Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire való a háziszappan valójában? fórum

Mire való a háziszappan valójában? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mire való a háziszappan valójában?

1 2 3
2011. máj. 15. 14:40

Nagyon jó a cikk!


Ahogy dédanyáink tartották: a szappan és a víz csodákat tesz.

Nem használok semmilyen arckrémet, hidratálót, testápolót, stb.

Egyszerűen hagyom a bőrömet élni, lélegezni.

A télen vettem elő azt a szokást, amit még anno a nagymamám mondott: télen, ha kimegyünk a hidegre, ne mossuk meg az arcunkat reggel, csak a szemünket... Nem is lett semmi bajom tőle.

4. rizsa31 (válaszként erre: 1. - Mirta)
2011. máj. 15. 11:01

Annyira ki volt száradva pénteken az arcom,hogy hámlott.Vettem egy biokrémet és most tök puha sima,úgy élvezem.:)

Mindig megfogadom,hogy csak biokrémet veszek,de tesómtól kaptam névnapomra boltit,de hát hogy használjam végig,ha kiszárítja a bőröm?

Egyszer a mamánál találtunk egy csomó mosószappant a padláson,úgy főzették.vittek a szappanfőzőhöz avas szalonnát,meg ilyeneket,és vitték haza a szappant.mosásra jó volt.

2011. máj. 15. 11:00

Nagyon jó cikk!:)

Megint kedvem támadt a jóságokhoz (saját szedésű tea, illóolajokkal dúsított testápoló-olaj, stb:)) )

2011. máj. 15. 10:46

Köszönöm,hogy ezt megírtad:-)

Egyszerű tény,de elgondolkoztató...

Nekem pl."sok"szappanom van.A ruhák között tartom.Van úgy,hogy elhasználok egyet-egyet.Az illatuk sokkal tovább érződik a bőrön.Miután elfogy, visszanyúlok folyékony társáért.

Lehet,hogy nem kéne...(?)

2011. máj. 15. 10:26
A címben feltett kérdésre bizony mindenki másképp válaszol. Vannak, akik a szappant a bőrápolás területén mindenhatónak tartják. A szappankészítők másik csoportja úgy gondolja, hogy a szappan csak egy tisztítószer. Se több, se kevesebb.

Ugrás a teljes írásra: Mire való a háziszappan valójában?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook