Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire utalhat a gyomorfájdalom, gyomorégés, minden ok nélküli sírás, hőhullámok? fórum

Mire utalhat a gyomorfájdalom, gyomorégés, minden ok nélküli sírás, hőhullámok? (tudásbázis kérdés)


15. Anyagi
2020. márc. 31. 15:15

Ha valami nagyon érdekes filmet nézel vagy olyat csinálsz ami leköt, akkor is előjönnek a tünetek?

Vagy elmúlnak, ha hirtelen koncentrálni kell valamire?

Ha igen, akkor idegi alapon lehet. Sok stressz, pánikbetegség.

De mielőtt egy orvos ilyesmit kijelent, komoly kivizsgálás előzi meg!!!

2020. márc. 29. 15:30
Lelki problémáktól függetlenül sem lenne szabad senkit csak úgy benyugtatózni.
13. lolita2112 (válaszként erre: 12. - Garabonciás)
2020. márc. 29. 01:58
eleinte csodat tesz ,majd idovel meg rombol,nem akarok kiterni ra reszletesebben,mert nem akarom feltepni a fajo sebeimet!
2020. márc. 28. 23:19

:) Egy igazi csodaszer, életelixir. :) Lehet ha jobban megvizsgálnák még a koronavírus ellen is hatásos lenne. :D

Anyámnak ha elfogy vmi idegi alapon felírt gyógyszere ami épp nem kapható mindig azzal pótolják. Már halomba áll itthon a frontin. :D

11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Garabonciás)
2020. márc. 28. 23:12
Jesszus, már cukorka lett? Láttam én számtantanárnőt, ahogy elfelejtett számolni, amikor Frontint vett be!
2020. márc. 28. 23:04
Nálam szinte mindennap megvannak ezek a tünetek, de én egyébként is sokat stresszelek. :/ A hátfájás az nem jellemző, nekem inkább a mellkasom szorít. Mintha beszorult volna oda a levegő, olyan érzés.
2020. márc. 28. 23:01
Refluxa lehet szerintem, meg lehet depis emiatt a kialakult helyzet miatt. Majd felírnak neki Frontint, azt mondják az mindenre jó. :))
2020. márc. 28. 23:00
Akkor klimax. De én azért a pajzsmirigyemet is megnézetném a helyében, mert lehetnek ott is gondok. Sovány vagy egyébként, vagy teltebb típus? Szoktál idegeskedni, mármint te aki ezt a fórumot indítottad? Nem te, Guruljka. :)
2020. márc. 28. 22:30
Oké, de a sírás? és a hőhullámok?
2020. márc. 28. 20:44
De egyébként vannak más problémáim is, vérnyomásingadozás, állandó légszomj, mellkasfájdalom, hasi görcsök, hasmenés, egyebek .. most pl, megettem egy lángost (én sütöttem), baromi jólesett, tökfincsi volt, de most kib*szott sz*rul vagyok, fáj a hasam meg hányingerem van, de szédülök is. Kitartást neked meg jobbulást, ha lecseng ez az egész menj el orvoshoz vagy csinálj tesztet!
2020. márc. 28. 20:31
Én inkább az elsőre tippelek, egyébként. A pajzsmirigy nem megfelelő működése sok betegségnek lehet a forrása. Én pl, refluxot kaptam tőle. GERD-em van, ez egy úgynevezett nyelőcső refluX.
2020. márc. 28. 20:25
Pajzsmirigy alulműködés vagy klimax. A pajzsmirigy alulműködés gyakori amúgy nőknél. De vannak erre tesztek. ;)
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 19:32
Mennyi idős is vagy?
2020. márc. 28. 11:18
Tul sok hiradot nezel.
2020. márc. 28. 11:08
Mostanában van hogy elkezd fájni a hátam, a gyomrom, hányingerem lesz, egyik percben fázok, utána melegem van, majd rámtör a sírás minden ok és előzmény nélkül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook