Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mire utalhatnak ezek a tünetek? fórum

Mire utalhatnak ezek a tünetek? (tudásbázis kérdés)


2016. jún. 11. 18:45
Hát köstönön, igazából nem os tudom minek örülnék jo ban, félek kicsit beleéltem magam ;(
4. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2016. jún. 11. 17:20

Az a baj, hogy ez pont félidőben történt, tehát a peteérésed körül :/

Tesztet meg még korai csinálni. Bár én inkább gyanakszom a mensi előtti tünetre, mint terhességre.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2016. jún. 11. 17:09
Vegyél egy tesztet biztosabb, mint itt találgatni.
2. 41b7982b83 (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2016. jún. 11. 17:09

2.-ka óta simán lehet már ez baba is. Mert kb 7-14 nap attól függően mennyit kóvályog a spermium, meg a megtermékenyített petesejt a beágyazódásig.

Szóval nagyjából lehet az is. Nekem is kb 2 hét körül voltak tüneteim, pont amiket leírtál, csak szokatlanul erősek voltak, és nem olyan laza menses lesz, fájogat a hasam stilusban, hanem erősebben és a melleim is szúrtak kegyetlenül, fáradt voltam folyton, émelygés, és gyomorégés.

Később jött a szagérzékenység és a rókázás.

Szóval szerintem vegyél egy érzékeny terhességi tesztet ha esetleg késne a mensesed.

2016. jún. 11. 16:45

16kára várom, napig görcsölt a hasam és akkor majd le szakadt a mellem is, de ez tegnap elmúlt, most már csak nehéznek vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg tehát máshogy érzem ott lent magam, ha hirtelen kelek fel jobb oldalt mindig benyilall, úgy hogy pár másodpercre le is fagyok, a z egyik mellembe pedig olyan mintha kést szurkálnának.Szóval erősebbek a tünetek bebeszélésnél. Persze olyanok is vannak amire már én is ráfogom hogy bebeszélem magamnak...(fáradt vagyok, kedvetlen, pisilni járok, a másik dolog meg már napok óta nem jön, émelygek stb persze simán lehetek beteg is.)

2-án volt egy kis balesetünk a párommal, elszakadta gumi és totálba ment, minden mire észrevettük. Külföldön tartózkodtunk így esemény utánit sem tudtam szerezni :(

Ugye ez csak havi előtt (valami miatt erősebb) tünetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook