Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolci anyukák, babát várók, beszélgessünk! fórum

Miskolci anyukák, babát várók, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
427. "pöcök" (válaszként erre: 426. - Cicanyúl)
2010. okt. 27. 08:55

Sziaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!


Gratulálok a Fiadhoz! De jó Neked! GOndolom már otthon vagytok. Ha van időd valamikor, írj priviben az élményekről :D:D nagyon kiváncsi vagyok!

Még egyszer Gratulálok Anyuka :D:D

2010. okt. 26. 10:52
Megszületett a Fiam október 18- án, császárral, 3450g, 50 cm. Az orvosom fantasztikusan rendes volt, az osztályos nővérkék és 2- 3 csecsemős és szülésznő is, a többiről meg nem beszélünk...
425. "pöcök" (válaszként erre: 422. - Diosgyorr)
2010. okt. 12. 13:41

Próbálkozom homeopátiás bogyóval, az valamennyire gyorsít a dolgokon állítólag. Nem tudom.

Én sem akarok epit semmi képen, ez biztos.

Bár ma egy doki jól végigmért, és azt mondta, h nekem nagyon könnyű szülésem lesz. Ámen! :D:D

424. cicanyúl (válaszként erre: 421. - "pöcök")
2010. okt. 10. 22:01

Aranyos vagy, köszönöm! Még egyben vagyunk, semmi jele,hogy szeretne kijönni. Vígan ficánkol odabent.

Akkor jó is, hogy nem mentem, a szoptatást elmondta nekem Andi, aki most elvileg Nektek is elmondta. Jövő héten biztos, hogy nem megyek, mert most már csak orvoshoz megyek, máshová nem. A motivációt azt hiszem értem, a mértékét nem tudom, megtennéd, hogy priviben írsz erről, ha vannak konkrét ismereteid? Köszönöm!

2010. okt. 8. 11:29
Ja és a megyeiben szültem!
422. diosgyorr (válaszként erre: 416. - "pöcök")
2010. okt. 8. 11:28
Én egyáltalán nem akartam semmilyen fájdalomcsillapítást, epiduralt meg főleg nem! Aztán a végén csak behozták a gázt, mondom, na jó próbáljuk ki..nem igazán éreztem a hatásán és mondom l is hánytam magam, úgyhogy kivitték. Én egyébként is többször hánytam alatta, csak azért akartak már adni valamit, mert 24 órát vajúdtam. De csak túléltem valahogy...és hát megérte:)
2010. okt. 8. 07:04

Én meg már másra gondoltam :D:D

Amúgy aki tartotta volna beteg lett, úgyhogy nem csecsemőgondozás, hanem szoptatás volt.

De nagyon sokk érdekes dolgot mondott.

Gondolom a jövő7 még annyira sem biztos, mint a mostani volt :D:D

Egyébként a csecsemősök is segítenek, ha van motiváció :D:D

Ha nem találkoznánk jövő7en, írj majd, hogy mizu, mert így ismeretlenül is izgulok Értetek. :D:D

420. cicanyúl (válaszként erre: 419. - "pöcök")
2010. okt. 7. 14:35
Hát, ma nem jutottam el, 10 körülértem haza az orvostól. Pedig érdekelt volna a mai, mert én is hallottam a csecsemős nővérekről, és már nagyon régen láttam pl tisztába tevést, fürdetést. Majd lesz valahogy :)
419. "pöcök" (válaszként erre: 417. - Cicanyúl)
2010. okt. 5. 19:39

Sajnos az valóban lemaradt, pedig sztem az lenne a legfontosabb. Jó lett volna, ha megmutatják.

Csak azért járok, mert így legalább kicsivel többet fogok tudni, mert a babás barátnőim olyan természetesen beszélnek mindenről, mintha ők nem így kezdték volna, aztán már ciki őket kérdeznem. A csecsemős nővérek pedig tényleg nem sokat segítenek, azt mondják "magadnak szülted" :S:S

Én csütörtökön ott leszek, ha nem találkoznánk :D, akkor sok-sok erőt, minden rendben lesz, más is túlélte már :D:D Akkor már csak mi is :D:D

418. cicanyúl (válaszként erre: 415. - Diosgyorr)
2010. okt. 5. 18:27

Szia!

Én a Megyeiben fogok szülni. És még nem tudom, mit választok, nem akarok ilyenen gondolkodni. Majd kiderül ott, hogy mennyire lesz durva a helyzet. Az orvosom azt mondta, elkezdjük a leggyengébbel, és haladunk a keményebb dolgok felé.

417. cicanyúl (válaszként erre: 414. - "pöcök")
2010. okt. 5. 18:23

Szia!

Akkor én is tudom, ki vagy :).

Ha csütörtökön még nem lesz meg a baba, elmegyek megint. Bár nekem kicsit csalódás volt a múltkori, mert azt írták a programban, hogy lesz szó légzéstechnikáról is, és nem is volt. Vagy csak lemaradtam?

416. "pöcök" (válaszként erre: 415. - Diosgyorr)
2010. okt. 5. 18:14

Szia!


Én a Semmelweis-ben.

Ott van lehetőség epiduralra is, de inkább hányok, mint később fej- vagy hátfájás.

Ez a kevésbé rossz. :S:S

Először is gázt akartam, mert szült már vele ismerősöm, az epidural csak lógott a levegőben.

Te akkor még csak gázzal szültél?

415. diosgyorr (válaszként erre: 414. - "pöcök")
2010. okt. 5. 12:04

Szia!


Bocs, hogy így beleszólok, de szerintem a gáz sem ér semmit..én kipróbáltam és 5 perc után elhánytam magam, miközben ugyanolyan erős fájásaim voltak...


Egyébként lemaradtam, hol fogtok szülni?

2010. okt. 1. 08:59

Szia!


Voltam!

Akkor tudom ki vagy :D Én tőled balra ültem a másik padon :D

Utána még kérdezgettünk párat,mellszívóról, meg cicilésről, de ennyi.

Nem volt olyan durva amúgy, hihetetlen milyen gyorsan megszültek, de hát na..

Nem gondoltam volna..

A lényeget hallottad, sztem az érzéstelenítés volt a leglényegesebb. Én tutira a gázt választom!

Jövő 7en babaápolás, kelengye.Bár nem tudom, h azt bevállalod e még :D:D

2 hét és láthatod a Kincsedet. :D:D

413. cicanyúl (válaszként erre: 412. - "pöcök")
2010. szept. 30. 20:42

Szia!

voltál ma? én voltam, de a filmet a szülésről inkább kihagytam, túl közel van a szülés, nem akartam sokkolni magamat :)

2010. szept. 27. 09:23

Istenkém de jó Neked! :D:D


Nem tudom, h vigyem e erre Apát, mert múltkor volt, de a filmet mi már láttuk, meg ilyen babaszoba berendezés, meg ilyeneke, nem hiszem, h érdeklik, meg azt majd én megmutatom neki, hogyan kell ápolni a kicsit, viszont a szülésnél ott lesz, h segítsen, mert sztem lesz olyan alkalom, amikor nem nagyon fogok azon gondolkodni, h "hogy is mondta a védőnő, most hogyan kell lélegeznem?"!

:D:D

411. cicanyúl (válaszként erre: 410. - "pöcök")
2010. szept. 26. 18:59
Remélem addig még egyben leszünk, mert engem is az érdekelne legjobban :)
410. "pöcök" (válaszként erre: 409. - Cicanyúl)
2010. szept. 26. 18:20

Szia!


Én voltam, megbeszéltük, h milyen vizsgálatokon kell résztvenni, aminek a kétharmadán már túlvagyunk, utána megnéztünk egy filmet a baba méhen belüli fejlődéséről.

Jövőhéten szülés, légzés stb.

Na azt nagyon várom már :D:D

2010. szept. 26. 10:09

sziasztok!

volt valaki csütörtökön szülés felkészítőn?

408. d781f12808 (válaszként erre: 407. - Ancsi.26)
2010. szept. 25. 18:24

A Testvérvárosokon tudok ha érdekel!

Bár mi nem ott lakunk már de vissza járunk nem tudok tőle jobb dokit! :)

2010. szept. 22. 20:40

Sziasztok!!



Elnézést,hogy így ismeretlenül zavarok,de lenne egy kérdésem!!


Tudnátok-e ajánlani nekem egy kedves,rendes,jó gyerekorvost a Győri kapu környékén??


Orvosváltás előtt állunk és szeretnék találni egy olyan dokit aki igazán gyerekbarát és jó szakorvos is!!


Persze ha a Győri kapunk kívül tudtok ajánlani azt is szivesen fogadom,olvasom!!



Köszi:Ancsi

406. Kiscsibe79 (válaszként erre: 405. - Cicanyúl)
2010. szept. 21. 18:38

Juj, de izgi, akkor Te már hamarosan átölelheted a kisbabádat! :)

Nekem is azt mondta a doki, hogy ráérek még a védőnőt felkeresni. Az Első utca egyébként merre van? Úgy tudom, valahol az Újgyőri Főtér körül?

405. cicanyúl (válaszként erre: 403. - Kiscsibe79)
2010. szept. 21. 14:45
Igen, lehet, hogy már láttuk egymást :) Ismertető jelem egy naaagy pocak. 37 hetes vagyok. Én a 10- 11.héten voltam először védőnőnél.
404. cicanyúl (válaszként erre: 402. - "pöcök")
2010. szept. 21. 14:36

Szerintem nem kell semmit vinni, és bemehetnek az apukák is. Az első téma: Várandós gondozás, magzat méhen belüli fejlődése.

2. Szülés, szülés alatti fájdalomcsillapítás, légzéstechnikák, gyermekágy.

És nincs előjegyzés sztem.

Pelenkáról írok privit.

403. Kiscsibe79 (válaszként erre: 400. - Cicanyúl)
2010. szept. 21. 12:11

Köszönöm!!:)Akkor lehet, hogy már láttalak is:)

Mikor érdemes felkeresni a védőnőket? A nőgyógyászom azt mondta, ráér még, majd a következő vizsgálat után, mert még nagyon fiatal a terhességem, most kezdtem a 7. hetet. Te mikor fogsz szülni? Vagy már túl vagy rajta és babázol?

2010. szept. 21. 11:49

Kell valamit vinnünk oda? Kiskönyv vagy bármi?

Gondolom a párunk is bejöhet.(?)

Vagy van esetleg előjegyzés?

Jah és még egy utolsó kérdés, ami nem ide tartozik :D:D (Ha már így belendültem :D)

Nem tudjátok véletlenül, hol lehet Miskolcon Magyar (nem cseh) textilpelenkát venni?

401. cicanyúl (válaszként erre: 399. - Hawkmoon)
2010. szept. 21. 11:09

Szia!

Az Első utcai központ az Újgyőri Főtér mögött van. Azokban a házakban, amik kerítés mögött vannak a 21- es végállomásánál. Zöld kerítés, egyenesen kell menni, és az egyik ház aljában van.

400. cicanyúl (válaszként erre: 398. - Kiscsibe79)
2010. szept. 21. 11:07

Szia!

Én a szomszéd utcában lakom.A védőnőket az Első utcai központban találod, vagy a Vasgyári kórházban. A kórházban kellene kezdened szerintem.Ott a 2.emeleten vannak. Megnéztem a körzethatárokat, azt hiszem, egy védőnőhöz tartozunk. Ha gondolod,elküldöm priviben a tel.számát, és akkor tudsz vele időpontot egyeztetni.

2010. szept. 21. 09:22

Sziasztok!Újra itt!a vörös védőnő alatt Mónit értitek? Velem nagyon-nagyon aranyos volt!!

Valaki tud vmi bővebbet,h az első utcai védőnői kp hol van?

Porcellán, te most hány hetes vagy?

és ez talán hülyén fog hangzani, de az normális,h doki még nem látta az uh.imat? Ti mikor voltatok nem magánban először dokinál? Csak mert a védőnő nekem nem szólt,h kéne menni. Egyyébként csak most egy-két hete jöttem át a megyeiből, mert ott nem igazán foglalkoztak a problémáimmal.

2010. szept. 21. 09:15

Sziasztok!


Tud valaki segíteni, hogy hol találom a védőnőket, vagyis, hogy hol kell keresni őket? Esetleg van valaki a Gyula utca környékéről?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook