Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miskolcon nem kábeles Digi Tv tapasztalatok érdekelnének! fórum

Miskolcon nem kábeles Digi Tv tapasztalatok érdekelnének! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 31. 07:59
én a helyedben a Déryné utcai tányéros felhasználóktól kérnék véleményt, illetve elsétálnék az 5 percnyire lévő Régiposta utca 16-ba - a DIGI ügyfélszolgálati irodája - és készséggel elmondanak mindent.
2009. febr. 19. 12:14
Én is gondolkodom a Digi tv-én, elsősorban az árai miatt. A mi nekem van net, kábel tv és telefon vezetékes, pedig minimálos, /szinte akig telefonálunk vele/ összkiadása kb 9000 ft. A digi mennyi lenne. Egyátalán érdemes még a mai világba a vezetékes telefont fenntartani? Nekünk is 4 mobilunk van. Azért jó tapasztalatok is ezzel kapcsolatban?
5. vadsanca (válaszként erre: 2. - Kriszy86)
2009. jan. 6. 10:32

Szia Kriszti!

Azért nem lehet olyan rossz a "tányér"! Nekem a rendszerváltás óta saját parabolám van. Voltak jó és rossz tapasztalataim. Analóggal kezdtem. Mivel magam építettem ki a rendszert, volt miből tanulnom. Mára már sokat tanultam. Most gondolkozom a digi tv-n. Ennek igazábol tecnikai oka van.

Előszőr a parabolatükröt masszív helyre kell telepíteni. Masszív szerkezettel!!!

Másodszor megfelelő jelérzékenységgel rendelkezni a beltéri egységnek és a fejnek. Így már nem is olyan rossz!

Más szolgáltatóknál is vannak sugárzási és vételi problémák, ráadásul még többet fizetünk érte.

Ha lehet szívesen megismerkednék a pároddal, technikai eszmecsere céljából.

Üdv. Vadsanca

4. c45cf0522b (válaszként erre: 3. - Ezti)
2008. dec. 30. 23:05
Én is ezt hallottam,ha vihar van,akkor sokszor elmegy az adás.Gondolkoztam a Digi net-ben,mert olcsó,de nem merem bevállalni.
3. Ezti (válaszként erre: 2. - Kriszy86)
2008. dec. 9. 14:34

Nagyon köszi Kriszti!

Én is hasoló rosszakat hallottam, de ez csak megerősíti.

Minden jót: Eszter

2008. dec. 9. 14:13

Helló!

Mi Miskolcon lakunk.

A párom Digi tv szerelőként is dolgozott még tavaly.

Nekünk is tányéros van!

Bár én szeretem,és nagyon olcsó:DE nem ajánlom!

Mert nyáron ha vihar van és beborul akkor a felhőtől nem látja a tányér a műholdat vagy mit és elmegy az adás.És addig nem is jön vissza még el nem megy a felhő előle.

BÁr ez télen nincs-pedig ilyenkor is beborul meg esik-de inkább csak nyáron van a viharosabb időszakban.

A nagy szél elállíthatja,és nagyon nehéz beállítani vissza.Műszer kell hozzá,ami nekünk ugye volt,és pillanatok alatt a párom megcsinálta,de azt mondja aki nem ért hozzá az nem is tudja visszaállítani.ÉS ha kihívod a szerelőt akkor rengeteg pénzt kér el érte,pedig csak pár másodpercet dolgozott vele.

Viszont ilyenkor is ha nagyon esik,olyan özönvíz szerűen akkor ilyenkor is elmegy az adás,kiírja h zavart csatorna,vagyis az eső zavarja a vételt.


Aztán még itt van az is,h egy beltéri egységünk van,de két tévénk,és még valamikor nyár elején rendeltünk hozzá egy másikat ami elvileg ingyen van-azért h a két tévén külömböző adást nézhessünk.Mert így h egy van,mindkét tévén ugyanaz megy,és hiába van két tévé,nem nézhetünk egyszerre külömböző műsort.

És mondanom sem kell h azóta is hozzák,pedig többször rájuk lett telefonálva!!!


Nem imerem a többi szolgáltató ajánlatait,de ha van más lehetőséged olcsón akkor mást válassz!


Mi van akkor ha a széltől elállítódik az antennád és hívod a szerelőt de nem fog kimenni!!!!Nekünk jó mert a párom beállítja,de szívem szerint én is mást választanék,csakhát ő ragaszkodik ehhez!-még-!Mert a múltkor is mondta h ha nem hozzák a másik beltérit akkor bekötteti vissza inkább a Caracomot!Ami itt van a Selyemréten,és régen is az volt.Akkor cseréltük le amikor Digizni kezdett,de nem kellett volna.


Én ennyit tudok elmondani.


Üdv:Kriszti

1. Ezti
2008. dec. 9. 13:55

Helló,Miskolcon a bel-belvárosban lakunk és a digi tv-ngondolkodunk, az UPC-t drágállom.

Kábel digi itt még nincsen csak tányéros:), van valakinek itt helyben ilyen szolgáltatása?

Mik a tapasztalatok? Sokat panaszkodnak rá.

Köszi előre is a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook