Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire való a Lyoness Cashback Card kártya?Lehet vele olcsóbban vásárolni?Kell rá tenni pénzt vagy már van rajta? fórum

Mire való a Lyoness Cashback Card kártya?Lehet vele olcsóbban vásárolni?Kell rá tenni pénzt vagy már van rajta? (tudásbázis kérdés)

2009. dec. 1. 14:08
Lehet csak vásárlásokból visszatérítést kapni és lehet csapatot építeni is, akkor az ő vásárlásaikból is jár pénz. Ha már megvan a kódod, akár egy sima nyomtatón kinyomtathatod a virtuális kártyát és a család minden tagja használhatja. Nem valódi bankkártya - bár azzá akarják fejleszteni -, csak olyan, mint a Supershop vagy a Cora kártya, de a Lyoness-szel sokkal töb helyen tudsz vásárolni. Minden vásárlás után jóváírják a visszatérítést (ált. 1 %, van, ahol több). A csapatépítéshez szponzor kell, ő elmagyarázza. Ha kéred, segítek ebben. Akinek negatív véleménye van, kérem, hogy indokolja meg, mert így csak "nem szeretem a spenótot, tehát a spenót nem jó". A párom meg imádja a spenótot...
19. 61501eb5e2 (válaszként erre: 16. - Meeli22)
2009. okt. 8. 13:14

Miért? Mert pénzvisszatérítést kapsz a vásárlásaidból? Vagy nem érted a lényegét??

Találkoztál "rossz" termékpartnerrel? Arról nem a cég tehet!!

2009. okt. 8. 12:43
Meeli22 erre én is kíváncsi lennék.
17. kisfüles (válaszként erre: 16. - Meeli22)
2009. okt. 7. 18:23
és ha szabad kérdeznem,miért?Van velük kapcsolatban rossz tapasztalatod?
2009. okt. 7. 17:52
tudom hogy nem ez volt a kérdés,de én személy szerint nagyon elítélem a lyonesst ill. a többi hasonlót!
15. bancsi77 (válaszként erre: 14. - Csutika100)
2009. okt. 7. 11:29
amint a lyoness számládon vásárlásokból összegyűlik 3000 ft azt utalják át bankszámládra. de a honlapjukon mindent eltudsz olvasni.
14. csutika100 (válaszként erre: 13. - Bancsi77)
2009. okt. 7. 11:20

Tudsz róla többet? Mire van akkor a 3000ft?

Ha tényleg nem kell fízetni szívesen beregisztrálnék valakihez.

13. bancsi77 (válaszként erre: 12. - Csutika100)
2009. okt. 7. 11:01
nem kell fizetni semmit az alattad lévők után. inkább 0,5%-ot kapsz, ha az alttad lévő vásárol.
12. csutika100 (válaszként erre: 10. - C1e9612cd3)
2009. okt. 7. 08:21

Olvastam róla, hogy ha csapatot szervezel, minden alattad lévő után Neked kell 3000ft-ot befízetni.

Ha a párodnak külön nem kéne ha együtt jártok vásárólni mert külön kártyán lassabban gyülik a pénz. Egy családban elég egy kártya.

2009. okt. 7. 08:16

Én is ezen rágodom, hogy regisztráljak-e.

Nem tudom, hogy a honlapjukon vagy keressek valakit aki alá regisztrálhatok. Melyik a jobb?

Sokat vásárolunk az Aushanba.Tudom van nekik is kedvezménys kártyájuk, de az hitelkártya formájában van.Hitelkártyát pedig nemigazán szeretnék.

2009. okt. 6. 23:05
és hogy tuok magam alá csapatot építeni? Nekem tök jól jön ez a kártya, mert mi állandóan Auchan-be járunk vásárolni (az van még közel, és a Spár-nál jobban megéri). Viszont, ha már nekem lesz, akkor csináltatunk páromnak is, mert ő is oda jár, meg még 1-2 ismerős, de akkor mégiscsak az én csapatom tagjai legyenek, ne másé! :)
9. doxikri (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2009. okt. 6. 22:21

Dulika hülyéskedett, Dulika ilyen....

Nincs rajta pénz.

Vásárláskor jóváírnak bizonyos százalékot és az gyúlik a számládon. Erre kell a kártya.Ahol látod a Lyonesse emblémát, ott használhatod!!

8. bancsi77 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. okt. 6. 18:14

szia!

A kártyán nincs pénz és nem is lesz, a kedvezményt a te számládra utalják, ha megadod a lyoness oldalon a saját webirodádban. jah és csak akkor utalnak , ha összegyült 3000 ft-od.

7. szanád (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. okt. 6. 17:49

Szia

Szerintem mielőbb szokjál le erről a rossz szokásodról....

ezzel a kártyával meg ne is foglalkozz....

2009. okt. 6. 17:39
El ne hidd!!!Dulika csak viccel! :-))
2009. okt. 6. 17:20
Ha van rajta,én is kérek egyet:)))
4. kisfüles (válaszként erre: 3. - 54840f0fce)
2009. okt. 6. 17:19

Kedves Dulika


Ezt komolyan mondod?Nagyon szépen kérlek,hogy írd meg nekem a valóságot.Nagyon szépen köszönöm.

2009. okt. 6. 17:15
Van rajta 500 euró!
2009. okt. 6. 17:14
Szia! A kártya úgy működik mint a super shop-pos!olyan üzletekben vásárolj, ami a lyoness csoport tagja!Pl:auchan,kika stb. A vásárlás összegéből jóváírnak a kártyára x összeget!Ezt a bolt,üzlet határozza meg hány % kedvezményt ad!Nézzd meg a honlapjukat azon mindet megtalálsz!
2009. okt. 6. 17:05

Sziasztok

Ismét szeretném kérni a segítségeteket.Sajnos van egy rossz szokásom.Mindig,mindenhonnan mindent megrendelek,ami ingyenes,és mindenhová regisztrálok,ahová ingyenesen megtehetem.Így történt ez néhány hete a LYONESS CLUB esetében is.Valamelyik weboldalon megláttam a reklámját,és nagyon tetszett,hogy olcsóbban lehet a termékpartnereiknél vásárolni.Ezért regisztráltam is.Akkor kaptam egy üzenetet,hogy hamarosan kapok egy csomagot,és egy kártyát.A csomag és a kártya ma jött meg.Most,azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy a kártyával lehet -e olcsóbban vásárolni?Egyáltalán mire tudom használni?Van rajta pénz,vagy én tudok-e rá utalni pénzt?Ha most elviszem valamelyik termékpartnerhez,akkor automatikusan elfogadják vagy esetleg van e még vele valami teendő?Feltétlenül fontos,hogy bankszámlám legyen hozzá?Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy válaszoljatok nekem.Nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook