Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mire van szükséged, akár a mai napot tekinted, akár az egész életet... fórum

Mire van szükséged, akár a mai napot tekinted, akár az egész életet... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
11. kisgé
2006. jún. 13. 09:09
Pozitív energia. Amitől van erőm kommunikálni megfeleően bárkivel és amitől tudok mosolyogni és tudok bizakodni. Ezzel bárki másba erőt önthetek. Ha ez megvan, akkor bármi történhet, nem tehet tönkre!
10. emagdi
2006. jún. 13. 06:53

úgy általában: sok vidámság, szeretet, boldogság, nyugalom, kitartás.


a mai napra: süssön a nap :)

2006. jún. 13. 06:39
Kedvesemre, minél többször. Hiányzik. Unatkozom is nélküle. Ha meg velevagyok és unatkoznék (ilyen még nem volt), akkor meg ugyis tudnák valami egyénit is csinálni, ha kedvem szottyan hozzá. Szóval leginkább Ő, csak hogy mindig mellettem legyen és ha szükségem van rá akkor tudjon segíteni.
2006. jún. 12. 22:28
Szeretnèm ha kevesebbet kellene idegeskednem.Jò lenne valamivel gondtalanabb èletet èlni.
2006. jún. 12. 14:32

én csak egy kicsivel több szeretet szertnék az életemben!


de ha esetleg még egyet kívánhatok akkor több pénz sem jönne rosszul!

6. nefis (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2006. jún. 12. 14:09

Nekem még nincs saját gyermekem...de tudom milyen cipőben jársz..én ebből a cipőből egy féléve húztam ki a lábam, mert nem bírtam tovább. Nehéz egyedül nevelni a kisöcsém, főleg, hogy több mint 200 km-t költöztem vele egyik napról a másikra...

Innen két út van.. vagy megküzdesz és nyersz, vagy hagyod az egészet ott ahol van. Egy idő után azonban elfárad az ember...:(

Sajnálom, hogy te is megkaptad ezt a feladatot az élettől...

2006. jún. 12. 13:01
Nyugalom mellette, biztonság mellette, a többi jön magától :).
2006. jún. 12. 12:59
nyugalomra és biztonságra
2006. jún. 12. 12:57

Szeretnék örökre hátat fordítani a helynek, ahol most élek; elindulni és soha vissza nem nézni erre a primitív és rosszindulatú emberekkel lakott településre.

Szeretnék új életet kezdeni innen távol, ahol senki sem ismer, kicsi családommal útra kelni.

Legszívesebben vennék egy lakókocsit, és azzal járnám a világot. (Csak hát egy gyereknek ez nem épp a megfelelő életmód... Meg aztán lehetőségem se nagyon van.)

2006. jún. 12. 12:56
Kicsivel több pénzre szükségem lenne, az biztos, hogy el tudjam kezdeni az önálló életet.
2006. jún. 12. 12:32
Erről beszélgessünk már egy kicsit, mert érdekel ez a téma, és remélem nem csak engem...
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook