Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mire számítsak, így most mikor fog megjönni? fórum

Mire számítsak, így most mikor fog megjönni? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 11. 13:14
Végül 32.napra jött meg.
2010. szept. 23. 08:41

hm, kár hogy nem jön senki ide... :S


de hát a választ megkaptam, nincs mit ragozni. Aztán majd kiderül


Szép napot

9. nikletty (válaszként erre: 5. - Csajos83)
2010. szept. 23. 08:39
bocsi, gratulálok! :)
2010. szept. 23. 08:33

én úgy érzem, hogy nálunk, ha nem magától jön a bújás, akkor igazán nem is sikerülhet a baby...


Azért nem bánnám ha a párom éppen elkapna... :P


No, hát majd meglátjuk, köszönöm.

De legalább nem fonom össze a szemöldököm nem várt idején, mert tudom, hogy késhet.

7. nikletty (válaszként erre: 5. - Csajos83)
2010. szept. 23. 08:28

Mire gondolsz hogy óvatosnak lenni?


Tudod, úgy akartam, hogy én nem figyelgetek semmit...

Aztán csak jött egy ihlet és megint elővettem a hőmérőt, hogy ugye megvolt a pé-, mint máskor is... és most így alakult valamiért..

Pedig túl nagy stressz nem ért, csak lelkileg helyre kellett raknom magam, meg kis családi izék, de volt már rosszabb is és mégis hulla pontos ciklusok...

Úgy hogy most nem értem. De hát nem vagyunk gépek ugye


Most elvagyok alélva, hogy akiknek sajnos időzített együttlét kell (mert pl gyógyit szednek hogy legyen pé), az hogy megy? Nekünk ez nem megy... A hőmérést is arra használtam, hogy megnyugtasson, hogy ok a pé... de az együttlét szándékosan előre nekünk nem megy az időzítés és NEM IS AKAROM, az olyan nem jó... egyszer úgyis minden éppen egybe esik....


Hát köszi, legalább tudom, hogy ha csúszik a menzim, hogy miért is...


S remélem visszaáll a dolog.

6. nikletty (válaszként erre: 4. - Giga455)
2010. szept. 23. 08:21
Köszönöm a választ
2010. szept. 23. 07:56

Nekem 30 napos volt a leghosszabb és 24 napos a legrövidebb. Viszont mindig kompenzálódott, mert ha 30 naposra sikeredett, akkor utána mindig jött egy 24 napos ciklus és ezt követően megint visszaállt a megszokott 26-28 nap körülire.


Ne aggódj és ne görcsölj rá, mert annál rosszabb. Lehet hogy az idegeskedés okozta a hosszabbodást is. Nem tudhatod.


Nekem előző hónapban 30 napos volt a ciklusom, most csak 24 és most jött össze úgy néz ki a baba.


SZóval ne aggódj és ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de azért nem árt óvatosnak lenni.

4. giga455 (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2010. szept. 23. 07:30

nekem 31 napos a ciklusom, és 22. napon van a Pém :S

A baba így is összejöhet, csak rövidebb lesz az idő a beágyazódásra, és az UH kisebbnek fogja "látni" a kiszámított időhöz képest.

3. nikletty (válaszként erre: 2. - Rinike)
2010. szept. 23. 07:17

pf életemben nem volt olyan hosszú...


ettől még legközelebb újra a régi lesz a ciklusom vajon? az jobban tetszett...

A fene hogy tegnap hullák voltunk és nem megy várázsütésre nekünk a bújás...

Tán ma...

Vagy legközelebb...


Más tapasztalatok?

2. rinike (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2010. szept. 23. 07:09
Pé után minig 14 nap van, azaz 34 napra kellene megjönnie.
2010. szept. 23. 07:02

27-8-9 napos a ciklusom.

Eddig mikor mértem a hőm, mindig 13-14napon volt a pé, szépen megemelkedett a hőm.

De most valamiért lent ragadt és csak 20.napon emelkedett meg és az ovuteszt is 19.napon lett pozitív. Valamiért csúszott?

Ennek betegség, stressz lehet az oka?

S most mikor jön meg, ennyi csúszni fog a ciklusom is?

Ilyenkor így is sikerülhet a baba?

Vagy ha nem, akkor rövid lesz a luteális fázisom, s az nem jó nem?


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook