, nyáron a Balaton volt a mindene :)
2010. okt. 31. 10:37
Miskolctapolcai fürdőbe érdemes elmenni (lehet -e egyáltalán) egy 10, 5 hónapos babával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook