Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolc környékiek! Ismer valaki jó nőgyógyászt a miskolci megyei kórházban? fórum

Miskolc környékiek! Ismer valaki jó nőgyógyászt a miskolci megyei kórházban? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. ritamoto (válaszként erre: 14. - Ezti)
2008. jún. 12. 12:44

Hogy találtad ki hogy Hajas?

És hogy néz ki a Török doki? Nála is ez a módszer, hogy felhívom, megmondja mikorra menjek, adom a borítékot stb.?Tudod a telefonszámát?

köszi a segítséget!:-)

16. ritamoto (válaszként erre: 13. - Bernuska)
2008. jún. 12. 12:41

Az építkezéses téma még függőben van, már megvan a vállalkozó és a szerződés is, csak alá kellene írnunk.

A félszocpolt szeretnénk igénybe venni, de majd csak jövőre, akkor már hátha 2 gyerek lesz.( remélem addig nem szüntetik meg)

15. Bernuska (válaszként erre: 14. - Ezti)
2008. jún. 12. 10:02

:)

nekem nem adta vissza sosem a borítékot...de még szerencse, mert ezzel ő hozott volna nagyon kellemetlen helyzetbe...azt hiszem reflexből nem tudtam volna ezt kezelni...:S

14. Ezti
2008. jún. 12. 09:24

Én is Török dokinál szültem a Semmelweis-ben, nekem nagyon bevált. Figyelmes, kedves és komolyan vett minden apróbb problémát is. Csak ajánlani tudom.

Ja, és nem egyszer adta vissza a borítékot vagy a díszzacskót, hogy ne hozzam már zavarba!!! Ez sem mellékes még.


Rita: ha Hajas volt a dokid, ő tutira nem ismer majd meg. Nekem a férjem is ott dolgozik és gyakram minket sem ismer meg:)))))

13. Bernuska (válaszként erre: 11. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 09:20

írtam az építkezéses témádhoz is...megoldódott végülis a probléma?

A szocpolt is igénybe veszitek?

12. Bernuska (válaszként erre: 11. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 09:19
:)
2008. jún. 12. 09:17
Hát azért egy kismamánál nem csak "odalenn" nézelődik.Van ultrahang, tanácsadás, amikor azért az arcát is látja.Egy egy nőgyógyásznak szerintem felüdülés, mint a viccben:" végre , arcok!!!" :-)
10. Szeszipuszi (válaszként erre: 9. - Bernuska)
2008. jún. 12. 09:03
Vedd hozzá, hogy nem az arcod az, amelyet leginkább lát...:)))
9. Bernuska (válaszként erre: 8. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 08:24
Én is ott szültem, Török dr-nál. Nagyon figyelmes volt velem, bár lehet, ezt csak annak köszönhetem, hogy apukám gyermekkori barátja... bár másoktól is csak jót hallok róla. Ennek ellenére az utcán nem ismert meg, ha összefutunk..végülis mostanában már csak 1,5 évente találkozunk :)
8. ritamoto (válaszként erre: 6. - Bernuska)
2008. jún. 12. 08:16
Én a fiamt a a Semmelweisben szültem,elégedett is voltam a kórházzal, de ha orvost váltok ott,olyan kellemetlen lenne találkozni a régi dokival.(Bár lehet, hogy meg se ismerne.)
2008. jún. 12. 08:10
Egy ideje Papp doktorhoz járok, igaz maszekban. Ő jár ki ide, a városba. De jókat hallottam a "kis" Kocsisról. Én anno az édesapjánál szültem mindkét lányomat, anyukám is a kései öcsémet, sőt: apukám második felesége is a lányait. Azt mondják, a fia is olyan jó is és kedves is, mint az apja volt. De személyesen nem ismerem.
6. Bernuska (válaszként erre: 4. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 08:05
én csak hírből ismerem a Dienes doktort, unokatesóm és családja nála szült, nagyon elégedettek voltak vele. Én a világ minden kincséért se szülnék a megyeiben, de mindenkinek szíve joga a választás....
2008. jún. 12. 08:02
én tudnám ajánlani Dr Sándor Zsoltot.Én nála szültem a lányom,nagyon jó doki.
4. ritamoto (válaszként erre: 2. - Szeszipuszi)
2008. jún. 12. 08:01
Még nem vagyok terhes, de nagyon szeretnék már egy 2. babát.Azért keresném, mert nem akar sikerülni, lassan már 7 hónapja.
2008. jún. 12. 07:59

Az én orvosom , -akinél szültem- sajnos nagyon elfogalt, mindíg rohan,rengetegen járnak hozzá, talán meg se ismer, nincs ideje még pár mondatot se beszélni.

Nem magánrendelésre jártam hozzá, hanem csak "félig magánrendelés" =előtte telefonon egyeztettünk időpontot, és így nem kellett órákat várnom.

Tudtok hasonló megoldással kedves, nem rohanó orvost?előre is köszi!:-)

2008. jún. 12. 07:57
Terhességgel keresnéd fel, vagy női bajjal? Van aki jó szülész, de van aki inkább a problémás esetekben jó.
2008. jún. 12. 07:53
Miskolc környékiek! Ismer valaki jó nőgyógyászt a miskolci megyei kórházban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook