Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miről árulkodik az, ha egy 40 éves férfi csak a 20 évesek társaságát keresi? fórum

Miről árulkodik az, ha egy 40 éves férfi csak a 20 évesek társaságát keresi? (beszélgetős fórum)


1 2
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - 0c052fb01d)
2019. jan. 10. 09:35
Hihetetlen fontos gondjaid vannak.
2019. jan. 10. 08:48

Nem tudom, velük érzi jól magát. Neki ez kell. Lehet, hogy nem a másikak nem akarnak vele kapcsolatot teremteni, hanem ő akar a huszonévesekkel.

Én meg nem vagyok meg 30, mégse jövök ki jól a huszonévesekkel. Sokkal jobban szeretem az "x" évvel idősebb emberek társaságát. Ezzel nem azt mondom, hogy rossz vagy jó lennék, csak nem értetem meg velük magam. Van 1-2 kivétel, a párom csak pár évvel idősebb nálam. Mondjuk ő olyan mint én. Zsák a foltját.:)

Lehet ha ő is találna hasonló érdeklődési körü 40-eseket akkor velük is jól kijönne.:)

Mondjuk ha sokat iszik akkor talán jobb így neki, mint családapaként.

2019. jan. 10. 08:36
Nincs semmi előítéletem, hogy családja kellene legyen, mert szerintem nem is tudná megállni a helyét, mint férj s apa. Csak valahogy mindig érdekelt, hogy a hozzá korban közel álló nők miért nem foglalkoznak vele s a vele egykorú férfiak miért nem tudnak vele jó baráti kapcsolatot ápolni.
2019. jan. 10. 08:25

Jó az ízlése. :)

Én is inkább fiatal, életvidám arcokkal csapatnám negyvenesként.

Amúgy mit kéne csinálnia?

2. bnedora (válaszként erre: 1. - 0c052fb01d)
2019. jan. 10. 08:21
Miért lenne kötelező egy 40 éves férfinek családjának lenni?
2019. jan. 10. 08:08

A szomszéd pasiról van szó, lassan 40 éves, de a vele egykorúakkal nem foglalkozik. 20 év körüli csajokkal kezd, a legjobb haverjai is 19-20 évesek, vele egykorúakkal nem igazán jön ki, mert nincs témájuk.

Éretlen a pasi vagy ezzel akarna örökké fiatalnak tűnni? Más vele egykorú férfinek családja van, ő meg bulizik, részeg vagy iszogat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook