Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolcon a GYEK-ben van olyan rész, ahol anyuka, apuka is bent maradhat éjszakára a kicsivel? fórum

Miskolcon a GYEK-ben van olyan rész, ahol anyuka, apuka is bent maradhat éjszakára a kicsivel? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 25. 12:34

Elnézést! Én nem akartam "nem megértő" lenni, csak arra gondoltam, hogy egyenesben felhívni és megkérdezni, az sokkal pontosabb és biztosabb információ!

Semmiféle rosszindulat nem volt bennem.

Jobbulást a kicsinek mielőbb!!!

2010. jún. 25. 12:27

A kislányomnak 10.-e óta hasmenése van. Már küldtünk székletmintát az Antsz-be, de negatív

Két doboz hasfogót és két doboz normaflore-t kapott

bocsi, deközben felkelt

mennem kell

nagyon köszönk mindent

2010. jún. 25. 12:23
Szerintem nem maradhat. Én is így vagyok ezzel, mi 12 éve vagyunk együtt és a szüléskor kórházban töltött napokat leszámítva egy napot sem voltunk távol egymástól. De ha nem is aludhat bent akkor reggel bemegy hozzátok szerintem estig bent lehet veletek. A nővérkék nem fognak szólni. A VIP-sekre szinte nem is néznek hogy mi van velük, csak akkor mennek ha kell. De arra számíts, hogy a vizitkor könyörtelenül kiküldenek mindenkit, még az anyukát is. És van hogy egy vizit 2-3 órahosszat is eltart. Engem még szoptatni sem engedtek be, csak úgy hogy a nővérke beszöktetett és ha jött a doki a bébit le kellet raknom és rohanni ki. Nekem ez nagyon rossz volt, hallottam hogy ordít a picim órákon át, én meg sírtam kint a folyosón.
2010. jún. 25. 12:15

Azon az osztályon 2db olyan külön szoba volt, de két ágy van benne és két kiságy. Két anyuka és gyermeke. A két szoba egy közös előtérbe nyílt és volt külön kis konyha, fürdő és Wc. Ja és még akkor nekünk látogatási tilalom is volt:-( De már nincs:-)

Mi a gond? Miért mentek és mikor?

13. Herdusster (válaszként erre: 11. - Ec2a8deb7c)
2010. jún. 25. 12:13
Kifizetek bármit, kaja se kell, úgy sem megy le egy falat sem a torkomon
12. Herdusster (válaszként erre: 11. - Ec2a8deb7c)
2010. jún. 25. 12:12
De ha esetleg van olyan szoba, akkor szerinted a férjem ott maradhat. Nekem szükségem van rá és nélküle fél ember vagyok
11. ec2a8deb7c (válaszként erre: 7. - Herdusster)
2010. jún. 25. 12:10
Együtt érzek veletek, én sajnos akkor a 7 hetes első gyermekemmel voltam ott, és telt ház volt az anyaszálláson, egy VIP szoba kivételével minden foglalt volt. (ami egy protekciósnak volt fenntartva) Az éjszakás nővér jóindulatán múlt hogy oda betett mivel szoptattam. Utána már nem martek kitenni a szobából.
10. Herdusster (válaszként erre: 9. - Ec2a8deb7c)
2010. jún. 25. 12:09
De ez külön szoba volt?
2010. jún. 25. 12:03
Még annyit, hogy mi februárban voltunk bent és akkor 2000ft/éj volt amit fizetni kellett. Akkor még benne volt az anyukáknak a reggeli, ebéd és a vacsora. De márc.1-jétől ez megszünt, de voltak kezdeményezések hogy ne szűnjön meg.
8. Herdusster (válaszként erre: 6. - Ec2a8deb7c)
2010. jún. 25. 12:02
Nem a gólyát akartam küldeni, bocsi, hanem a sziveket!
7. Herdusster (válaszként erre: 6. - Ec2a8deb7c)
2010. jún. 25. 12:01

Köszönöm!

Nem mindenki olyan megértő mint Te vagy!

2010. jún. 25. 11:57

Szia!

Én úgy tudom sajnos nincs ilyen. Sőt az anyukáknak is igen korlátozott a lehetőségük. Az osztályokon általában 2-4 olyan VIP szobának nevezett fizetős szoba van ahol az anyuka ott lehet. De ha ezek is foglaltak akkor egy másik épületben az anyaszálláson lehet az anyuka, de ha mindenképp a gyermek mellett szeretnél lenni és az osztályvezető is engedi akkor egy általad bevitt matracon aludhatsz a gyerkőc ágya mellett.

Sajnálom hogy oda kell mennetek, mert akkor biztos gond van. Minden jót, és jó egészséget!

2010. jún. 25. 11:56
Van Mc Donald's ház is a kórház területén, ott nem kell fizetni sem tudtommal, alapítvány tartja fenn. A GYEK-ben pedig van anyák szállása pár éve még az sem volt fizetős, most nemt tudom.
2010. jún. 25. 11:54
Legegyszerűbb, ha felhívod, nem? Vagy nem veszik fel a telefont???
3. Herdusster (válaszként erre: 2. - 8993d1a374)
2010. jún. 25. 11:51
Esetleg az árat kb. tudod?
2010. jún. 25. 11:49
Van fizetős rész, de azt nem tudom apuka maradhat-e!!
2010. jún. 25. 11:40

S.O.S.


Valaki megtudná mondani, hogy Miskolcon a GYEK-be van olyan rész, ahol anyuka apuka is bent maradhat éjszakára a kicsivel?

Az se baj, ha fizetős.

Sűrgős!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook